- -

Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem?

Nafocen byl nabouraný Chiron tažený bagrem od Liebherru. Není však jisté, jak ke svému „zranění“ přišel a zda je vůbec snímek pravý.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem?

25.11.2016 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Nafocen byl nabouraný Chiron tažený bagrem od Liebherru. Není však jisté, jak ke svému „zranění“ přišel a zda je vůbec snímek pravý.

Již strýček Ben říkával Peteru Parkerovi alias Spider-manovi, že „s velkou silou přichází velká zodpovědnost“. Tuto větu by si do zdi měl vytesat každý majitel sportovního vozu, snad jen s menší obměnou, kdy slovo „silou“ nahradí „výkonem“. Čím více koní totiž pod kapotou máte, tím snadněji se můžete dostat do problémů. Na pozoru by tak měli být především vlastníci nového Bugatti Chiron, které disponuje hned 1 500 koňmi.

Proč zde ale o tom mluvíme? Za vším stojí snímek, který se aktuálně objevil na facebookovém profilu GTBoard a na němž je jasně patrný havarovaný Chiron. Bohužel však s fotkou nedorazil žádný upřesňující komentář, pročež již není jasné, zda se některý z majitelů nedržel výše zmiňované rady strýčka Bena, nebo jestli náhodou nejde o tovární prototyp, jenž byl použit k interním testům a teď je smutně převážen dvoucestným bagrem Liebherr 507 podobně jako jiné vývojové prototypy.

Samotný snímek je přitom velmi špatné kvality, pročež lze jistě zpochybňovat i jeho autenticitu. Nicméně na druhou stranu, výroba Bugatti Chiron odstartovala v září a první exempláře již k zákazníkům dorazily. Jelikož přitom řada z nich disponuje spíše penězi než umem, nebylo by vůbec překvapivé, kdyby se jeden z nich rozhodl demonstrovat schopnosti vozu a přitom podcenil ty své.

Nechceme ale zbytečně malovat čerta na zeď, pravda může být jakákoliv. Uvidíme tedy, zda v následujících dnech dorazí z Molsheimu nějaké upřesnění či nikoliv. Dá se totiž předpokládat, že snímek oblétne celý svět a všude se o možné havárii bude mluvit.

Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 1 - Bugatti Chiron prvni mozna havarie
Je tohle první nabourané Bugatti Chiron? Potvrdit to zatím nemůžeme

Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 2 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 07Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 3 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 08Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 4 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 01Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 5 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 10Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 6 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 11Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 7 - Bugatti Chiron Molsheim nova sada 12
Tmavě zbarvený Chiron je na poměry tohoto vozu celkem obvyklá specifikace

Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 8 - Liebherr 507 ilustracni 01Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 9 - Liebherr 507 ilustracni 02Je tohle první nabourané Bugatti Chiron smutně odvážené bagrem? - 10 - Liebherr 507 ilustracni 03
Pozoruhodný je i stroj, kterým je odtahován - pro Chiron je to poněkud nedůstojný parťák

Zdroj: GTBoard@Facebook

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše