- -

Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video)

Něžné pohlaví si u aut spojujeme spíš s nemotorným parkováním. Eva Stina Hübinette ale strčí svými schopnostmi do kapsy většinu pánského publika.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video)

3.11.2016 | Petr Prokopec | 6 příspěvků

Něžné pohlaví si u aut spojujeme spíš s nemotorným parkováním. Eva Stina Hübinette ale strčí svými schopnostmi do kapsy většinu pánského publika.

V posledních letech se mohlo zdát, že monopol na jízdu bokem má pouze Ken Block, který nejprve trápil upravené Subaru Impreza, aby posléze přesedlal na zakázkové modely od Fordu. Skutečnost je ale jiná a mnohdy mužskému oku daleko více lahodící. Nevěříte? Stačí se podívat na nové video, za kterým stojí Hübinettovi. Tedy švédský manželský pár, který se již nějakou tu dobu živí v Americe jako řidiči-kaskadéři.

Tato profese je do značné míry pro okolní svět neviditelná a možná proto se Samuel a Eva Stina nyní rozhodli světu ukázat, jaké jsou jejich schopnosti. K tomu si vybrali Lamborghini Huracán, jenž ovšem ve srovnání se sériovým modelem prošlo řádnou modifikací. V prvé řadě tu totiž máme aerodynamický bodykit firmy Vorsteiner, který zahrnuje nové nárazníky či výrazné křídlo na zádi.

Dále můžeme zmínit sadu nových kol, za nimiž se skrývají brzdy Wilwood s červeně lakovanými třmeny. Snad nejpodstatnější je ovšem konverze na pohon zadních kol a instalace hydraulické ruční brzdy, jenž dvojici umožňuje opravdu spektakulární drifty. K těm navíc dochází na parkovišti dealerství Lamborghini Newport Beach, kde ostatní zaparkované vozy značky slouží jako mantinely a jeden ze za zaměstnanců jako ten správný kompars.

Podívaná je to opravdu působivá, přičemž se dá předpokládat, že do budoucna dostaneme i nějaký ten přídavek. Eva Stina totiž dodává, že vášeň pro automobily zdědila po svém otci. Nyní jí přitom společně se svým manželem hodlá předat třem ratolestem. Pokud tedy v příštích letech narazíte na trojici blonďatých drifterů, nedivte se...

Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 1 - Lamborghini Huracan Drift video 01Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 2 - Lamborghini Huracan Drift video 02Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 3 - Lamborghini Huracan Drift video 03Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 4 - Lamborghini Huracan Drift video 04Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 5 - Lamborghini Huracan Drift video 05Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 6 - Lamborghini Huracan Drift video 06Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 7 - Lamborghini Huracan Drift video 07Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 8 - Lamborghini Huracan Drift video 08Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 9 - Lamborghini Huracan Drift video 09Lamborghini Huracán řádící v driftech s blondýnou za volantem vám udělá den (video) - 10 - Lamborghini Huracan Drift video 10
Hübinettovi se s upraveným Lamborghini Huracán nepářou. A doufají, že svou vášeň k automobilům předají svým třem ratolestem

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše