Reklama

Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo

Vrcholná verze Mercedesu-AMG GT R je na světě už pěkných pár měsíců a jeho výskyt v provozu se zdá být samozřejmý. Jenže není, ani trochu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo

20.11.2016 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Vrcholná verze Mercedesu-AMG GT R je na světě už pěkných pár měsíců a jeho výskyt v provozu se zdá být samozřejmý. Jenže není, ani trochu.

Mercedes-AMG GT R byl oficiálně odhalen už v červnu a zdánlivě není důvod se k němu po pěti měsících vracet. Jenže pokud jste četli naši reportáž z premiéry vozu v Praze, víte, jaká je realita - Němci auto vyvinuli, představili a počítají s tím, že ho budou prodávat. Jenže než se do toho pustí, zjišťují, jaký je o tento vůz reálně zájem, v jakém počtu má smysl jej vyrobit a za jakou cenu nabídnout.

K tomu dojde až v březnu roku 2017 a do té doby je pohled na jakýkoli AMG GT R extrémně vzácný - na světě podle automobilky existují jen čtyři zcela hotové kusy. Nedávno jsme jeden mohli vidět řádit na Nordschleife, kde by člověk takové auto v této fázi vývoje i čekal, však pro poslední dolaďování neexistuje lepší místo. Dnes vám nicméně můžeme ukázat něco snad ještě zajímavějšího, AMG GT R v běžném městském provozu. A to ve stále té samé, matné a přitom zářivé zelené barvě.

Stalo se to v Berlíně díky člověku, který si říká LuxurySpottings a výjimečná auta se mu tedy před objektiv nedostávají náhodou. Tentokrát měl vážně štěstí na skvělý úlovek, protože, pokud víme, AMG GT R se v takto „civilním” provozu dosud nikomu cvaknout nepodařilo. A je to vážně svérázná podívaná - svalnatý, matnou zelení podivně zářící R mezi „normálními lidmi” vypadá tak trochu jako šelma prchlá ze zoo. Jako by v centru Berlína neměl co pohledávat. Podívejte se na to sami, něco takového možná dobrý půlrok hned tak neuvidíte...

Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 1 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 01Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 2 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 02Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 3 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 03Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 4 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 04Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 5 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 05Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 6 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 06Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 7 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 07Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 8 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 08Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 9 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 09Mercedes AMG GT-R nafocen v městkém provozu, vypadá jak šelma prchlá ze zoo - 10 - Mercedes AMG GT R provoz Berlin 10
Nejostřejší AMG GT v této specifikaci je dnes v ulicích Berlína vážně bizarním zjevem. Příjemně bizarním...

Zdroj: LuxurySpottings@Facebook

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Autobazar

zobrazit vše