Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Miro Mihálik novým hlavním redaktorem Autoforum.cz
18.8.2011 | Pavel Janda | Přidat příspěvek
Redakce webového magazínu Autoforum.cz je zase o něco silnější. Post hlavního redaktora obsadila další známá tvář české motoristické žurnalistiky, Miro Mihálik.
Vážení čtenáři,
mám to potěšení vám oznámit, že jsme do redakčního týmu Autoforum.cz získali dlouholetého šéfredaktora českého vydání magazínu Autocar, Mira Mihálika. S prací pana Mihálika jste se mohli na našich stránkách setkat již v uplynulých dnech, počínaje dneškem bude v rámci naší redakce působit v pozici hlavního redaktora a na starosti bude mít též realizaci části redakčních testů nových aut. Redaktorem nadále zůstává pan Miler, kterému děkuji za jeho dosavadní pečlivou práci, pan Štefek s námi bude nadále spolupracovat externě. Složení zbytku redakce si zachovává dosavadní podobu.
Věřím, že další rozšíření redakce nám pomůže nabízet vám ještě obsáhlejší komentované zpravodajství, které se bude opírat o zkušenosti dalšího renomovaného novináře, jenž se k jednotlivým událostem nebojí vyjadřovat především v souladu se svým přesvědčením. Naším cílem je též nabídnout vám více aktuálních testů nových aut a také větší množství témat, jimž se jiné automobilové magazíny nevěnují.
Naše dosavadní úspěchy mě utvrzují v tom, že tvář, kterou jsme dali Autoforum.cz, je pro vás, naše čtenáře, atraktivní. Rozšíření redakčního týmu o osobu pana Mihálika vnímám jako další správný krok na cestě, po které jsme se rozhodli kráčet.
Věřím, že jej budete vnímat stejně a zachováte nám svou dosavadní přízeň.
Děkuji vám.
Pavel Janda
šéfredaktor Autoforum.cz
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
BMW za pár dnů definitivně skončí se svým dosavadním logem, srovnejte si ho s náhradou
včera
Absurdita moderních aut nezná mezí. Obyčejná výměna vzduchového filtru u Porsche Panamera je tak složitá, že musíte sundat půl přídě
28.1.2026
Majitel vzácného extrémního Lamborghini, které se nikdy nemělo dostat na silnice, popsal, jak se s ním jezdí po silnicích
26.1.2026
Nové na MotoForum.cz
- Testy Sepang 2. den Shakedown včera 11:48
- Triumph Speed Twin 1200 Cafe Racer Edition: limitovaná edice včera 08:00
- Testy Superbike v Portimao 2. den 29.1.2026
- Testy Sepang 1. den Shakedown 29.1.2026
- Testy Superbike v Portimao - 1. den 28.1.2026
Nejnovější články
VW ukázal ještě levnější verzi svého hitu, auto větší než Škoda Octavia bude prodávat za míň než 300 tisíc Kč
před 2 hodinami
Pokus Italů o Ferrari pro chudé je k mání jako dodnes nové auto přímo od dealera, jeho cena vás posadí na zadek
včera
EU uzavírá „matku všech dohod” s Indií. Má pomoci evropským výrobcům aut, Škoda za ni ale určitě nepoděkuje
včera
Toyota nabízí záruku 1 milion kilometrů na baterie elektromobilů, má to však velice vtipné „ale”
včera
Ferrari přiznalo, že jeho zákazníci své hybridy téměř nikdy nedobíjí, hybridní režim nepoužívají. To mělo velký smysl je začít nabízet, že?
včera
Živá témata na fóru
- Rychlodotazy 01.31. 00:15 - Kavis
- Elektromobily a vse kolem nich 01.31. 00:02 - Truck Daškam
- BMW Divize 01.30. 21:06 - Spectral
- Řidiči, co to mají v ruce... 01.30. 18:44 - Truck Daškam
- Fiat a vše kolem nich 01.30. 17:03 - pavproch
- Onboard videa 01.30. 15:24 - řidičBOB
- Detektory policejních radarů 01.30. 13:45 - řidičBOB
- Lampárna (stěžovatelna) 01.30. 12:40 - Stepan
