Reklama

Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě?

Poslední vrcholné Ferrari je bez pochyby schopné auto, v tomto případě se ale zdá, že mu řidič věří až příliš. Jenže zdání někdy klame.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě?

3.12.2017 | Petr Miler | 4 příspěvky

Poslední vrcholné Ferrari je bez pochyby schopné auto, v tomto případě se ale zdá, že mu řidič věří až příliš. Jenže zdání někdy klame.

Dnešní automobilový svět charakterizují mimo jiné dvě věci. Jednak jde o to, čeho jsou současná auta schopna - až už jde o vozy za pár set tisíc, miliony nebo desítky milionů, dokáží optikou doby nedávno minulé neuvěřitelné věci. Levná Škoda skoro pro každého válí na Ringu, Golf může být rychlý jako nedávné supersporty a Bugatti dnes zvládá 0-400-0 km/h s takovou lehkostí, že byste jej mohli řídit i v žabkách a kraťasech. To je evoluce ve své nejlepší podobě.

A jednak jde o to, jakého bohatství dosáhli někteří z majitelů výjimečných aut. Jsou to dolaroví miliardáři, pro které ani cena nejdražšího Bugatti neznamená zásadní změnu zůstatku na jejich kontech. A pokud jsou k autům méně ohleduplní nebo s nimi prostě chtějí „blbnout” jako s kterýmkoli jiným autem, snadno jsme svědky třeba toho, jak nejcennější stroje řádí v blátě.

První pohled na obrázky níže naznačuje, že některý z těchto lidí se jal zkusit, jestli Ferrari LaFerrari dokáže fungovat jako ponorka nebo dokonce loď - přijel k vodní hladině a nebojácně vjel přímo do míst, kde by se jinak líbilo leda labutím či jinému vodnímu ptactvu. A na první pohled dokonce uspěl - LaFerrari nejde pod vodu, ale přejede jí, jako by se umělo vznášet.

Zázrak? Trik? Nový vynález? Ani jedno, další sledování vám ukáže, že se nacházíme v poněkud bizarních prodejních prostorách jednoho britského prodejce, který auta nabízí i na vodní hladině. Těsně pod ní vybudoval malé lávky, po nichž vozy mohou jezdit a vypadají, jako by se nad ní vznášela. A přiložené video bylo zřejmě natočeno při příležitosti aranžování nabízených vozů. I takové místo je nepochybně miliardářský rozmar, ale přece jen o trochu menší než mávnutí nad utopením LaFerrari za desítky milionů korun. Navíc máme pocit, že v případě nejcennějšího Ferrari posledních let auta je i takovéto ježdění s ním „po vodě” docela odvaha...

Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 1 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 01Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 2 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 02Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 3 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 03Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 4 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 04Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 5 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 05Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 6 - Ferrari LaFerrari jede vodou po vode 06
Zázrak to není a rozmarné zacházení s LaFerrari také ne, to jen u Toma Hartleyho přepravují vozy po svém „vodním showroomu”

Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 7 - Supercars on water Tom Hartley 01Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 8 - Supercars on water Tom Hartley 02Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 9 - Supercars on water Tom Hartley 03Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 10 - Supercars on water Tom Hartley 04Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 11 - Supercars on water Tom Hartley 05Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 12 - Supercars on water Tom Hartley 06Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 13 - Supercars on water Tom Hartley 07Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 14 - Supercars on water Tom Hartley 08Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 15 - Supercars on water Tom Hartley 09Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 16 - Supercars on water Tom Hartley 10Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 17 - Supercars on water Tom Hartley 11Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 18 - Supercars on water Tom Hartley 12Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 19 - Supercars on water Tom Hartley 13Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 20 - Supercars on water Tom Hartley 14Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 21 - Supercars on water Tom Hartley 15Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 22 - Supercars on water Tom Hartley 16Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 23 - Supercars on water Tom Hartley 17Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 24 - Supercars on water Tom Hartley 18Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 25 - Supercars on water Tom Hartley 19Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 26 - Supercars on water Tom Hartley 20Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 27 - Supercars on water Tom Hartley 21Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 28 - Supercars on water Tom Hartley 22Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 29 - Supercars on water Tom Hartley 23Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 30 - Supercars on water Tom Hartley 24Myslíte si, že Ferrari LaFerrari zvládne jezdit i vodou? Nebo dokonce po vodě? - 31 - Supercars on water Tom Hartley 25
Takhle to na tomtéž místě vypadá v jiných okamžicích

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama