Reklama

Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem

Žádný řízený pokus, tato dáma byla tak opilá, že se při své divoké jízdě natočila vlastní palubní kamerou. Aspoň můžeme vidět, jak to vypadá v praxi.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem

27.4.2018 | Mirek Mazal | 5 příspěvků

Žádný řízený pokus, tato dáma byla tak opilá, že se při své divoké jízdě natočila vlastní palubní kamerou. Aspoň můžeme vidět, jak to vypadá v praxi.

Že se nemá řídit pod vlivem alkoholu, ví snad každý rozumný člověk. Hodně se též mluví o tom, jaké následky porušení tohoto pravidla může mít, jen zřídka ale můžeme vidět, co s řidičem alkohol opravdu udělá. Záběry ze simulátorů známe, pokusy na polygonech také, dnes ale vám ale ukážeme, jak se chová skutečně opilý řidič ve skutečném provozu.

Níže přiložené záběry pořídila kamera za oknem bílého Opelu Corsa, který je v místech činu prodáván pod značkou Vauxhall. Jsme ve Velké Británii a právě tam se odehrála divoká jízda ženy, která se na silnici vydala pod vlivem alkoholu. Nekoordinovaně se řítila ulicemi poblíž jižního pobřeží Anglie a dokázala dojet překvapivě daleko, nakonec ale tvrdě nabourala do zaparkovaného vozidla.

Policie zajistila kameru a po zhlédnutí filmu si strážníci museli utřít studený pot. Natočené scény začínají na dálnici, kde žena chvílemi nesmyslně zabírala rychlý pruh, chvílemi se nebyla schopna držet dost daleko od krajnice a očesávala keře podél cesty. Tohle ještě s problémy zvládla a překonala i nástrahu jménem kruhový objezd, třebaže se to neobešlo bez výletu za obrubník. Pak se nezodpovědná dáma vypravila do města.

Právě tady nebezpečí gradovalo. Smyslů zbavená řidička se neohroženě řítila rozvlněnou stopou mezi domy rychlostí až přes 80 km/h. Práce na silnici se dvakrát málem staly konečnou stanicí, ale opilci mají štěstí, říká se. Ochranná ruka přestala platit ve chvíli, kdy auto jedoucí před Corsou objelo zaparkované modré kombi. Na to už opožděné reakce opilé ženy nestačily. Čelně narazila v rychlosti cca 64 km/h do zadní části Audi A4 a podle informací policie nestihla ani začít brzdit.

Záběry z kamery tím končí, další detaily ale dodávají celému incidentu ještě absurdnější rozměry. Policie zveřejnila totožnost oné paní - takto se zachovala 41letá učitelka Louise Willard, která by ostatním měla jít příkladem už z titulu svého povolání. Nešla, z místa nehody navíc chtěla zmizet. Strážci zákona ji ale dopadli a změřeno ji bylo 2,4 promile alkoholu v krvi. Soud paní W. vyslovil dvouletý zákaz řízení a 150 hodin veřejně prospěšných prací - celkem malý trest, uvážíme-li, za co se v Británii také zavírá a jak nebezpečná jízda v takové opilosti je...

Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 1 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 01Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 2 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 02Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 3 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 03Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 4 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 04Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 5 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 05Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 6 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 06Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 7 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 07Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 8 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 08
Louise Willard je skutečně ideální příklad morální vyzrálosti člověka hodného učit děti ve škole. Během odpoledne jezdila autem pod vlivem alkoholu a ještě se snažila utéct z místa nehody, kterou způsobila. Naštěstí nikoho nesrazila...

Na mol opilá učitelka se omylem natočila při řízení. Takhle vypadá jízda pod vlivem - 9 - On board zabery jizdy opile zeny Anglie 09
... škoda zůstala „jen” na majetku, hlavně pak jejím

Zdroj: Sussex Police

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Autobazar

zobrazit vše