Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad

A ani k tomu nepotřeboval pořádné auto, stačil vysokozdvižný vozík, o zbytek se postarala neuvěřitelná řetězová rekce. Výsledkem je asi nejhorší pracovní směna, jakou si člověk dokáže představit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad

22.11.2018 | Mirek Mazal

A ani k tomu nepotřeboval pořádné auto, stačil vysokozdvižný vozík, o zbytek se postarala neuvěřitelná řetězová rekce. Výsledkem je asi nejhorší pracovní směna, jakou si člověk dokáže představit.

Bezpečnostní kamera sledující velký sklad plný palet s krabicemi zachytila nejhorší pracovní den jednoho skladníka. Řidič vysokozdvižného vozíku při pohybu po skladu jen lehce postrčil jednu polici, bohužel ale trefil slabé místo celé konstrukce pravděpodobně přetíženého regálu. A ten se pak začal bortit jako domeček z karet.

Na videu je vidět neuvěřitelný dominový efekt, který se postará o postupnou demolici naprosté většiny vysokých stojanů skladu s uloženým zbožím. Už jedna řada by byla velké neštěstí, jejím postupným zbořením se ale totéž dotklo i dalších v její bezprostřední blízkosti. Vážnost situace došla viníkovi této kalamity okamžitě, ještě stihl dát ruce na hlavu, jenže řetězovou reakci už nezastavil. Vozík zasypaly krabice i trosky regálů, ten se dále posunul vpřed a rozpoutal celé skladové peklo.

Řidič vozíku skončil zavalen pod hromadou zříceného materiálu a můžeme jen doufat, že se mu nic vážnějšího nestalo. Není jasné, jaký druh zboží byl ve skladu umístěn, ale je zcela zřejmé, že na něj regály nebyly stavěny. Na hořce vtipném incidentu tedy jistě nesou svůj díly viny i autoři celé konstrukce, o konkrétních pracovněprávních následcích této šlamastyky ale nemáme zprávy.

Pro nás budiž tyto záběry vzpruhou při špatném dni. Ať už se vám v práci nepodařilo cokoli, pochybujeme, že půjde o katastrofu srovnatelnou s tou níže zachycenou. Inu, nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůře...


Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 1 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad 02Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 2 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad 03Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 3 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad 04Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 4 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 01Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 5 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 02Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 6 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 03Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 7 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 04Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 8 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 05Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 9 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 06Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 10 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 07Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 11 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 08Nedaří se v práci? Může být i hůř, řidič jednou chybou zdemolovat celý sklad - 12 - Skladnik vozikem zdemoloval sklad dalsi 09
Nepochybně nejhorší den v práci skladníka, který drobnou chybou zničil prakticky celý sklad

Zdroj: HYST TV@Facebook

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama