Reklama

Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést

Být to úmysl, museli bychom zatleskat působivému představení schopného kaskadéra. Jenže on to úmysl nebyl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést

31.5.2018 | Mirek Mazal | 1 příspěvek

Být to úmysl, museli bychom zatleskat působivému představení schopného kaskadéra. Jenže on to úmysl nebyl.

Zákazník se ubytoval v Sydney na pokoji luxusního hotelu s cenou přes 14 tisíc korun za noc. Očekával komplexní služby se vším všudy, včetně pikolíka starajícího se o vozy hostů. Služba byla k dispozici, ale kompetentní zaměstnanci nikoliv. Chyba odpovědného muže vústila v hromadnou nehodu přímo před vchodem do pětihvězdičkového hotelu Park Hyatt.

Několik svědků bylo přítomno, když nezkušený pracovník parkoviště usedl za volant černého Porsche Carrera. Muž nastartoval a místo elegantního manévru směrem k volnému placu stiskl pedál a najel do stojícího Subaru XV. Ránu schytala také Kia Optima.

Jak je vidět, nízké Porsche doslova podjelo vyšší oranžové SUV od Subaru, které přední částí narazilo do Optimy a odhodilo ji na železný sloupek ohraničující chodník od místa pro vozidla. Autor fotografie a jeden z přihlížejících Jonathan Bouzaid vypověděl, že viděl poslíčka, jak panicky sešlápl plyn a srazil vše před sebou.

Otřesený řidič se dostal ven za pomocí hasičů, kteří museli použít vyprošťovací techniku. Spaní v přepychovém hotelu se nevyplatilo, laciný penzion s parkovištěm pod oknem by ve výsledku asi posloužil lépe. Ale kdo to mohl tušit předem...

Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést - 1 - Pikolik naboural Porsche Carrera Subaru XV a Kiu Optimu 01Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést - 2 - Pikolik naboural Porsche Carrera Subaru XV a Kiu Optimu 02Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést - 3 - Pikolik naboural Porsche Carrera Subaru XV a Kiu Optimu 03Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést - 4 - Pikolik naboural Porsche Carrera Subaru XV a Kiu Optimu 04Zákazník nechal pikolíka zaparkovat své auto. Podívejte se, co s ním dokázal provést - 5 - Pikolik naboural Porsche Carrera Subaru XV a Kiu Optimu 05
Nebohý pikolík si neporadil s parkováním silného Porsche a najel do ostatních aut, vskutku pozoruhodným způsobem

Zdroj: jonobozo@Instagram

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Autobazar

zobrazit vše

Reklama