Odřené karbonové kolo Lamborghini bude drahá vzpomínka na Monterey 2016 (video)

22.8.2016 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Na srazy aut má člověk většinou hezké vzpomínky. Pokud mu je nezkazí zloděj, nehoda nebo... odřené kolo supersportu za desítky milionů.

Kdo se někdy účastnil Monterey Car Week, týdne nabitého sešlostmi a událostmi točícími se kolem aut všech typů a stáří, bude nejspíš dlouho vzpomínat, nechodí-li na takové akce běžně. Krásy, které lze v onom týdnu vidět v kalifornském městě Monterey, letos ukázal youtuber Stradman na videu a to nejlepší jsme vám před chvíli zrekapitulovali i desítkami fotek.

Ne všichni ale odjíždějí s kladnými pocity, ne všichni vyhrají ceny za nejkrásnější auto v dané kategorii. Jedním z takových lidí je majitel Lamborghini Reventón na videu, který odřel levé přední kolo svého vozu. Stalo se to údajně těsně před tím, než měl být vůz prezentován na přehlídce zvané The Quail, A Motorsport Gathering.

Nebyl tedy čas kolo opravit nebo si nechat z Itálie poslat nové. Tento Reventón přijel z Montany, nevíme, jestli po vlastní ose nebo na přívěsu, ovšem podle odřeniny bychom to tipovali na „osu”. A že s ním, či možná spíš s místem, kde se to stalo, řidič neměl dost velké zkušenosti. Reventón totiž není fyzicky nijak gigantický, se výhledem z vozu už to bude o něco horší.

Situace je o to horší, že tohle kolo není jen výjimečné, najdeme na něm i velmi drahé materiály. Není celé karbonové, to bylo v době příchodu Reventónu nereálné i u takto drahého auta, jeho „křidélka” ale z karbonu zjevně jsou a k úhoně přišly též. Podívejte se na to, je to ovšem trochu bolestivá podívaná...

Odřené karbonové kolo Lamborghini bude drahá vzpomínka na Monterey 2016 (video) - 1 - Lamborghini Reventon odrene kolo Monterey video 01Odřené karbonové kolo Lamborghini bude drahá vzpomínka na Monterey 2016 (video) - 2 - Lamborghini Reventon odrene kolo Monterey video 02Odřené karbonové kolo Lamborghini bude drahá vzpomínka na Monterey 2016 (video) - 3 - Lamborghini Reventon odrene kolo Monterey video 03Odřené karbonové kolo Lamborghini bude drahá vzpomínka na Monterey 2016 (video) - 4 - Lamborghini Reventon odrene kolo Monterey video 04
Odřít kolo auta těsně před tím, než ho jedete prezentovat na Monterey Car Week, je opravdu smůla

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše