Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video)

19.8.2016 | Marek Bednář | Přidat příspěvek

Toto video nabízí celkový pohled na začátek Monterey Car Week. Člověk tu potká supersporty, jaké jindy těžko uvidí, i kdyby žil v Monaku.

Monterey Car Week, týden věnovaný nejlepším autům na světě, právě spěje ke svému zlatému hřebu, kterým bude Pebble Beach Concours d'Elegance. V průběhu celého týdne ale v místě konání, městě Monterey v Kalifornii, člověk může spatřit úžasné stroje. A to v takové koncentraci, v jaké se to jen tak někde nepodaří.

Tak se stalo, že se na videu níže můžete podívat na Porsche Carrera GT stojící vedle Lamborghini Reventón, o kousek dál stojí jiná Carrera GT vedle Ferrari 599 GTO, jinde vidíme dva McLareny 675LT vedle sebe a o kousek dál ještě další 675LT Spider. Je tu několik LaFerrari včetně jednoho z pouhých tří, které dostaly přímo v továrně matný černý lak. A také osm Veyronů vedle sebe, které vidíme na videu níže od času 16:25.

Pravda, ty byly zaparkovány na místech vyhrazených pro tento model, ale i tak - potkat osm Veyronů najednou, a to včetně speciálních kusů, není zrovna běžná věc. Pokud tedy nejste na Monterey Car Week. Video níže má téměř 19 minut a je z dílny youtubera Stradmana. Který přijel na tuhle akci ve svém oranžovém Gallardu první generace s manuální převodovkou. Jste-li fanoušci supersportů, určitě si těch 19 minut najděte. Je to docela zajímavý pohled na první den Monterey Car Week jako celek, jemuž se na našich stránkách průběžně - a se závěrem týdne především - věnujeme ve spoustě článků.

Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 1 - monterey car week stradman video 01Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 2 - monterey car week stradman video 02Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 3 - monterey car week stradman video 03Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 4 - monterey car week stradman video 04Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 5 - monterey car week stradman video 05Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 6 - monterey car week stradman video 06Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 7 - monterey car week stradman video 07Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 8 - monterey car week stradman video 08Jak potkat osm Veyronů naráz i se dvěma LaFerrari? Stačí vyrazit do těchto míst (video) - 9 - monterey car week stradman video 09
Takováhle koncentrace supersportů se jen tak nevidí

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše