Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video)

29.8.2016 | Petr Miler | 3 příspěvky

Když se zvíře připlete do cesty autu jedoucímu vysokou rychlostní, obvykle to znamená smrt pro zvíře a problémy pro řidiče. Tento pes měl ale jiný plán.

Srážka se zvířetem je jednou z nejčastějších nepříjemností, s níž se za volantem můžete setkat. Někdo tedy namítne, že častější bude kontakt s člověkem, kterého jménem některého z hospodářských zvířat s chutí počastujete, ale to dnes nechme stranou.

Troufneme si říci, že pokud jezdíte po silnicích často bez ohledu na denní či noční dobu, není snad možné, že byste něco takového nezažili - srnka, zajíc, kočka nebo pes mají tendenci zkřížit vaši cestu až nepříjemně často. A pokud se vám takové situace opravdu vyhýbají, starší video vám jednu přiblíží v celé své nekráse, a to dokonce na nejnáročnějším závodním okruhu světa.

Ze zmíněných zvířat je nejméně častý kontakt se psem. Srnka je hloupá a zmatená blížící dvojicí se světel zůstane klidně stát uprostřed silnice. Zajíc má snad inteligenci chrousta a je schopen zmateně doběhnout doprostřed silnice, tam se otočit a vrátit se vám pod kola. Kočka hloupá není, přesto občas zazmatkuje a pes? Pes je chytrý a autu se do cesty plete jen zřídka. Však někteří jsou dokonce schopni silnici s rozhledem bezpečně opakovaně přecházet i bez dohledu.

Ten, kterého uvidíte na videu níže, vypadá jako výjimka. Pobíhat po trati rallyové erzety za plného provozu, ignorovat upozornění všech kolem a dokonce nedbat ani blížícího se hluku rozjetého Lanceru Evo vypadá jako velká hloupost či pokus o sebevraždu. Ale... možná je to génius, protože přes veškeré indicie tady nedojde k žádné nehodě a pes vyjde z kontaktu se závodním Mitsubishi tak stylově, jako nikdo před ním. Tak buď to měl sakra dobře spočítané, nebo je to klikař roku. Podívejte se na to, nic méně uvěřitelného dnes neuvidíte...

Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 1 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 01Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 2 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 02Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 3 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 03Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 4 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 04Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 5 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 05Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 6 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 06Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 7 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 07Pes se připletl do cesty závodnímu autu na rallye. Jak přežil, je k neuvěření (video) - 8 - Mitsubishi Lancer Evo vs dog video 08
Tohle je buď nejchytřejší nebo nejšťastnější pes na světě, vyberte si

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše