Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto

Je krajně neobvyklé, aby někdo jako služební auto používal byť „jen” něco jako Ferrari. Tady ale máme rovnou Bugatti Chiron velvyslance země s nejvyšším HDP na hlavu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto

23.1.2018 | Mirek Mazal | 8 příspěvků

Je krajně neobvyklé, aby někdo jako služební auto používal byť „jen” něco jako Ferrari. Tady ale máme rovnou Bugatti Chiron velvyslance země s nejvyšším HDP na hlavu.

Pracovní náplň někdy není podle našich představ a snadno se stane, že člověk v práci více trpí pro peníze než že by se v ní patřičně realizoval. Nespokojených zaměstnanců není málo a kdo z nich je slabší povahy, možná zapláče, až uvidí následující fotky. Je z nich patrné, jak si své nejbližší spolupracovníky hýčká emír Kataru, malé (populací asi čtvrtina České republiky) ovšem extrémně bohaté země. HDP na hlavu korigovaný paritou kupní síly je tu bezpečné nejvyšší na světě a třeba i Spojené státy překonává více jak dvojnásobně.

Fotografie pochází z letiště v Casablance, kde minulý týden přistál nákladní letoun společnosti DHL s drahým nákladem. Z útrob vyjelo zbrusu nové Bugatti Chiron - úplně první kus na marockém území. Zaměstnanci letištní obsluhy nejsou zvyklí na tak drahé mezistátní zásilky, sami zůstali udiveni a přes zákaz pořídili několik fotek.

Díky fotografiím je jasné, že jde o zásilku nových aut s tovární ochranou před doručením zákazníkovi. Můžeme vidět černou střechu a dvoubarevné lakování zbytku karoserie kombinací bílé barvy a modrého zbytku s nádechem do fialova. Pohotový zaměstnanec přepravní služby zaznamenal modré obložení interiéru s chromovými doplňky sladěné s disky kol. Na zabaleném sedadle spolujezdce je vidět kartonová krabice - asi dar, kdyby Bugatti nestačilo.

V Maroku se ptali, kdo si tam takové auto mohl dovolit, odpovědi se dočkali po pár dnech - nikdo. Tedy nikdo z Maroka, zatím. Autem bude jezdit katarský velvyslanec v Maroku jménem Abdallah Fellah Abdallah Daoussari. Jedno z nejrychlejších vozů planety s výrobním nákladem maximálně 500 kusů musí být příjemný zaměstnanecký benefit. Velvyslanec se dostane všude včas a jeho služební raketa nám smrtelníkům může posloužit jako pozitivní vzpruha ke zvýšení pracovního nasazení. Je čas přeřadit na vyšší rychlost a na první poradě šéfovi navrhnout obměnu vozového parku. Pokud s návrhy začnete u Chironu, u litrové Fabie byste skončit nemuseli...


Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 1 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 01Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 2 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 02Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 3 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 03Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 4 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 04Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 5 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 05Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 6 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 06Pokud si najdete tu správnou práci, může být i tohle vaše služební auto - 7 - Bugatti Chiron 2018 marocky velvyslanec 07
Na netradiční zásilku se přišla podívat celá směna. Premiéra Chironu v Maroku se obešla bez záře reflektorů, nakonec v tam bude jezdit jen díky katarskému velvyslanci

Zdroj: H24 info

Mirek Mazal

Diskuze 8 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše