Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Range Rover Evoque Cabrio: produkční verze nafocena při natáčení reklamy
11.6.2015 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek
Nová verze crossoveru dostala plátěnou střechu a pozměněnou záď s integrovaným spoilerem. Po stránce mechanické je však zcela shodná s kupátkem.
Stejně jako nová Honda S2000 je i Range Rover Evoque Cabrio vozem, o kterém se mluví již hezkých pár let. Na rozdíl od japonského modelu je ovšem ten britský již hotovou věcí, která se ukáže v září na autosalonu ve Frankfurtu či maximálně o pár měsíců později v Los Angeles. Prodej by následně měl začít v prvním čtvrtletí příštího roku, přičemž ceny vůči kupé dozajista o hezkých pár tisíc narostou.
Po stránce mechanické ovšem obě třídveřové verze budou zcela identické, očekávat tak můžeme selekci čtyřválcových motorů. Kromě vrcholného benzinového dvoulitru Si4 dorazí i zcela nová dieselová rodina Ingenium, přičemž všechny jednotky budou spřažené se šestistupňovým manuálem či devítistupňovým automatem. Výkon 150, 180 nebo 240 koní pak zamíří na jednu či obě nápravy.
Rozdíl bude samozřejmě zejména v horní části karoserie, kde se otevřená verze bude pyšnit plátěnou střechou. Kromě ní dorazí i přepracovaná záď, která kromě krytu dostane také integrovaný spoiler. Více se dozvíme během oficiální premiéry, prozatím můžeme posloužit jen několika málo snímky v horší kvalitě, které odhalují oranžově lakovanou karoserii s černými doplňky.
Tyto fotky přitom byly pořízeny během natáčení oficiální reklamy, stoprocentně se tak jedná o produkční verzi. Jelikož si ovšem Range Rover zjevně hlídal široké daleké okolí, není možné plně obdivovat onu pozměněnou záď. Jak jsme ale zmínili v úvodu, debut je již za dveřmi. Nekonečnou trpělivostí se tedy obrnit nemusíme.


Produkční verze Range Roveru Evoque Cabrio byla bohužel nafocena z velké dálky, detaily si tak nemůžeme prohlédnout
Zdroj: Ferd přes Worldcarfans
Diskuze Přidat příspěvek
Bleskovky
Stovka robotických taxíků selhala a zůstala stát i uprostřed dálnice s lidmi zamčenými uvnitř, výsledkem jsou scény jako z katastrofických filmů
před 7 hodinami
BMW začalo odhalovat spalovací verzi nové řady 3, takto ržá před kamerou její šestiválec
2.4.2026
Mechanik rozebral ikonický pětiválec Audi z modelu RS3 a ukázal, co s ním provedlo 225 tisíc ujetých km
2.4.2026
Nové na MotoForum.cz
Nejnovější články
Jak se vůbec mohlo stát, že se Volvo z výrobce nejspolehlivějších vozů proměnilo ve značku skoro nejporuchovějších aut?
před 31 minutami
Okruh v Mostě může jen závidět, v Americe schválili zákon, který by české provozovatele nechal znovu v klidu žít
před 2 hodinami
Tohle je první a poslední důvod, proč Audi zmasakrovalo nástupce ikonické RS4 až k nepoznání
před 3 hodinami
Maserati je na tom tak špatně, že na jednom z největších trhů s auty v Evropě dosáhlo za první kvartál 0 prodejů
před 5 hodinami
Vyprodané poslední Bugatti s motorem W16 se právě objevilo v prodeji za 225 milionů korun, berete?
před 6 hodinami
Tiskové zprávy
- Mio MiSentry 12T, tříkanálová autokamera, k níž se připojíte na dálku, pošle vám upozornění a ukládá videa do cloudu
tisková zpráva - MIO uvedlo speciální SD karty pro enormní zátěž v autokamerách
tisková zpráva - Mio MiVue R850T: zrcátková autokamera s 2.5K, antireflexním dotykovým displejem a zadní kamerou
tisková zpráva - Mio MiVue C545: moderní verze 60snímkové autokamery s HDR nočním režimem
tisková zpráva - OMV a Pražská energetika otevřely společně 40. nabíjecí stanici pro elektromobily na odpočívce Mikulášov
tisková zpráva - Mio MiVue C588T: duální autokamera s pozoruhodným natáčením i ve tmě
tisková zpráva
