Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural

Rozjetý kombík se zmítal přes celou dálnici a možností srazit se s někým nebo něčím jiným dostal spoustu. Žádnou ale nevyužil, k dobrému konci přispěly i rychlé ruce řidiče.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural

6.7.2019 | Mirek Mazal

Rozjetý kombík se zmítal přes celou dálnici a možností srazit se s někým nebo něčím jiným dostal spoustu. Žádnou ale nevyužil, k dobrému konci přispěly i rychlé ruce řidiče.

Samozvaný učitel školy smyku se objevil na přeplněné čtyřproudé dálnici. Bílé kombi projelo s kouřem a hvízdajícími pneumatikami napříč všemi jízdními pruhy, přesto se řidič v kombinaci se strážným andělem postarali pouze o efektní drift bez jakéhokoliv bourání do pevných překážek či projíždějících aut.

Majitel staršího kombíku navzdory vysoké rychlosti a složitým podmínkám nějak udržel nad kritickou situací kontrolu. Vše začalo dost záhadným způsobem, když se na místo události z pravé strany nečekaně přiřítilo bílé Subaru s rozevlátou zádí a dále pokračovalo otočkou o 360 stupňů nebezpečně blízko svodidel. V oblaku bílého dýmu z gum se vůz přestal zmítat v pravém okamžiku, kdy mohla posádka pokračovat v jízdě správným směrem.

Pohledem na vyrovnávání předních kol je vidět snaha člověka za volantem ukočírovat rozevláté auto. Správný přístup k řízení je vidět během 360stupňové rotace Subaru a dobrou reakci můžeme sledovat i při nasměrování auta po směru jízdy ostatních. Ve chvíli incidentu byl hustý provoz, nejblíže střetu se ocitl naložený karavan. Posádka Ford s obytnou nástavbou možná doteď netuší, že její výlet jen těsně neskončil nepříjemnou nehodou.


Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 1 - Nechteny drift v provozu foto 01Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 2 - Nechteny drift v provozu foto 02Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 3 - Nechteny drift v provozu foto 03Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 4 - Nechteny drift v provozu foto 04Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 5 - Nechteny drift v provozu foto 05Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 6 - Nechteny drift v provozu foto 06Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 7 - Nechteny drift v provozu foto 07Řidič poslal auto do smyku uprostřed plné dálnice, nějakým způsobem nenaboural - 8 - Nechteny drift v provozu foto 08
Driftování s kombíkem v ostrém provozu dopadlo dobře, ale majitel auta si mohl jít vyměnit spodní prádlo

Zdroj: Caleb Allen@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Autobazar

zobrazit vše