Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl

Už jsme viděli profesionální šoféry poradit si s touto situací s bravurou, ruský řidič popelářského Kamazu ale udělal pravý opak. Z auta uprostřed hustého provozu vyskočil.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl

22.8.2019 | Mirek Mazal

Už jsme viděli profesionální šoféry poradit si s touto situací s bravurou, ruský řidič popelářského Kamazu ale udělal pravý opak. Z auta uprostřed hustého provozu vyskočil.

V minulosti jsme vám ukázali případy obdivuhodných reakcí na selhání brzd těžkých kamionů z Číny a USA. Řidiči si v obou případech zachovali chladnou hlavu a přesto, že se jejich stroje rozjely až na rychlosti kamionům běžně zapovězené, dokázali využít příležitosti a své stroje ukočírovat. Nyní na případy těchto hrdinů můžeme navázat ukázkou toho, jak ve stejné situaci rozhodně nepostupovat.

V hlavní roli je ruský řidič popelářského auta, u kterého též došlo k poruše brzd cestou z kopce. Pracovník technických služeb ovšem nenapodobil zahraniční kolegy a v panice udělal to nejhorší, co udělat mohl. Než aby se pokusil pořád ještě částečně ovladatelný nákladní vůz nasměrovat do míst, kde by napáchal co nejmenší škody, z auta raději vyskočil dveřmi spolujezdce přímo na ulici plné aut a lidí.

Rozjetý náklaďák se chvíli držel ve svém pruhu, poté ale vjel v obydlené čtvrti do protisměru, následně zpět do „svého” pruhu a sešrotoval vše, co mu stálo v cestě. Nárazy zničily 15 automobilů, škody navýšilo zpustošení obecního majetku a můžeme hovořit o zázraku, že se nikomu nic nestalo. Na videu vidíme, že někteří řidiči v protisměru se mu vyhnuli na poslední chvíli, oranžový svoz nakonec nesrazil ani žádného chodce a zastavil se o rozvod plynu, který též zůstal intaktní.

Incident způsobil dopravní kolaps, protože následky odklízela četa 44 lidí na dlouhém úseku městské silnice. Policie čeká na výsledky odborného zkoumání havarovaného vozu, vše ale nasvědčuje nečekanému selhání techniky. Policie zatím řidiče pouze ztotožnila a jsme docela zvědavi, co jej čeká - na jednu stranu chápeme snahu o záchranu vlastního zdraví, opustit ale ještě relativně pomalu jedoucí auto na tak frekventovaném místě se nám zdá trestuhodné. Že se nikomu nic nestalo, byla jen šťastná shoda okolností.


Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 1 - Kamazu selhaly brzdy foto 01Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 2 - Kamazu selhaly brzdy foto 02Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 3 - Kamazu selhaly brzdy foto 03Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 4 - Kamazu selhaly brzdy foto 04Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 5 - Kamazu selhaly brzdy foto 05Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 6 - Kamazu selhaly brzdy foto 06Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 7 - Kamazu selhaly brzdy foto 07Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 8 - Kamazu selhaly brzdy foto 08Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 9 - Kamazu selhaly brzdy foto 09Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 10 - Kamazu selhaly brzdy foto 10Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 11 - Kamazu selhaly brzdy foto 11Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 12 - Kamazu selhaly brzdy foto 12
Kamaz zbavený řidiče srazil 15 aut a zastavil se až o plynové potrubí

Zdroj: Вести Севастополь@Youtube

Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 13 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 01Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 14 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 02Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 15 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 03Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 16 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 04Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 17 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 05Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 18 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 06Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 19 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 07Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 20 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 08Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 21 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 09Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 22 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 10Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 23 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 11Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 24 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 12Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 25 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 13Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 26 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 14Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 27 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 15
Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 28 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 16Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 29 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 17Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 30 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 18Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 31 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 19Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 32 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 20Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 33 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 21Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 34 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 22Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 35 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 23Řidiči náklaďáku cestou z kopce selhaly brzdy, vyřešil to nejhůře, jak mohl - 36 - Kamazu selhaly brzdy ve meste foto 24
Kamaz, kterému selhaly brzy, řidič v panice opustil. Vůz pak srazil 15 aut a zastavil se až o plynové potrubí

Zdroj: Вести Севастополь@Youtube, crimeainfogram@Instagram

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama