Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu?

V životě jsou chvíle, kdy je lepší prohrát, neboť výhra se ukáže být příliš drahou. Své by o tom mohl vyprávět majitel Kie, který svůj vůz zuby nehty bránil před odtažením.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu?

17.1.2019 | Mirek Mazal

V životě jsou chvíle, kdy je lepší prohrát, neboť výhra se ukáže být příliš drahou. Své by o tom mohl vyprávět majitel Kie, který svůj vůz zuby nehty bránil před odtažením.

Odtahování špatně zaparkovaných aut zajišťují vesměs najaté firmy, které používají rozličné způsoby, jak překážející vůz odstranit. V Rusku preferují rázná řešení a přiložené video ukazuje, že s naložením vozidla je někdy opravdu lepší otálet.

V příliš tvrdý oříšek pro moskevskou odtahovou službu se v tomto případě proměnila bílá Kia, či spíše její majitel. Odtahovka auta nakládá s pomocí hydraulického ramene, což je časově náročnější proces. A právě ten dal šanci majiteli dotčeného automobilu, aby se vzepřel. Majitel totiž nasedl do svého stroje a pokusil se ujet, vtip je ale v tom, že korejský sedan byl už v té chvíli naložen na korbě odklízecí dodávky dobrý metr nad silnicí.

Řidič nejprve několikrát protočil přední kola, než vystoupil a ručně odstranil všechny úchyty bránící pohybu vozu. Zaměstnanci pověřené firmy raději z dálky přihlíželi, a to ještě netušili, co je čeká.

Vzpurný Rus za doprovodu mnoha nadávek sedl zpět za volant, zařadil zpátečku a pod plným plynem seskočil s autem z korby nákladního automobilu. Záď vozu dopadla ještě docela dobře, přední nárazník se ale při opouštění odtahového vozu zachytil za hranu korby, což jej zcela zdevastovalo.

Vzteklý taxikář dosáhl svého a z místa činu zmizel. Nejsme si ale jisti, do jaké míry lze jeho čin považovat za výhru - pokutě se možná vyhnul, finanční trest by ale jistě byl nižší než částka, kterou teď bude muset dát za opravu rozbité Kie...


Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 1 - Rus seskocil z odtahovky 01Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 2 - Rus seskocil z odtahovky 02Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 3 - Rus seskocil z odtahovky 03Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 4 - Rus seskocil z odtahovky 04Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 5 - Rus seskocil z odtahovky 05Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 6 - Rus seskocil z odtahovky 06Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 7 - Rus seskocil z odtahovky 07Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 8 - Rus seskocil z odtahovky 08Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 9 - Rus seskocil z odtahovky 09Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 10 - Rus seskocil z odtahovky 10Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 11 - Rus seskocil z odtahovky 11Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 12 - Rus seskocil z odtahovky 12Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 13 - Rus seskocil z odtahovky 13Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 14 - Rus seskocil z odtahovky 14Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 15 - Rus seskocil z odtahovky 15Rus chtěl zabránit odtahu už naloženého auta. Nakonec uspěl, ale za jakou cenu? - 16 - Rus seskocil z odtahovky 16
I takto se dá zabránit odtahu. Že to čin hodný následování, jistě nemusíme dodávat

Zdroj: Kia Moscow@Youtube

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama