Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu

O druhých narozeninách může mluvit řidič dnes skoro neidentifikovatelného BMW. Na dálnici vjel na svodidla tak nešťastně, že jej katapultovala vzduchem přímo do tunelu, přežil ale prakticky bez zranění.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu

21.12.2018 | Mirek Mazal

O druhých narozeninách může mluvit řidič dnes skoro neidentifikovatelného BMW. Na dálnici vjel na svodidla tak nešťastně, že jej katapultovala vzduchem přímo do tunelu, přežil ale prakticky bez zranění.

Na Slovensku rezonují dozvuky kaskadérského vystoupení 44letého řidiče, který ze zatím neznámých příčin vyjel ze silnice, s pomocí svodidla se vznesl vzduchu, naboural do stěny tunelu a poté spadl do jeho nitra. Stěží uvěřitelný incident se odehrál včera okolo páté hodiny ráno před objektivem kamery na vjezdu do tunelu Bôrik. Vzhledem k brzkému času srážky mohl být primární příčinou mikrospánek řidiče.

Z jinak nudných kamerových záběrů se stala těžko ignorovatelná podívaná. Není nelidské brát havárii s nadhledem, protože se řidič navzdory hrůzostrašně vypadající nehodě jen lehce zranil a ošetření na místě incidentu mohl odejít po svých. Muž z Bardejova tak těsně před Vánoci slaví druhé narozeniny.

Děkovat za to může hlavně svému BMW řady 2, které sice po najetí na betonové svodidlo rozhodilo a s jiskrami od podvozku katapultovalo do vzduchu, ani následný náraz do tunelové konstrukce, ani pozdější tvrdý dopad na zem po otočce kolem vlastní osy jej ale nepoškodily natolik, aby zanechaly následky na posádce. Auto je pochopitelně totálně zničené, zachránilo ale řidiči život. Přivolaná záchranná služba tak musela řešit jen drobné oděrky bez nutnosti hospitalizace.

Auto se stalo nejlepším testem bezpečnostních systémů moderních aut. Aktivní bezpečnost zabraňující vzniku nehody zjevně nedokázala odvrátit opuštění jízdního pruhu, pasivní ochrana posádky ale zafungovala na jedničku s hvězdičkou. Podívejte se na to sami, něco podobného se hned tak nevidí, rozhodně ne s tak dobrým koncem.


Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 1 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 01Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 2 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 02Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 3 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 03Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 4 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 04
Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 5 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 05Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 6 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 06Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 7 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 07Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 8 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 08
Slovenský řidič si zahrál na Knight Ridera, tak dobře jako v případě seriálové předlohy ale jeho kaskadérský kousek nedopadl

Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 9 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 09Slovák si zahrál na Knight Ridera, na dálnici vylétl do vzduchu, narazil do tunelu - 10 - BMW vyletelo ze silnice do tunelu 10
Takto vypadalo BMW po průletu do tunelu doprovázeným nárazem do zdi a jedním vrutem. Řidič může být rád, že žije

Zdroj: Polícia Slovenskej republiky@Facebook

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama