- -

Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video)

Řidiči aut skoro odvěkých italských rivalů spolu nezřídka soupeří tak, jako kdysi sami zakladatelé těchto značek. A tak někdy jeden s druhým vypeče.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video)

27.3.2017 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Řidiči aut skoro odvěkých italských rivalů spolu nezřídka soupeří tak, jako kdysi sami zakladatelé těchto značek. A tak někdy jeden s druhým vypeče.

Když si v internetovém vyhledávači dále vyhledat význam slova „vypéct” či „vypéct někoho”, „vypéct s někým”, bude prvním výsledkem nejčastěji slovo „napálit”. Možná bychom tento hovorový termín vysvětlili lépe jako „někoho přechytračit” či něco na ten způsob, ale už tu mu ale dáme jakýkoli výklad, snad nikdy nebude jeho naplněním cokoli, co by souviselo s pečením nebo ohněm jako takovým. Jak ale uvidíte na dnešním videu, vypéct s někým jde i právě takto, i když to nejspíše nebyl záměr.

Na snímku můžeme z pohledu řidiče Ferrari 458 Speciale Aperta vidět pronásledovat městem Lamborghini Aventador. Nejde o žádný závod, ale laškování jistě, které po chvíli přeruší zastavení na jedné z křižovatek. V takovém případě má menší výhodu ten druhý, neboť pilota prvního vozu efektivně dojel a po startu křižovatky jej může pronásledovat ještě těsněji a ten první s tím zdánlivě nemůže mnoho dělat, alespoň ne v tu chvíli. A nebo ano?

Pokud chcete řidiče pronásledujícího vozu skutečně přechytračit, jedna cesta by tu byla - zahrnout jej ohněm z výfuku. Ne snad, že by pak druhý vůz shořel, dá se ale předpokládat, že majitele takového skvostu, jako je cokoli od Ferrari, to pořádně vyděsí. A přesně to se tady stalo.

Musíme se ptát, co bylo příčinou. Jestli šlo jen o nespálený benzin, projev neoriginálního výfuku nebo skutečně vzplanutí auta, které by u Aventadoru nebylo neobvyklé, jak naznačuje popis videa. Jisti si snad můžeme být jen tím, že nešlo o záměr a řidič Ferrari byl z celé situace zaskočen hned dvakrát - je to totiž člověk, který si říká POG a obě auta na videu patří jemu. Ostatně, i registrační značka Lamba to potvrzuje.

Ať už se tady ale stalo cokoli, výsledkem je ukázka skutečně pozoruhodného způsobu, jak... vypéct s řidičem, který na vás doráží. Pokud jej olíznou plameny, bude se jistě držet v uctivé vzdálenosti...

Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 1 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 01Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 2 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 02Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 3 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 03Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 4 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 04Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 5 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 05Takhle to vypadá, když Lamborghini na křižovatce vypeče s Ferrari. Doslova (video) - 6 - Lamborghini vypeklo s Ferrari video 06
Děs řidiče Ferrari dokonale pochopíte teprve se znalostí všech okolností

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše