Reklama

Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí

Nestojí jako model Škody Fabia, ale jako skutečná Fabie. Model Veyronu Sport Vitesse je vyveden v měřítku 1:8 a jediné, co nejde, je v něm jezdit.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí

27.8.2017 | Marek Bednář | 2 příspěvky

Nestojí jako model Škody Fabia, ale jako skutečná Fabie. Model Veyronu Sport Vitesse je vyveden v měřítku 1:8 a jediné, co nejde, je v něm jezdit.

Modely aut jsou většinou brány jako hračky, někdy jako sběratelské kousky, ale oproti obrazům nebo skutečným autům to není žádné terno - většinou. Jsou ale modely, které se vymykají, ať už svou cenou, zpracováním nebo vzácností. A tato zmenšenina Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse je jedním z nich.

Na první pohled může vypadat jako skutečné auto, ale není jím - je to model v měřítku 1:8. Cit pro detail je ohromný, jsou tu i funkční LEDková světla - obrysovky, potkávací světla, blinkry, brzdy i couvačky. A blinkry jsou dokonce i v zrcátkách, stejně jako u skutečného auta, a také mají kontrolky na přístrojovém štítu. Podsvíceném, samozřejmě. I interiérové osvětlení zhasíná postupně.

Něco takového jsme na modelu ještě neviděli a asi ani jen tak neuvidíme, pokud něco svítí, bývají to tak možná obrysovky. A rozhodně se tomu nebude zvedat křídlo jako aerodynamická brzda, jako u tohoto stroje. Pochopitelně, podobně úžasná je i cena tohoto modelu Veyronu Vitesse - v přepočtu 332 tisíc korun.

Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 1 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 01Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 2 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 02Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 3 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 03Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 4 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 04Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 5 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 05Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 6 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 06Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 7 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 07Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 8 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 08Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 9 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 09Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 10 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 10Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 11 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 11Tenhle model Bugatti Veyron stojí jako Škoda Fabia. Podívejte se, co všechno umí - 12 - Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse model dokonaly 12
Tenhle model Veyronu stojí přes 330 tisíc Kč. Z pochopitelných důvodů

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama