Reklama

Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris

Něco takového bychom čekali od Tesly, ne od ruského výrobce dodávek. Pokud ale nejde o podvrh, vůz skutečně skrývá ve svém palubním počítači funkční Tetris.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris

16.10.2017 | Petr Prokopec | 11 příspěvků

Něco takového bychom čekali od Tesly, ne od ruského výrobce dodávek. Pokud ale nejde o podvrh, vůz skutečně skrývá ve svém palubním počítači funkční Tetris.

Současné automobily nejsou daleko od toho, aby se z nich staly telefony na kolech. Stačí si jen uvědomit třeba aktuálně často zmiňovanou konektivitu a propojení se sociálními sítěmi. Twitter či Facebook můžete zásobovat záznamem či rovnou živým přenosem jízdy, ať již na okresce nebo na okruhu, samozřejmě v závislosti na zvoleném voze.

Aby se ovšem automobily staly mobily se vším všudy, musí nabídnout i další funkce. Třeba hraní her. Dosud byla tato oblast řešena třeba skrze konzoli PlayStation začleněnou do standardní či příplatkové výbavy, někdo z ruské automobilky GAZ se však zjevně rozhodla, že zajít je možné ještě dále. Do dodávek Next tak schoval hru Tetris, která je dokonce součástí přístrojového štítu. A hrát ji můžete i za jízdy, byť zrovna to nedoporučujeme.

Vývojáři pro legraci docela často ukrývají do svých produktů různé odkazy a prvky, které s výrobkem nemají vůbec nic společného, třeba u takových Tesel se s tím setkáváme pravidelně. Pokud nejde o podvrh jako kdysi v případě Doomu v Porsche (tady tomu ale nic nenasvědčuje), máme před sebou další z případů. Podezřelé je snad jen to, jak se někomu povedlo Tetris v palubním počítači objevit, to je další záhadou, aktivace hry totiž není jednoduchým úkolem.

Abyste si mohli krátit chvíle za volantem i něčím jiným než zíráním před sebe, je nutné nejprve zapnout zapalování a poté nastartovat vůz. Následně aktivujete pravé směrové světlo a necháte jej třikrát bliknout. Poté musíte dvakrát zmáčknout dálková světla, pětkrát sešlápnout spojku a následně vytočit motor na 3 000 otáček. V té chvíli je hra konečně aktivována a vy si můžete začít užívat.

Ve své podstatě je to samozřejmě k ničemu, ale pokud níže přiložené obrázky reflektují skutečnost, pak dokazují přinejmenším to, že Rusové mají smysl pro humor. A to by do nich každý neřekl...

Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 1 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 01Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 2 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 02Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 3 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 03Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 4 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 04Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 5 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 05Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 6 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 06Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 7 - GAZelle Next Tetris v palubnim PC 07
Hru Tetris si můžete zahrát přímo na palubním menu...

Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 8 - GAZelle Next 2017 Tetris 01Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 9 - GAZelle Next 2017 Tetris 02Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 10 - GAZelle Next 2017 Tetris 03Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 11 - GAZelle Next 2017 Tetris 04Toto Rusové ukryli do palubního počítače své nové dodávky. Plně funkční Tetris - 12 - GAZelle Next 2017 Tetris 05
...modernizovaných ruských dodávek GAZelle Next pro rok 2018

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 11 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše