Reklama

V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá

Někteří lidé mají tendenci si stěžovat na cenu výcviku v autoškole okolo 20 tisíc Kč. Takoví asi nabídku jedné z britských autoškol na absolvování kurzu v Lamborghini neocení.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá

30.10.2018 | Mirek Mazal

Někteří lidé mají tendenci si stěžovat na cenu výcviku v autoškole okolo 20 tisíc Kč. Takoví asi nabídku jedné z britských autoškol na absolvování kurzu v Lamborghini neocení.

Včera jsme s údivem hleděli na vůz německé autoškoly v podobě současného BMW M3 F80 a ptali se, kolik taková legrace asi může stát. To jsme ale ještě netušili, že kousek dál na západ od našich hranic funguje něco ještě výjimečnějšího, s jasně danou cenou.

Centrem Londýna se prohání Lamborghini Aventador s označením L. Patří firmě Get Licensed, která se zabývá poskytováním rozličných kurzů - nejen řidičských - a evidentně se nebojí nabídnout víc než ostatní. Extrémně rychlý supersport s atmosférickým dvanáctiválcem uloženým uprostřed je sám sobě magnetem pro oči, takže slouží i jako pojízdná reklama firmy, ale jízdy pod dohledem instruktora v něm skutečně lze absolvovat.

Aventador se vyrábí jen s pohonem všech kol a automatickou převodovkou, takže by řízení hlasitého sporťáku nemuselo být ani pro nezkušené řidiče ničím neřešitelným. Pod dohledem komisaře a za vhodných podmínek nakonec bylo možné složit zkoušku i v Bugatti Chiron.

Pochopitelně, taková škola není pro každého. Kurz s deseti jízdami v Lamborghini je nabízen za 20 000 liber (582 000 Kč), tedy mnohonásobek částky běžně nezbytné pro obdobnou službu v obyčejnějším voze. Tušíme, že většinu ceny tu budou tvořit náklady na nutně velmi drahé pojištění nezkušeného řidiče za volantem takového stroje, přesto se nebojíme, že by se zrovna v Londýně tato nabídka nesetkala se zájmem - 20 tisíc liber tam pro mnohé nebude více než 20 tisíc korun pro většinu z nás...

V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 1 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 01V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 2 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 02V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 3 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 03V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 4 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 04V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 5 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 05V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 6 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 06V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 7 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 07V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 8 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 08V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 9 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 09V Londýně je možné absolvovat autoškolu v Lamborghini. Cena kurzu odpovídá - 10 - Lamborghini Aventador autoskola Londyn 10
V Anglii nabízí 10 lekcí autoškoly za 582 000 korun českých. Ceně odpovídá učební pomůcka

Zdroj: Get Licensed

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama