Reklama

Video s údajným rekordem Alfy Romeo z Ringu je podvod. A ještě velmi amatérský

 | 63 příspěvků | 30.9.2017 Petr Miler
Reagovat

Nepřihlášený memphis.unv

Zase je Alfa špatná, áno,.. | 30.9.2017 09:25reagovat
avatar

Zase je Alfa špatná, áno, my víme, čteme to každý druhý den. My se pokusíme napravit a myslet si to správné. Asi i já jezdím s Alfou mylně či lživě a bude mně na světě lépe, když ji co nejdříve prodám a místo ní si pořídím třeba čtyři kroužky pro tep... a projistotu v traktoru, to je hlavnější proud

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený matyas

Dobrý den,milé auto forum.. | 30.9.2017 09:53reagovat
avatar

Dobrý den,milé auto forum myslím si že jste silně zaujatí proti alfě vaše články jsou zajímavé bláboli počínaje tim,že jste napsali že se do alfy GTA dávali motory JTS to je hrozný nemysl.Pak po druhé jste napsali že alfa je v červených číslech a že jde ke dnu poté co vám bylo napsáno že tyhle lži půjdou k soudu tak jste den na to přepsali celý článek.Kolik vám dává škodovka do kapsy aby jste psali tyto nesmysli?Nebo ty články píšou zaostalci?

Nepřihlášený Dejvis

Autoforum, největší odpad.. | 30.9.2017 10:00reagovat
avatar

Autoforum, největší odpad mezi automobilovým světem zase vydal neco takového ??

Neuvěřitelné. Bezte si jezdit ring v Kodiaqu a první SUV, které vypadá, ze bude opravdu jízdne dobre radši nechte být....

Nepřihlášený TT

Podvod je autoforum! | 30.9.2017 10:18reagovat
avatar

Podvod je autoforum!

Nepřihlášený Jan Čížek

Pane Milere. Jestli jste o.. | 30.9.2017 10:30reagovat
avatar

Pane Milere. Jestli jste opravdu autorem článku , tak si po sobě přečtěte ten nesmyslný závěr na konci...mohu s klidem říci primo blábol. Zajděte třeba do Imofy a dojednejte si jízdu se Stelvií, byť má jen 280 k a uvidíte, jestli Alfa umí dělat rychlá a kvalitní auta...toť vše. Doporučuji než o něčem napíšete, tak to alespoň vyzkousejte ! Jan Čížek P.S. mam noveho MB C 250 a vim o čem píši...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Nerez

To jste v redakci opravdu.. | 30.9.2017 10:31reagovat
avatar

To jste v redakci opravdu takoví idioti, že si myslíte, že časy na okruhu se zapisují z palubní kamery? Všechna auta se do listiny okruhu zapisují nepřekvapivě z časomíry u startu a cíle.

A já dle oficiální časomíry v listině vidim:

112. Alfa Romeo Stelvio QV Fabio Francia? 7:51.70

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený David

Autoforum papouškuje kravi.. | 30.9.2017 10:57reagovat
avatar

Autoforum papouškuje kraviny,čas se nehodnotí dle videa,ale dle oficiální časomíry....jenom tím dokazuje ubohost,lenost a objektivitu autora,potažmo celého autofora

Nepřihlášený David

http://fastestlaps.com/tra.. | 30.9.2017 11:01reagovat
avatar

http://fastestlaps.com/tracks/nordschleife 112.

Nepřihlášený Dusan

Ja by som autoforum zažalo.. | 30.9.2017 11:11reagovat
avatar

Ja by som autoforum zažaloval za dlhodobé špinenie značky nepravdami.

Nepřihlášený Josef

Ty jses dobrej debil! :) | 30.9.2017 11:12reagovat
avatar

Ty jses dobrej debil! :)

Nepřihlášený Jiřík

Reakce na: To jste v redakci opravdu.. | 30.9.2017 11:13reagovat
avatar

Samozřejmě máte plnou pravdu,ohledně časomíry a zajetého času. Smysl tohohle Fóra,je v tom aby se mohli lidé anonymně vyjádřit,popřípadě názorově (vyzvracet) k jakékoli ptákovině. O nic jiného zde nejde,nehledejte v článcích nějaký hlubší smysl,než je ten jenž má vyvolat diskusi. K čemu si myslíte,že je asi tak vhodný plátek typu Blesk,Aha a td. Ani vytřít prdel si stím nejde. A stejně to lidé kupují,a když to kupují,tak se stále něco píše,aby se ten potištěný papír dal tak výhodně zpeněžit. Zde si dete přečíst třeba článek který nemá hlavu ani patu,zato je zde umístěná reklama,kterou konzumujete. Svoboda je v tom,že máte Volbu v tom,komu co žerete a dáváte mu vydělat. Kapišto? Mír všem lidem dobré vůle.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený sanka

Nejsem fanoušek alfy, ale.. | 30.9.2017 11:16reagovat
avatar

Nejsem fanoušek alfy, ale tohle co tady děláte to už je fakt masakr.. napsat článek o stříhání videa a označovat ho jako absolutní podvod automobilky horší než celá dieselgate.. když nemáte o čem psát tak nepište, my to oceníme.

A co se poslední věty týče, pane milere, vy zase třeba umíte psát, ale o autech víte úplný hovno.

Nepřihlášený Pavel70

Jestli je tady něco amatér.. | 30.9.2017 11:29reagovat
avatar

Jestli je tady něco amatérského, tak celá sestava rádoby motoristických novinářů na autoforu. To je k zblití. Myslím, že autor je fakt schopen věřit, že čas se měří videokamerou:-)))

Nepřihlášený nonamex

Musim uznat ze dik tomuto.. | 30.9.2017 11:43reagovat
avatar

Musim uznat ze dik tomuto clanku uz se na autoforum nepodiovam :) Kde jste seb ral ze se cas meri z karey v aute :D to jste fakt tak hloupi a nevite uz co napsat? Dive jsem si myslel ze se to stava jen obcas, ale je to neustale hazeni bahna a spiny na jine automobilky nez jsou ty oblibene. Nejste nezaujaty platek...Smutna bilance kdysi dobre stranky....

Nepřihlášený HonzaSG8

Cituji: "Nepřešli jsme sic.. | 30.9.2017 12:17reagovat
avatar

Cituji: "Nepřešli jsme sice mlčky, že automobilka vůz zjevně aerodynamicky vylepšila i odlehčila, ale to dnes dělá kde kdo."

Když jste před několika lety opěvovali čas Leonu Cupra na té stejné trati a šili do Méganu Trophy-R, zjevně Vám nevadilo, že tenkrát ta Cupra měla spáry zalepené páskou nebo vyřízlou klimatizaci... To asi nebylo odlehčení a aerodynamické úpravy...

A ta poslední věta? Děláte si prdel? Tohle může novinář napsat do článku? Sorryjako...

Nepřihlášený Juraj Gacho

Tak toto kto písal by som.. | 30.9.2017 12:28reagovat
avatar

Tak toto kto písal by som mu normálne výplatu nedal :D choré hlavičky

Nepřihlášený Laco910

To naozaj Vam tak vadi par.. | 30.9.2017 12:29reagovat
avatar

To naozaj Vam tak vadi par uspechov Alfy Romeo...ked to nieje Skoda alebo VW tak to treba hned pospinit...ubohe

Nepřihlášený WP

Autoforum je banda dobytků.. | 30.9.2017 13:04reagovat
avatar

Autoforum je banda dobytků a tento článek poputuje na taková místa, která se už o nápravu prolhaných ničemných canců postará.

Blesk je proti vám čistější, hajzlíci...

Nepřihlášený IPA

Možná by se pan redaktor m.. | 30.9.2017 13:06reagovat
avatar

Možná by se pan redaktor měl projet v Alfě, aby viděl, jaké jízdní vlastnosti to auto vůbec má. Jestli jsou nové Alfy poruchové či nikoliv ukáže stejně čas.

"Je to stejná věc, jako kdybyste se ptal na toaletní papír na mém záchodě. A chápu, že se čeští novináři při své inteligenci ptají na toaletní papír, už proto, že si myslí, že mu rozumějí... "

Nepřihlášený jojo

Sa vôbec čudujem,že tomuto.. | 30.9.2017 14:08reagovat
avatar

Sa vôbec čudujem,že tomuto plátku niekto zadal reklamu na Alfu.Hneď by som to stiahol a túto bandu "novinárov" ešte aj zažaloval.

Nepřihlášený Freki

Souhlasím s příspěvky osta.. | 30.9.2017 14:41reagovat
avatar

Souhlasím s příspěvky ostatních, tak se nebudu k tomuto článku vyjadřovat, ale pokud bych chtěl falšovat čas na ringu, tak bych zvolil zrychlení záznamu o 1% na NS tím získám cca. 5 sekund k dobru. A čas přidám až potom.

Každopádně i z hlediska sledujícího mě toto video nenadchlo. Jiné automobilky nebo nezávislé (kam autoforum.cz nepočítám) časopisy, weby i soukromníci mají tyto záběry lépe udělané.

Nepřihlášený KITT

Autor neříká, že auto není.. | 30.9.2017 16:56reagovat
avatar

Autor neříká, že auto není schopno a dokonce ani, že nezajelo ten čas. Jenom říká, že toto zdokumentování videem je nepřesné, což může být (anebo nemusí :-) pravda. Přijde mi, že zvuk je kontinuální a Alfy se mi obecně líbí, nicméně co se týče kvality zpracování, s tím mají dlouhodobě problémy.

Nepřihlášený Arc4do

Zas jeden blabol od AF ..... | 30.9.2017 18:52reagovat
avatar

Zas jeden blabol od AF ... chudaci bohuzial bit blbec neje hriech

Nepřihlášený Max

Veľmi nešťastná formulácia.. | 1.10.2017 02:06reagovat
avatar

Veľmi nešťastná formulácia, myslím poslednú vetu.

Autor by sa mal zamyslieť nad tým, či je toto preňho vhodné zamestnanie.

Nepřihlášený HoHo

Dovolil bych si příspěvek.. | 1.10.2017 09:15reagovat
avatar

Dovolil bych si příspěvek ve stylu poslední věty ... Můžeme autoforu jeho propagandu věřit. Tedy pokud jsme ochotni věřit tomu, že seriozně se tvářící web pro motoristy, který není ani schopný otestovat auto, než na něj naplive plno polopravd, rozumí autům. Bohužel vaše úroveň klesla někam k trapně útočným reklamám od Hyuindaie.

Nepřihlášený PepaSFI

Reakce na: Samozřejmě máte plnou prav.. | 1.10.2017 09:49reagovat
avatar

Omyl! Smyslem tohoto webu není aby se lidi vyžvanili. Smyslem je aby to vydělalo. Musí se prodat reklama. Aby se prodala reklama, musí být počet přístupů. A ten se dá dělat buď kvalitou a odborností, což dá spousty práce s neurčitým výsledkem, nebo se prostě dělá bulvár. Napíše se libovolná kravina, polopravda, manipulace, doomsaying neboli zvěstování zkázy, případně úplná lež a lid obecný už se sám postará o rating. A je úplně jendo jestli budou reagovat pozitivně nebo negativně, hlavní je že kliknou.

Nepřihlášený Daniel Štangl

Autoforum přejímá cizí člán.. | 1.10.2017 10:40reagovat
avatar

Autoforum přejímá cizí článek a ani se neobtěžuje si pořádně prohlédnout videa. Stačí si porovnat video Hondy (celk čas 7.50) po první seqevenci levých a pravých zatáček je rovina přes "hup" mezi ploty. Obě auta (Hodna i Stelvio ) jsou tam ve stejném čase atd.!

No, a pak je tady oficiální tabulka časů, k tomu již není co dodat.

Při čtení jakýchkoliv zpráv (politika, sport + auta) už mám nezvratný pocit, že je novinářů moc. A proto si musí neustále vymýšlet a překrucovat fakta aby měli zase nějaký článek . Kdyby šli radši dělat něco pořádného, třeba stavět silnice !!!!

Nepřihlášený Memphis.unv

Velevážená redakce, myslím.. | 1.10.2017 12:21reagovat
avatar

Velevážená redakce, myslím, že Vaše práce byla zhodnocena jednomyslně, takže se chytněte za nos a příště lépe

Nepřihlášený Le Marginal

OK, opět printscreen a ulo.. | 1.10.2017 13:49reagovat
avatar

OK, opět printscreen a uložit jako... Další hřebíček do rakvičky ;-) Teď už končí srazy, bude čas zabývat se tímhle hovnometem zvaným autoforum. Nová PR manažerka FCA je docela aktivní a maily už jsme si vyměnili, takže jen tak dál pánové, čím víc materiálu, tím líp ;-)

Nepřihlášený

Autoforum=nejhlubší žumpa.. | 1.10.2017 14:28reagovat
avatar

Autoforum=nejhlubší žumpa motoristické novinařiny.

Nepřihlášený Skunkovec Karpatský

Clanek ma pravdu.Alfa je h.. | 1.10.2017 14:30reagovat
avatar

Clanek ma pravdu.Alfa je hnuj.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Nadutec

Reakce na: Clanek ma pravdu.Alfa je h.. | 1.10.2017 16:14reagovat
avatar

Skunkovče jak dlouho už ti ten týpek s Alfou brousí starou?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený andy

než Alfa Romeo přišla s vi.. | 1.10.2017 16:23reagovat
avatar

než Alfa Romeo přišla s videem, kde Giulia zajela rekord, tak přesně tento Dale Lomas přišel se svou verzí videa, kde s Cuprou nahání Giulii QV na ringu a čas zpochybňuje..je normální, nebo má nějaký komplex?

Nepřihlášený Skunkovec Karpatský

Reakce na: Skunkovče jak dlouho už ti.. | 1.10.2017 16:32reagovat
avatar

Jo, jeden typek radne obrousil mou starou Octavii svou alfa homomeo. Debil nezvladnul rizeni a prasknul to do mne. Nebo spis... no jo, to bude ono. Typek byl dobrej sofer. Jenomze byl blbej a koupil si alfu. A ten jeho mizernej nekvalitnej podvozek ten manevr jednoduse neustal, jiste mu prasklo rameno a von to pak prasknul do mne.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený M

Reakce na: Jo, jeden typek radne obro.. | 1.10.2017 16:51reagovat
avatar

Jelikož si majitel Octavie, tak moc dobře víš, že i mezi vámi se najde pořádná banda trotlíků, která exhibuje na našich silnicích. To, že si nějakej trotlík koupí starou a olitanou šunku a hraje si na závodníka, není problém automobilky. Každopádně co se týče jízdních kvalit dobře udržovaných podvozků právě tebou zmiňovaných aut, tak se nemá moc cenu přít o vítězi. Víceprvek je víceprvek, ale ne pro českého chalupáře, který jen lije PHM a občas vymění olej.

Nepřihlášený Michal

Reakce na: Jo, jeden typek radne obro.. | 1.10.2017 17:00reagovat
avatar

To o tom prasklém ramenu víš z policejního protokolu nebo to říkal Pepík z dolní hospody, co má kcháru v ropě, na hlínách, jezdí za 3 na sto a táhne mu to hustě vocpoda? Už sem prosimtě nepiš a nedělej tu ostudu slušným Octávkářům.

Nepřihlášený Lucas

pán redaktor je čo ???? | 1.10.2017 19:22reagovat
avatar

pán redaktor je čo ????

Nepřihlášený Lucas

Nejaký TDIčkár ? | 1.10.2017 19:22reagovat
avatar

Nejaký TDIčkár ?

Nepřihlášený Lucas

Oficiálne pozdravujem všet.. | 1.10.2017 19:25reagovat
avatar

Oficiálne pozdravujem všetkých prij.... TDIčkárov čo si myslia, že si kúpia Hitlerwagen Holf, Pošuk, šlodu oštaviu atď a tvária sa drsne a aký sú len majstri sveta a nad nich nie je ani keby neviem čo sa dialo

Nepřihlášený Lucas

obyčajný chudáci čo sa voz.. | 1.10.2017 19:27reagovat
avatar

obyčajný chudáci čo sa vozia na hrčách... si treba sadnúť a previesť sa aj na alfe... a čo sadnúť kúpiť si ju na nejakú dobu a potom porovnávať čo je KONCERT a čo je Alfa a nie rozprávať len kaleráby

Nepřihlášený Q1

Dobrý fake, Taloši se neza.. | 1.10.2017 22:03reagovat
avatar

Dobrý fake, Taloši se nezapřou. Už aby to Sergio prodal Číňanům a ti z toho udělali nějakou slušnou automobilku.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Vylizovač

Reakce na: Dobrý fake, Taloši se neza.. | 1.10.2017 22:43reagovat
avatar

Lížeš prcinky místní objektivní redakci nebo prostě jen nechápeš, že ti Taloši mají momentálně rekord ringu mezi SUV? Chce to se občas mrknout i na nějaké zahraniční weby nebo třeba stránky, kde jsou oficiální časy.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Q1

Reakce na: Lížeš prcinky místní objek.. | 2.10.2017 00:43reagovat
avatar

Taloši mají momentálně leda velké kulové. Pokud něco mají, tak jsou to hlavně dluhy a starosti jak zachránit své krachující firmy. Jediná záchrana je prodej Číňanům, Indům na Korejcům.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Milan

Smutný, kam to motoristick.. | 2.10.2017 07:45reagovat
avatar

Smutný, kam to motoristická novinařina dopracovala. Zaujatost, překlady zahraničních článků doplněné bulvárními titulky, drby a senzace místo techniky a testů ...

Nepřihlášený Stan

Reakce na: Zase je Alfa špatná, áno,.. | 2.10.2017 10:30reagovat
avatar

Hlavně se neposer podvodníčku

Nepřihlášený Stan

Reakce na: Pane Milere. Jestli jste o.. | 2.10.2017 10:32reagovat
avatar

Máš hovno a záznam je podvod a autoforum je sračka atd...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Máš hovno a záznam je podv.. | 2.10.2017 10:54reagovat
avatar

Možná bys taky mohl psát odborné články. Vytříbený styl máš, zajímavé názory taky, nejsi vulgární, zjevně jsi i velmi chytrý, určitě by z tebe byl dobrý motoristický novinář ...

Nepřihlášený superman3000

V článku sa pýtate či sa d.. | 2.10.2017 14:12reagovat
avatar

V článku sa pýtate či sa dá alfe veriť .Ja sa pýtam či sa dá takému zaujatému a podplatenemu novinárskemu odpadu ako ste vy veriť ? Odpoveď je jasná nie nedá sa vám veriť ani vašim primitívnym a zaujatým článkom a preto jebať autoforum !!!

Nepřihlášený Dddd

Reakce na: Taloši mají momentálně led.. | 2.10.2017 19:13reagovat
avatar

Taloši mají rekord ringu v kategorii SUV, o tom je článek (když vyfiltrujeme bulvární špínu kolem). Máš snad ještě něco k věci?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Q1

Reakce na: Taloši mají rekord ringu v.. | 2.10.2017 19:24reagovat
avatar

Taloši mají leda tak jedno diletantsky sestříhané video.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Q1

Reakce na: Taloši mají leda tak jedno.. | 3.10.2017 14:01reagovat
avatar

jsem troll a dělám si z Vás pr*del

Nepřihlášený Slusny Obcan

Myslim ze by meli zrusit i.. | 12.10.2017 17:41reagovat
avatar

Myslim ze by meli zrusit internship temto pisalkum.

Nepřihlášený Jan

Dobrá Alfa.................. | 12.10.2017 21:08reagovat
avatar

Dobrá Alfa.................

Alfa musí být skutečně dobrá, když tak svými parametry straší novináře, kteří lezou do zadku koncernu. Tito se snaží vymýšlet, jak ji všemožně pošpinit. Vždy se jen zamýšlím, jestli jsou zde jen špatní novináři, anebo mají nějaké automobilní vzdělání, dle té technické ubohosti jsou to jen tzv. kopírovači.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama