Reklama

VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa)

Němci pustili do světa pět videí, jenž ukazují podstatu toho, čím Polo je. Novinka přitom bude prostornější a nabídne lepší konektivitu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa)

10.6.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Němci pustili do světa pět videí, jenž ukazují podstatu toho, čím Polo je. Novinka přitom bude prostornější a nabídne lepší konektivitu.

Nová generace Volkswagenu Polo je za dveřmi a ani u nás není nepoznaným hostem. V minulých týdnech a měsících jsme si ji mohli prohlédnout téměř bez maskování, později sám výrobce poslal do světa snímky zakamuflovaného hatchbacku doprovázené mnoha informacemi. A kdyby ani to pro vytvoření představy nestačilo, stačí vzpomenout na nový Seat Ibiza, s nímž Polo sdílí architekturu i většinu techniky.

Základem obou vozů - stejně jako příští Škody Fabia - je modulární platforma MQB A0 používající maloobjemové motory. Na dno potravního řetězce se postaví litrový tříválec, v případě Volkswagenu ovšem můžeme na vrcholu čekat přeplňovaný dvoulitr. Dorazit totiž má i Polo GTI, pod jehož kapotou bude pracovat minimálně 200 koní.

Vzhledově nás čeká relativně známá silueta, kterou ostatně značka propaguje na pěti nových videích, jež odkazují i na předchozí generace. Stejně jako v jejich případě bychom se podle nich měli dočkat špičkové techniky či zábavy za volantem, mimo to lze vsadit i na výrazný vnitřní prostor. Ten bude s ohledem na novou platformu větší než u předchůdce.

Více si řekneme již zakrátko, nové Polo bude totiž oficiálně představeno přesně za týden, tedy v pátek 16. června. Živý debut pak lze očekávat v září na autosalonu ve Frankfurtu, záhy poté odstartuje prodej. Je přitom třeba dodat, že novinka vystřídá dosavadní provedení po dlouhých osmi letech, v prvé chvíli lze tedy očekávat velký zájem.

VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 1 - VW Polo 2017 novy video teaser Perex
Nové Polo dostane stejnou siluetu jako předchůdci, bude však prostornější

VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 2 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 02VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 3 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 01VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 4 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 03VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 5 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 04VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 6 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 05VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 7 - VW Polo 2017 oficialni spy foto 06
Volkswagen nám už dříve ukázal nové Polo s kamufláží...

VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 8 - VW Touareg a Polo nove spy foto 04VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 9 - VW Touareg a Polo nove spy foto 01
VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 10 - VW Touareg a Polo nove spy foto 02VW odhalil datum premiéry nového Pola, předvedl všechny jeho předchůdce (videa) - 11 - VW Touareg a Polo nove spy foto 03
...skoro bez ní jsme si ovšem mohli chystaný hatchback prohlédnout na snímcích špionážních fotografů

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše