Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže

Technicky vzato to byla vražda její možnosti opustit garáž, ale to je tak všechno. Policie na místě nic až tak krutého nezjistila, žena přišla o klíče od vozu a čekají ji další nepříjemnosti.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže

10.3.2019 | Mirek Mazal

Technicky vzato to byla vražda její možnosti opustit garáž, ale to je tak všechno. Policie na místě nic až tak krutého nezjistila, žena přišla o klíče od vozu a čekají ji další nepříjemnosti.

Německá policie se tento týden stala svědkem prapodivného zneužití tísňové linky. Telefonní číslo 110, obdobu naší linky 158, vytočila žena, která oznámila vraždu manžela u jejího domu. Zmobilizovaní policisté okamžitě vystartovali na uvedenou adresu, na místě ale žádné stopy po úmrtí člověka nenašli. Místo mrtvoly je čekala údajná vdova stojící před vlastní garáží, z níž ji blokovalo výjezd jiné auto.

Volající dáma tedy zalarmovala policii jen kvůli tomu, že nemohla vyjet se svým autem a příjezd jednotky chtěla urychlit. Mluvčí policie Stefan Sonntag prohlásil: „Žena si myslela, že pokud nahlásí vraždu, policie dojede rychleji,“ což nepopírá, že se stalo. Zároveň ale dodává, že je třeba nechat na policii, aby s ohledem na své aktuální vytížení a závažnost nahlášených případů zvolila, co je důležitější a co ne. Takto mohli policisté chybět u skutečně závažného případu, kde i minuty ve zpoždění začátku vyšetřování mohou zhatit rychlé dopadení nebezpečného pachatele.

Střízlivého jedince nic takového nemůže napadnout, a tak dorazivší policisté iniciovali dechovou zkoušku. Ta jen potvrdila, že se oznamovatelka před telefonátem policii řádně posilnila alkoholem. Místo usnadnění výjezdu tak policisté dotyčné preventivně zabavili klíče od vozu, aby ji nenapadlo pod vlivem alkoholu vyjet na silnici. Němku teď čeká nepříjemné vystřízlivění - nevyhne se vysvětlování na stanici a tučné pokutě za bezdůvodné využití tísňového volání.


Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 1 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 01Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 2 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 02Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 3 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 03Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 4 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 04Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 5 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 05Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 6 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 06Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 7 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 07Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 8 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 08Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 9 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 09Žena ohlásila na policii vraždu jen proto, že ji auto blokovalo výjezd z garáže - 10 - Nemka nahlasila vymyslenou vrazdu 10
Německá policie zbytečně spěchala k případu údajné vraždy. Oznamovatelka lhala a chtěla jen rychleji odstranit auto, které ji blokovalo výjezd z garáže

Zdroj: AP

Mirek Mazal

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama