Reklama

Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně

Pojďte se s námi s nadsázkou ohlédnout za životem jednoho z nejznámějších automobilových nadšenců světa. Ani v případě svého vzezření nesplývá s davem.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Fascinace a historie

Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně

23.4.2018 | Mirek Mazal

Pojďte se s námi s nadsázkou ohlédnout za životem jednoho z nejznámějších automobilových nadšenců světa. Ani v případě svého vzezření nesplývá s davem.

Kontroverzní britský moderátor je znám hlavně tvrdohlavým vystupováním a trefným glosováním čehokoliv. Svou roli v jeho případě hraje i jeho zjev, zejména pak účes, ze kterého ale nemá problém si sám udělat legraci. Jeremy jednoduše není žádný hezoun a vzhled rozhodně nebyl tím, co z něj udělalo světovou celebritu první kategorie.

Celým jménem Jeremy Charles Robert Clarkson se narodil na jihu Yorkshire v Anglii 11. dubna 1960. Už během svého dospívání se projevoval jako rebel, když byl vyhozen ze soukromé školy za nevhodné chování. Později si šel vlastní cestou, své místo našel mezi novináři, kde mu jeho břitký jazyk přišel vhod. Hlavním oborem se staly automobily a politické dění. Komentáře na tato témata postupně vynesly Clarksona na vrchol žebříčků popularity, na jeho slova během dlouhé historie výroků reagovali snad všichni veřejní činitelé kromě samotné královny.

Dost lidí nemůže vystát jeho zvláštní humor, vyjadřování bez servítek by si mohl nechat patentovat, ale musí se mu nechat uznání za popularizaci automobilového prostředí. Jezza, jak se mu říká, dokázal zaujmout publikum, které by jinak auru spáleného benzínu a kvílících pneumatik nikdy nepochopilo. Po boku Richarda Hammonda a Jamese Maye společně vytvořili z pořadu Top Gear nesledovanějśí pořad svého druhu na celém světě.

Nedávno jsme se pobavili u začátků moderátorské trojice, dnes se podrobněji zaměříme na Jeremyho Clarksona, který svým osobitým strojením jistě ranil citlivou duši nejednoho modisty. Jako dítě se pyšnil hnědým hustým účesem po uši. Během dospívání a rebelských let si osvojil módní návyky, které statečně vyznává dodnes. Během puberty dovedl na své tělo navléct miniaturní krátké šortky, které daly vyniknout hubené postavě a poněkud nerovným nohám. Během bezstarostného období poznávání světa se mu na hlavě z učesaného hustého účesu stávalo kudrnaté afro.

Začátky novinářské slávy se pojí s modrými džíny, tričkem či košilí v kalhotách a značně odrostlými kudrnatými vlasy. Z ležérního stylu a hnědé hřívy se začínal stávat poznávací znak Clarksona. Dokonce několikrát zapózoval jako model, dnes jeho svůdný pohled působí vtipně. Však sám na svoji adresu nejednou vypustil dvojsmyslnou narážku pro pobavení publika.

S přibývajícím věkem rostlo břicho, ale ubývalo vlasů. Jezza nebyl nikdy sportovní typ a vysedávání v autech kombinované s nezdravým životním stylem se na něm začalo podepisovat. Hnědé afro mělo k hustému porostu daleko a barva začala pomalu blednout. Okolo roku 2003 se nadýchaný černošský sestřih změnil na usedlé kudrlinky hnědo-šedé barvy. Když jej pak po na Barbadosu vyfotili paparazzi v červených trenýrkách, působil docela zdevastovaně.

Někteří muži stárnou do krásy, ale je na vás posoudit, jakým směrem se posouvá Clarkson. Hodně ovlivňuje moment vyfocení, ale můžeme vidět stále stejný styl oblékání, který hlavní hvězda televizních obrazovek nikdy neřešila. Rifle a něco k tomu je neměnná klasika, naopak účes a tělo dostaly po letech zcela jiné obrysy. Okolo roku 2013 mohl dát Jezza definitivní sbohem hnědé hřívě a vyhublé postavě, věk je tvrdý soupeř a ani jeden z nejznámějších moderátorů na tom nic nezmění.

Dnes by se daly na tváři moderátora bývalého Top Gearu odezírat všechny životní zážitky a povedené nepovedené párty. Jen vlasy už toho tolik neprozradí, protože jich moc nezbývá. Šediny imponují některým ženám, tím pádem by se Jeremy mohl stále líbit. Těžko soudit, něžné pohlaví v našem obecenstvu může posoudit samo...

Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 1 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 01Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 2 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 02Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 3 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 03Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 4 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 04Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 5 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 05Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 6 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 06Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 7 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 07Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 8 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 08Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 9 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 09Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 10 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 10Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 11 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 11Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 12 - Top Gear 2002 az 2015 zacatky moderatoru 02Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 13 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 12Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 14 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 13Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 15 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 14Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 16 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 15Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 17 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 16Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 18 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 17Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 19 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 18Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 20 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 19Takto se vyvíjela vizáž Jeremyho Clarksona. Ani zestárnout nezvládl všedně - 21 - Jeremy Clarkson vyvoj ucesu 20
Vývoj Jeremyho Clarksona ve fotografiích nabízí průřez jeho životem. Z vyhublého nevybouřeného hnědovlasého mladíka s afrem je moudrý šedivý muž

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama