Reklama

Faceliftovaný Mercedes třídy S odhalil klíčové změny, chce jezdit skoro sám

 | 10 příspěvků | 20.3.2017 Petr Prokopec
Reagovat

Nepřihlášený Leoš

To je kára.Strčte si ty va.. | 20.3.2017 17:14reagovat
avatar

To je kára.Strčte si ty vaše škodovky víte kam... Dnes jsem seděl v Kodiaqu a musím s čistým srdcem říct, že velké sklamání a tuctovka.Když přejdu to, že karosérie je hezká tak v interiéru pocit jako ve Fabii za 300. vše vrzalo přední dveře měkčené zadní tvrdý hnusný bakelit, sedačky v kufru totálně nepoužitelné, všechny ovladače pořád to stejné, stropní schránku na brýle a lampa tu jsem měl už u Golfu 5 z roku 2005.Ovladač na světla tragédie, sedadla Uzká.

Proč to píšu? Protože za 1200 000 mám sice starší, ale Mercedes Benz E, S nebo ML a to v dílenském provedení, motoru a výbavě o které se Škodovce bude ještě dlouho zdát a nejen Škodovce.To i A třída z roku 2008 má hodnotnější interiér bez vrznutí

auto na salonu (1 260 000 Kč prod. cena vystav. vozu šílenost za posranou Škodovku)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Leoš

Nebo 4 roky staré GL za ne.. | 20.3.2017 17:21reagovat
avatar

Nebo 4 roky staré GL za necelé mega se 100tis km v motoru 6 válců ve výbavě z jiného světa i automatem a technikou taky.Mercedes je auto vše ostatní jsou předražené střepy

Nepřihlášený

Prave dnes jsme reklamoval.. | 20.3.2017 18:27reagovat
avatar

Prave dnes jsme reklamovali dvouleté Sko, které začalo zespodu reznout, po 2 letech....

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený hello

Reakce na: To je kára.Strčte si ty va.. | 20.3.2017 19:19reagovat
avatar

precitaj si prispevok nizsie ty idiot. toto by sa nestalo ani tej tvojej hnusnej skode

Nepřihlášený

Reakce na: Prave dnes jsme reklamoval.. | 20.3.2017 19:33reagovat
avatar

Nežvaň:-)))) tohle říkej staré

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Eliška Junková

Tak že S rezne už ve dvou.. | 20.3.2017 19:42reagovat
avatar

Tak že S rezne už ve dvou letech ví každé malé dítě a nemusí to být jen na spodu. Stačí s tím jezdit v zimě a mít vyhřívanou garage.

Nepřihlášený

Reakce na: Nežvaň:-)))) tohle říkej s.. | 20.3.2017 20:11reagovat
avatar

No bojím se za narozdíl od většiny místních přispěvatelů mam s těmto vozy zkušenost, aspon co se tyče právního zastoupeni v těchto případech. Takze treba nedavno jsme meli pripad, kdy u cca 2 roky starého 750i odešel motor i převodovka do 60 tis.

Nepřihlášený

Reakce na: To je kára.Strčte si ty va.. | 21.3.2017 11:44reagovat
avatar

Jo, tenhle pocit moc dobře znám. Jsme nakaženi nemocí, kterou zatím ještě nikdo nepojmenoval. Způsobuje ji to, že jednou poznáš kvalitní výrobek a vše ostatní ti pak přijde jako šmejd a to i přesto že si to 90 procent lidí chválí. Někdo si koupí trojcípou hvězdu kvůli image, někdo protože mu většina ostatních značek připadá jako parodie na auto :)

Nepřihlášený

Problém je, že většina lid.. | 22.3.2017 10:00reagovat
avatar

Problém je, že většina lidí nedokáže být sebekritická natož objektivní. Většina hájí to své i když je to srajda. Beru argumenty pouze od těch, co mají zkušenost i s tím co pomlouvají. Jestli si někdo myslí, že je nějaké dokonalé auto, tak je to idiot. MB není špatné, patří mezi ty lepší, ale že bych z toho sedl na zadek, tak to jsem už vyrostl. Podobně jako Porsche, předražená krása. A kolik jich nedojelo na okruhu ani první kolo? A platit za brzdy u Caymana R 900tis. je tristní. Škodovka není špatná dokud člověk nepozná ty "das auta" protože Octavia opravdu autem není, jenom si na něj hraje, stejně tak SuperB. Velké peníze do designu a kvalita materiálů je ta tam. Že jsou to hezké auta? Ano jsou, jsou z venku povedené, ale jízda s nimi je za trest a vevnitř je to taky katastrofa. Alespoň tedy pro lidi co k autům mají vztah. A nevím proč se pořád někdo hádá a hájí nesmysly. Vždyť VW má nad Škodovkou ještě tři vrcholy (VW, Audi, Bentley). Btw 750i je označení modelu BMW ne MB. To je tak, když právní zastoupení ani nerozumí tomu co zastupuje, a tak je to dnes se vším. No a ukončím co tu začalo nějaký pako psát další nesmysly - porovnávat 2-3roky staré MB s novou Škodou? Ta Škoda je v záruce, je nová. Človek co má tak tak na tu Škodovku prostě MB po záruce neuživí nehledě na ten servisní paket. MB není levné, natož Sko. Tohle je zajímavé pro mechoše, ale né každý takhle myslí a né každý si to umí opravit. Takže se trefovat do lidí, proč dělají to či ono, není nikomu dáno. Zameťte si před svým prahem, než budete někomu říkat co by měl dělat. Aby vám potom v tom Skovém pozlátku někdo nehacknul volant (joystick) a na dálnici nezmáčkl šipku doprava :D jedinou výhodou pak bude ta malá velikost auta, že člověk dosáhne i na dveře spolujezdce a může si otevřít :D tady vidíte, jak lze i Sko vnímat, byť pěkné a kvalitní auto (až na tu pomalou 9st. převodovku - já vím Lexus je ještě horší :-)).

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše