Reklama

Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost

Lov zvěře pro zábavu nemusíte milovat, oblíbenou kratochvíli bohatých ale asi ještě chvíli zůstane. Právě pro ně je určena Bentayga Field Sports by Mulliner.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost

23.11.2017 | Mirek Mazal | 3 příspěvky

Lov zvěře pro zábavu nemusíte milovat, oblíbenou kratochvíli bohatých ale asi ještě chvíli zůstane. Právě pro ně je určena Bentayga Field Sports by Mulliner.

Obliba SUV způsobila, že se do výroby sportovně užitkových vozů pustily i značky, u kterých byste to dříve nečekali. Směřování trhu ale vedle Evropské unie ještě pořád určuje také zákazník, a proto i Bentley před dvěma lety vstoupilo do tohoto segmentu s extrémně drahou Bentaygou.

Tento vůz ztělesňuje vše, co byste čekali od výjimečného automobilu se zvýšenou stavbou. Bentayga se nadále pyšní titulem nejluxusnějšího a nejrychlejšího vyráběného SUV na zeměkouli. K tomuto ocenění má dopomoci široká škála personalizace a tři nabízené úrovně vozu. Bentayga Diesel, Bentayga s motorem W12 a vrcholná Bentayga Mulliner.

Spojení Bentley a Mulliner patří mezi tradice, dvorní úpravce posouvá hranici úprav na nejvyšší úroveň. Nejnovějším plodem spolupráce na luxusním SUV je přidání příslušenstvím Field Sports, které obsahuje vše, co potřebujete k lovu. S pomocí výrobce loveckých zbraní Purdey byly vytvořeny nové prvky zejména pro zavazadlový prostor. Velký úložný prostor s logem Bentley s pořadačem pro veškeré nutné vybavení lovce je ručně vyrobený z těch nejlepších materiálů. Mezi zadními sedadly je nová schránka na dvě zbraně, která může být doplněna koženou kabelou s módními doplňky jako například vestou, pláštěnkou, kabátem botami apod.

Doplněním piknikové sestavy Daylesdorf, což je prozatím jednorázová záležitost ukázující možnou personalizaci vozu, se z Bentaygy Field Sports Edition stává luxusně vybavený lovecký nástroj. V interiéru stále naleznete šampaňské vedle veškerého loveckého vybavení, elegantně zabaleného do prošívaného koženého obalu s hliníkovými doplňky.

Úpravy zůstaly vyhrazeny jen pro interiér, exteriér je „standardní” a že jde o omezenou edici pro lovce-gentlemany na něm nepoznáte. Technika je stále stejná, stačí ale otevřít zavazadlový prostor a elegantní schránky s koženými taškami napoví, oč tu běží...

Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 1 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 01Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 2 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 02Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 3 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 03Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 4 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 04Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 5 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 05Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 6 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 06Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 7 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 07Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 8 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 08Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 9 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 09Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 10 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 10Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 11 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 11Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 12 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 12Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 13 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 13Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 14 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 14Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 15 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 15Nejluxusnější SUV světa teď promění i lov ve vytříbenou událost - 16 - Bentley Bentayga Field Sports By Mulliner 16
Bentley Bentayga teď chce vnést více luxusu i do... lovení zvřeře

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama