Reklama

Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho

Hotel je jistě příjemnější místo, ne vždy ale máte čas či vůbec možnost nějaký hledat. S DreamCase si lze rozestlat úplně kdekoli, i v saténu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho

31.8.2017 | Marek Bednář | 4 příspěvky

Hotel je jistě příjemnější místo, ne vždy ale máte čas či vůbec možnost nějaký hledat. S DreamCase si lze rozestlat úplně kdekoli, i v saténu.

Líbí se vám idea obytného vozu, ale koupili jste si Teslu Model S a na karavan nezbylo? Můžete si samozřejmě koupit stan a kempovat, nebo, pokud máte k domku malou dodávku, lze pořídit německý „instantní obytňák”. Pokud chcete cestovat ve své Tesle, podobnou věc nabízí slovinský vynález DreamCase.

Označme ji „instantní postelí”, protože nic jiného to není - DreamCase je krabice, ve které je složená matrace o rozměrech 196 x 93 cm spolu s dvěma polštáři a povlečením. Krabici otevřete, vytáhnete matraci a rozložíte ji hřbetem vzhůru do zavazadelníku Modelu S. Bude spolu se sklopenými zadními opěradly sloužit jako postel, na kterou rozložíte onu matraci.

Pořád k DreamCase potřebujete přikrývku nebo spacák, plynový vařič, všechno, jako byste normálně stanovali - tahle věc „jen” nahrazuje stan. Nebo pokoj, chcete-li. Unikátní je v tom, že je vyrobena na míru do zavazadelníku Modelu S, a tak může být prodávána za 850 Eur (22 200 Kč), resp. za 925 eur (24 200 Kč) se saténovým povlečením (bez legrace).

Nevýhody tkví v tom, že když chcete ve svém Modelu S takhle spát na cestách, asi s sebou máte nějaká zavazadla a je potřeba najít místo, kam s nimi. Protože asi nebudete mít jen malý batůžek, bude asi nutné je přestěhovat na přední sedadla; k nohám zadních míst míří podpěra předního konce matrace. Druhou nevýhodou je, že 93 cm není na šířku nijak moc, cestujete-li ve dvou. Na druhou stranu, s jistým druhem spolujezdce to bude jedině příjemné.

Na každý pád to může být zajímavý nápad, jak spát pohodlněji než položené sedačce řidiče či spolujezdce. Jestli se DreamCase chystá nabídnout něco podobného i pro jiná auta (v takové Škodě Superb - a možná i v Octavii - by po sklopení zadních sedadel též přespal kde kdo), nemáme zprávy. S ohledem na použitý font loga bychom si na to úplně nevsadili, ale co není, může být...

Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 1 - Dreamcase instantni postel Tesla Model S dalsi 01Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 2 - Dreamcase instantni postel Tesla Model S dalsi 02Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 3 - dreamcase instantni postel tesla model s 01Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 4 - dreamcase instantni postel tesla model s 02Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 5 - dreamcase instantni postel tesla model s 03Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 6 - dreamcase instantni postel tesla model s 04Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 7 - dreamcase instantni postel tesla model s 05Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 8 - dreamcase instantni postel tesla model s 06Slovinská firma nabízí věc, která udělá z auta pojízdnou postel. Zatím jen z jednoho - 9 - dreamcase instantni postel tesla model s 07
DreamCase je zajímavý nápad, bohužel je zatím k dispozici pro jediné auto

Zdroj: DreamCase

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama