Reklama

Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence

Co si představíte, když se řekne luxusní pick-up? Mercedes třídy X? Pusťte z hlavy podobné stroje, Superyacht Land Tender na kolech je o několik úrovní jinde.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Představení

Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence

25.4.2018 | Mirek Mazal | 3 příspěvky

Co si představíte, když se řekne luxusní pick-up? Mercedes třídy X? Pusťte z hlavy podobné stroje, Superyacht Land Tender na kolech je o několik úrovní jinde.

Solečnost T.Fotiadis Design se sídlem v Berlíně je specialistou na luxusních jachty a čas od času se podepíše i pod podobně pojatý příbytek. Pro své bohaté zákazníky teď ale designéři navrhli doplněk v podobě pořádného automobilu, aby na cestě z opulentního bydlení na přepychovou jachtu nepadla laťka luxusu ani o milimetr pod obvyklou úroveň.

Výtvor nese označení Range Rover 6x6 SLT, což je zkratka označující luxusní lodě Superyacht Land Tender. Vůz podobný Mercedesu G 63 AMG 6x6 má být extravagantní a jeho hlavním účelem je dopravit majitele jachty se všemi přáteli a nákladem na místo určení. Vzhledově se má automobil v základních liniích rovnat plavidlům, prodloužená stavba karoserie má evokovat rozlehlou palubu královského parníku. SLT vznikl na základě Range Roveru s prodlouženým rozvorem, celkově měří 6,2 metru na délku, 2,1 metru na šířku a 1,9 metru na výšku.

Podrobnosti schopnostech mimo silnici jsou skromné, T.Fotiadis uvádí, že vozidlo má tři nápravy, šest 20palcových kol a vlastní karosářskou úpravu. Pohon vyšperkovaného mamuta zajistí buď hybridní pohon založený na dvoulitrovém čtyřválci, 4,4litrový naftový osmiválec nebo přeplňovaný pětilitrový osmiválec přímo od Range Roveru.

Majitelé si budou moci přizpůsobit veškeré motivy a barvy interiéru. Výrobce plánuje vybavit vnitřek SLT tekutým kovem a pryskyřicí, porcelánem či křišťálem. Pohodlná sedadla by měla dodat výhradně italská společnost Foglizzo. Samozřejmostí je chladicí zařízení na víno, sklápěcí stolky, LCD dotykové obrazovky v zadní části a palubní internetová síť.

Vývoj všech prezentovaných vymožeností probíhá na plné obrátky, šestikolový Range Rover s trochou štěstí poprvé oslní cílovou skupinu na výstavě jachet v září 2018 v Monaku. Minimálně následující tři měsíce bude potřebné pro vyřizování objednávek a zahájení výroby, první zákazníci by se svých strojů měli dočkat na přelomu roku. A nemají prý očekávat nic menšího než ten absolutně nejluxusnější pick-up světa. Pokud bude odpovídat přiloženým vizualizacím, není důvod tomu nevěřit...

Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 1 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 01Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 2 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 02Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 3 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 03Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 4 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 04Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 5 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 05Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 6 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 06Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 7 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 07Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 8 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 08Specialista na jachty stvořil nejluxusnější pick-up světa. Je to vrchol opulence - 9 - Range Rover SLT 6x6 pick up ilustrace 09
Přívrženci pick-upů s parametry luxusní jachty se dočkali svého snu. V Německu se chystá Range Rover pro zámožné zákazníky

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama