Reklama

Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole

Člověk by čekal, že někdo vlastnící skutečný supersport se stěží nechá zlákat na projížďku v simulátoru. Někteří to ale zjevně vidí jinak.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole

24.10.2017 | Petr Prokopec | 2 příspěvky

Člověk by čekal, že někdo vlastnící skutečný supersport se stěží nechá zlákat na projížďku v simulátoru. Někteří to ale zjevně vidí jinak.

Prakticky všichni fanoušci her jako Gran Turismo či Forza Motorsport touží po tom, aby jednou mohli přesedlat z virtuálních supersportů na ty skutečné. Pokud přitom nenechají počítač, aby zabral většinu jejich času a věnují se i nějaké té práci, mohou si jej při troše štěstí časem pořídit. Poté jsou tu ovšem lidé jako Belgiačan vystupující na internetu pod přezdívkou POG, kteří si na ono skutečné auto dávno vydělali. A jsou s nimi spjati tak moc, že je nechtějí opustit ani při hraní.

POG má to štěstí, že je vlastníkem hned tří exkluzivních vozů, a sice Ferrari 458 Spider, McLarenu 650S Spider a Lamborghini Aventador. Právě poslední zmíněný klenot nově přetransformoval na herní simulátor, což může někomu připadat skutečně ujeté. Nicméně jak je vidno z hráčova účtu na Instagramu, své vozy si jaksepatří užívá v reálu, pročež lze pochopit, že bez nich nechce být ani v noci.

V nejnovějším příspěvku tedy POG odhaluje svou cestu do prodejny her, kde si pořídí novou Forzu Motorsport 7. S tou se následně vydá zpět domů, kde disk zasune do počítače a veškeré dění sleduje na obřím plátně. Po celou dobu prakticky nevysedne ze svého Lamborghini, neboť právě s ním vyráží nakupovat i do virtuální reality, která se odehrává v jeho garáži.

Jak jsme přitom zmínili výše, vše vypadá na jednu stranu ujetě, nicméně ruku na srdce, kdo z nás by s POGem neměnil? Dodat pak jen lze, že propojení Lamborghini a herní konzole Xbox není až tak dokonalé, jak bychom si přáli. Ze záběrů je totiž evidentní, že virtuální realita se za skutečným otočením volantu trochu zpožďuje, navíc skutečný Aventador má trochu větší rejd.

Jsou to však jen drobné vady na kráse, se kterými se dá žít. I když abychom pravdu řekli, naším ideálem by byl spíše opravdu působivě vyladěný simulátor s hydraulikou suplující možné přetížení, který by trůnil na jednom konci garáže přímo před onou trojicí supersportů. V tu chvíli bychom ale asi nebyli tak originální jako POG...

Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 1 - Lamborghini Aventador simulator 01Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 2 - Lamborghini Aventador simulator 02Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 3 - Lamborghini Aventador simulator 03Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 4 - Lamborghini Aventador simulator 04Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 5 - Lamborghini Aventador simulator 05Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 6 - Lamborghini Aventador simulator 06Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 7 - Lamborghini Aventador simulator 07Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 8 - Lamborghini Aventador simulator 08Fanda předělal skutečné Lamborghini na pouhý ovladač herní konozole - 9 - Lamborghini Aventador simulator 09
Uživatel Instagramu s přezdívkou POG proměnil své Lamborghini Aventador v herní simulátor. Je to ujeté, nebo mu také závidíte?

Zdroj: POG@Instagram a POG@Facebook

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama