Reklama

K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček

Žádná replika, toto je opravdové Ferrari postavené v italském Maranellu. Jeho háček je ale spíše pořádný hák - až se divíme, že ho někdo prodává za takové peníze.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček

11.2.2018 | Petr Miler | 8 příspěvků

Žádná replika, toto je opravdové Ferrari postavené v italském Maranellu. Jeho háček je ale spíše pořádný hák - až se divíme, že ho někdo prodává za takové peníze.

Ferrari za peníze, za které jinak koupíte leda obyčejnou škodovku, se čas od času v prodeji objeví. Před dvěma léty jsme tu jedno takové měli, dokonce znovu F430, pěkné, modré... Jenže nebylo to Ferrari, ale jen umně postavená replika na technických základech Toyoty. Pravda, auto vypadalo docela věrohodně a leckdo by vám i uvěřil, že Ferrari skutečně máte. Ale co vám to bude platné, když sami budete znát pravdu?

Dnes tu máme šanci se za podobné peníze, přesněji za 614 tisíc Kč, dostat ke skutečnému Ferrari F430. Nežertujeme ani trochu, je to opravdu F430, která se v podobné specifikaci běžně prodává za ceny mezi 2 až 3 miliony Kč a není ani příliš ojeté - na tachometru má jen 30 000 km. Problém je jen v jedné věci - není celé. Co není celé, je totálně na maděru.

Jde o vůz, který stihla zjevně dost nepříjemná nehoda. Z žádné strany nedostal opravdu velkou „ránu”, dost menších ale schytal snad ze všech. Z auta se zdá být použitelných pár disků kol, nějaký ten brzdový komponent, něco z podvozku a pak už leda malá zadní skla, dvě sedadla s pád dalšími díly z interiéru a koncová světla. Všechno ostatní je více či méně poničené.

V tomto kontextu se nám zmíněná cena zdá být až přehnaná, však auto už nemá ani motor s převodovkou, tyto díly si někdo odnesl ještě před nabídnutím toho, co vidíme před sebou. Prodávající asi ví, co má a s ohledem na to, jak je na Ferrari všechno drahé, zřejmě nepůjde o nesmyslnou cenu. Přesto nejde zdaleka o tak zajímavý kup, jak se na první pohled zdá.

Pořád jde ale o možnost vlastnit Ferrari - nebo aspoň jeho podstatnou část - za 614 tisíc korun. A když tento stroj trochu vyspravíte a ukážete tou správnou stranou do ulice... A nebo můžete právě tady začít svou cestu ke splnění snu o vlastnictví Ferrari. Však někdo začal i u torza za 25 tisíc Kč, ten by nad takovým krásným základem musel zaplesat...

K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 1 - Ferrari F430 levne prodej 01K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 2 - Ferrari F430 levne prodej 02K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 3 - Ferrari F430 levne prodej 03K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 4 - Ferrari F430 levne prodej 04K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 5 - Ferrari F430 levne prodej 05K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 6 - Ferrari F430 levne prodej 06K mání je skutečné Ferrari F430 za cenu Octavie, má jen jeden háček - 7 - Ferrari F430 levne prodej 07
Levnější skutečné Ferrari F430 abyste pohledali. Do pojízdného stavu mu toho ale chybí docela dost...

Zdroj: AutoScout24

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 8 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše