Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč

Lamborghini by chtěl kde kdo, problém je ale v tom, že naprostá většina z nás na něj nemá peníze. Někteří se ale touhy jej mít hned tak nevzdají.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč

6.2.2018 | Mirek Mazal | 33 příspěvků

Lamborghini by chtěl kde kdo, problém je ale v tom, že naprostá většina z nás na něj nemá peníze. Někteří se ale touhy jej mít hned tak nevzdají.

Vysněné automobily lidé získávají různými způsoby. Jednu vskutku neotřelou cestu zvolil neznámý odvážlivec, který svůj plakát nad postelí a tapetu na telefonu vyměnil za skutečný model Lamborghini Murciélago. Touha vlastnit Lambo neměla hranic, a tak si dotyčný koupil ohořelý vrak. Že je lepší mít takové Lamborghini než žádné? Možná, tady ale pokus o naplnění jeho tužeb nekončí, tomuto autu chce vrátit jeho někdejší slávu.

Ohořelá kostra Murciélaga stála 1 200 dolarů (necelých 25 tisíc Kč) a její nový majitel se s ní nadšeně pochlubil na sociálních sítích. Investovat skoro 25 tisíc korun do hromady železa chce odvahu, ale kupec je spokojen: „Moje první dojmy z auta byly přes to, co vidíte, naprosto pozitivní. Vypadalo mnohem méně zničené, než jsem myslel, že bude. Poškození požárem se dotklo hlavně kabiny, a i když došlo k nějakému poškození rámu, zdá se, že většina z toho se stala během odtahu a nebude příliš obtížné to opravit,“ překvapil fanoušek svým vysvětlením.

Podle obrázků oheň začal plápolat v interiéru, ale na konečný výsledek to nemá zásadní vliv. Než se podařilo uhasit požár, zůstalo z Lamborghini ohořelé torzo. Okolo motoru se dá identifikovat pár součástek, ale v té chvíli už možná mělo shořet všechno a maniak by si postavil nové auto od základu. Vlivem silného žáru je většina součástí stejně na vyhození a jen přibude práce s odstrojením.

Přes zdánlivě odepsanou hromadu železa se odhodlaný fanoušek hodlá přenést, bez ohledu na okolnosti a za to mu patří obdiv. „Není tak špatné, jak se jeví na fotografiích, není úplně zničené. Oheň pokřivil střechu a A sloupek na straně řidiče, ale samotný rám je stále v pořádku.“ Nadšenec to nebude mít lehké ve vysvětlování, asi málokdo hned pochopí jeho záměr vrátit život sežehnutému Lamborghini.

Ale co je komu do toho, sny se mají plnit. Pokud se tohle povede, máme pro majitele tip na nové jméno auta - Flamborghini. To by tady sedělo jak málokdy jindy...

Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 1 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 01Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 2 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 02Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 3 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 03Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 4 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 04Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 5 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 05Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 6 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 06Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 7 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 07Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 8 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 08Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 9 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 09Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 10 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 10Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 11 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 11Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 12 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 12Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 13 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 13Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 14 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 14Nadšenec se rozhodl vykřesat Lamborghini z tohoto vraku koupeného za 25 tisíc Kč - 15 - Lamborghini Murcielago ohorely vrak za 1200 usd 15
Někteří lidé si jdou za svým snem takovým tempem, až z toho zůstává rozum stát. Hrstka z nich se proslaví výjimečným skutkem nebo činem, ale nejsme přesvědčeni, že tento případ je jedním z nich. Muž koupil za 1 200 dolarů (24 300 Kč) shořelé Lamborghini a chce ho znovu oživit

Zdroj: 4Chan

Mirek Mazal

Diskuze 33 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše