Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha

Už už se zdálo, že o Schumim víme aspoň něco, teď ale znovu s jistotou nevíme nic. Otázkou je, kdo v tomto případě neříká celou pravdu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha

17.8.2018 | Petr Prokopec

Už už se zdálo, že o Schumim víme aspoň něco, teď ale znovu s jistotou nevíme nic. Otázkou je, kdo v tomto případě neříká celou pravdu.

Včera oběhla celý svět alespoň trochu radostná zpráva. Starostka města Andratx ležícího na jihozápadním cípu ostrova Mallorka oficiálně potvrdila, že se na toto místo stěhuje Michael Schumacher a že je tamní komunita připravena jej uvítat. Manželka slavného závodníka Corinna totiž v letovisku Las Brisas od Florentina Peréze, prezidenta fotbalového klubu Real Madrid, zakoupila rozsáhlé panství skoro za miliardu korun, což hned vedlo ke spekulacím o Schumiho možném stěhování. A starostka Katji Rouarch jim s výslovným „mohu oficiálně potvrdit” dala docela jiný rozměr

Její slova nás i fanoušky pochopitelně potěšila. Ač totiž nebyl zmíněn zdravotní stav německé legendy, vyplývalo z toho, že Michael je schopen převozu a dost možná i vnímá, kde se nachází a co se s ním děje. Teď je ale zase všechno jinak, neboť zprávu dementovala závodníkova manažerka.

Dle Sabine Kehm se „Schumacherova rodina neplánuje přestěhovat na Mallorku“. Jak dodala, švýcarský magazín L'Illustre prý starostce špatně porozuměl a pravděpodobně špatně přeložil její slova. Katia Rouarch měla podle Kehm uvést, že pokud se Schumacherova rodina přestěhuje na Mallorku, je místní komunita připravena ji uvítat. Je ale otázkou, čemu můžeme věřit.

Sabine Kehm má sice k Michaelovi nejblíže, nicméně popření předchozí informace může být jen snahou odvést pozornost od skutečnosti. Této možnosti nahrávají i další slova starostky Rouarch. Proč by říkala, že může „oficiálně potvrdit” vlastní domněnku? Švýcarským kolegům navíc sdělila, že o příjezdu rodiny již byly informovány místní bezpečnostní složky.

Spíše než na desinterpretaci to tedy vypadá to, že někdo neříká pravdu. A můžeme znovu jen hádat, kdo to je. Buď si jinak bezvýznamná starostka chtěla užít svých 5 minut slávy a říkala spíše své zbožné přání. A nebo řekla něco, co měla vědět jen ona a teď se to snaží zamluvit. Postoj Schumacherovy manažerky by pak byl jen pokračující snahou chránit jeho soukromí ad infinitum.

Nad skutečným místem výskytu Michaela Schumachera se tak znovu rozprostřela mlha a místo jedné jasné informace máme v rukou zase jen dohady. Jsme přesvědčeni, že Schumacherova rodina by měla pustit na veřejnost alespoň nějaké informace Michaleově zdravotním stavu, tím by byla veškerým podobným podobným dohadům konečně učiněna přítrž.


Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 1 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 01Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 2 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 02Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 3 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 03Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 4 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 04Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 5 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 05Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 6 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 06Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 7 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 07Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 8 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 08Nad místem současného výskytu Michaela Schumachera se znovu rozprostřela mlha - 9 - Michael Schumacher Mallorca 2018 prvni foto 09
Tato Villa Yasmin sice nyní skutečně patří Schumacherovým, využívat ji má ovšem pouze Corinna s dětmi při dovolených. Michael má zůstat v domácí péči nadále ve Švýcarsku

Petr Prokopec

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama