Reklama

Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky

Bývalou Posh Spice nemusíte milovat, od manažera firmy, která s ní spolupracovala, by ale člověk čekal aspoň trochu respektu. Nestalo se.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky

18.7.2017 | Petr Prokopec | 3 příspěvky

Bývalou Posh Spice nemusíte milovat, od manažera firmy, která s ní spolupracovala, by ale člověk čekal aspoň trochu respektu. Nestalo se.

S celebritami bývá těžké vyjít, zvláště pokud je obdivuje celý svět - v takové chvíli některé ze slavných tváří nezvládají stát nohama pevně na zemi. Zdá se to být i případem Victorie Adams alias Posh Spice, která jako členka dívčí kapely Spice Girls pobláznila nejen celou planetu, ale také fotbalistu Davida Beckhama. Ten si ji následně vzal za ženu, což z dvojice udělalo jeden z nejsledovanějších britských párů.

Victoria také díky tomu byla a je slavná i dávno po rozpadu Spice Girls. Proměnila se v jakousi módní ikonu, čehož využila nejedna firma. Jednou z nich se v roce 2012 stala automobilka Land Rover, která krátce předtím uvedla na trh nový Range Rover Evoque. Victoria Beckham se pak stala tváří první limitované edice, která nesla její iniciály. Ex-zpěvačka ji letěla představit do Číny společně se šéfdesignérem automobilky Gerry McGovernem, který nyní - pět let po celé události a na sklonku životního cyklu modelu Evoque - promluvil o tom, co se tam tehdy stalo.

McGovern uvedl, že Victoria tehdy přehnala svou úlohu, kterou v rámci propagace britského SUV měla. Na pódiu totiž prohlásila: „Navrhla jsem vůz, ve kterém chci jezdit. Vůz, ve kterém by podle mne chtěl jezdit i David.“ Přijde nám to nicotné, byla to nakonec edice nesoucí její jméno. Slova bývalé Spice Girl ale očividně ťala do živého, přesněji do britského designéra, který Evoque ve skutečnosti navrhl. A zášť vůči zpěvačce v něm zjevně zůstala až do dnešních dní, neboť se někdejší ambasadorku i po takové době rozhodl „setřít” v médiích.

„Ona ten vůz nenavrhla. Já sám jsem toho zapomněl více, než bude vůbec kdy tato žena o designu automobilů vědět - stát se automobilovým designérem zabere roky. Když jsme jej jeli představit do Číny, postavila se před zástupce světového tisku a prohlásila: 'Když jsem navrhla tento vůz...' Na to jsem jí řekl: 'Viktorie, ale to nebylo ve scénáři.' A ona na to jen odvětila: 'Jejda, já si ani neuvědomila, co říkám.'“

Ať už to udělala schválně nebo ne, nepřijde nám to jako tak velký prohřešek. Nakonec se jen vžila do role, kterou ji Land Rover dal - že se o design auta osobně nepostarala, nanejvýš k němu měla pár poznámek či nápadů, bylo jasné každému soudnému člověku už tehdy. Možná něco udělala na vzhledu zavazadel, což by ostatně již byla její parketa - navrhování oděvů se totiž věnuje, nebo to alespoň říká.

Uražená pýcha britského designérského esa už ale byla na světě a zjevně trvá až do dnešních dnů. Další slova, která Victoria pronesla v pozdějších rozhovorech, pak byla jen sypáním pověstné soli do McGovernových ran: „Chtěla jsem si vykasat rukávy a opravdu se zapojit. Nechci jen tak přilepit své jméno na nějaký produkt... při navrhování jsem byla opravdu užitečná a při ruce,“ řekla mimo jiné Beckham.

Jak moc velké její zapojení reálně bylo, McGovern nekomentuje, pouze dodává, že „poté jsem s ní již nikdy nechtěl pracovat“. To se nejspíše zpěvačka i dozvěděla, načež její speciální Evoque VB zamířil loni do prodeje s pouhými 2 253 najetými kilometry a její spolupráce s automobilkou se stala definitivně minulostí.

Přijde nám to celé jako trochu malicherná půtka, hlavně pak ze strany člověka, který by měl mít dostatečnou úroveň, aby se nad manýry podobné celebrity dokázal povznést, zvláště když její tvář pomáhala jeho vůz prodávat. Evidentně to nesvede a ani dnes nedokáže „paní Beckhamové” přijít na jméno...

Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 1 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 01Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 2 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 02Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 3 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 03Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 4 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 04Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 5 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 05Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 6 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 06Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 7 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 07Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 8 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 08Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 9 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 09Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 10 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 10Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 11 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 11Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 12 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 12Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 13 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 13Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 14 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 14Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 15 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 15Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 16 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 16Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 17 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 17Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 18 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 18Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 19 - Range Rover Evoque Victoria Beckham dalsi 19
Před pěti lety se Range Rover spoluprací s Victorií Beckham chlubil, zvláště když mohl Evoque prodávat za dvojnásobek

Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 20 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 01Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 21 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 02Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 22 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 03Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 23 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 04Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 24 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 05Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 25 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 06Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 26 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 07Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 27 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 08Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 28 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 08aŠéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 29 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 09Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 30 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 10Šéfdesignér Land Roveru podivně „setřel” Victorii Beckham, ač bývala tváří značky - 31 - Range Rover Evoque Victoria Beckham 11
Dnes ovšem zpěvačce a módní návrhářce zejména firemní šéfdesignér Gerry McGovern nemůže ani přijít na jméno

Zdroj: Daily Mail

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 3 příspěvky

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše