- -

Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT

Americké kupé ve službách německé policie? Jednou možná, pro tuto chvíli jde ale jen o další projev propagace bezpečného tuningu aut v Německu.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT

28.11.2016 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Americké kupé ve službách německé policie? Jednou možná, pro tuto chvíli jde ale jen o další projev propagace bezpečného tuningu aut v Německu.

Každým rokem se na tuningové show v Essenu ukazuje nějaký neobvyklý vůz oháknutý do barev německé policie. Nejinak je tomu i letos, kdy byl v rámci kampaně „Tune it! Safe!“ představen Ford Mustang. Rozhodně se však nemusíte bát toho, že vás zastaví někde na Autobahnu - do služeb ruky zákona se americké kupé vydá leda v seriálu Kobra 11, místo toho bude následující rok obrážet všemožné akce a na nich informovat o bezpečném tuningu.

Vraťme se ale k samotnému vozu, pod který se podepsala tuningová firma Wolf Racing. Ta se úpravám všelijakých modelů modrého oválu věnuje již hezkých pár let, přičemž Mustang obdařila bodykitem zvaným Wolf Wide 5.0. Jeho součástí jsou nové nárazníky vpředu i vzadu, modifikované boční prahy či rozměrné zadní křídlo. Společnost jim dělají 20palcová litá kola s pneumatikami Hankook.

Úpravce se zastavil i v motorovém prostoru, kde svou práci odvádí pětilitrový osmiválec. Ten standardně produkuje 426 koní, po modifikacích však výkon narostl na 461 koní. Zrychlení z klidu na stovku tedy kleslo na 4,3 sekundy, nejvyšší rychlost narostla na 268 km/h. S ohledem na upravený výfuk o sobě navíc „policejní střela“ dává najevo již na míle daleko.

Další modifikace jsou spojeny se stavitelným podvozkem či světly a sirénami, jež dodala společnost Hella. Z nabídky firmy Securlux pak pocházejí okenní fólie, které zabraňují třesení a tedy případným rezonacím uvnitř. Do kabiny nás přitom úpravce nepozval, nicméně změny se dají očekávat i zde a nejspíše budou mít spojitost s policejní vysílačkou a možná i držáky na zbraně.

Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 1 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 01Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 2 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 02Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 3 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 03Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 4 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 04Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 5 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 05Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 6 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 06Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 7 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 07Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 8 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 08Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 9 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 09Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 10 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 10Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 11 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 11Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 12 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 12Takhle to bude vypadat, až Semir a spol. osedlají Ford Mustang GT - 13 - Ford Mustang GT Wolf Wide 2016 Tune it Safe 13
Ford Mustang se dočkal rozšířeného bodykitu a vyššího výkonu. Vše halí policejní barvy a snaha informovat o bezpečném tuningu

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše