Reklama

Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet

Že každý není zvědavý na to, kterak se projevuje váš supersportovní vůz, asi nemusíme dvakrát říkat. Někoho to může i hodně rozčílit, autenticitě této scény ale nevěříme.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Zajímavosti

Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet

6.6.2018 | Mirek Mazal | 2 příspěvky

Že každý není zvědavý na to, kterak se projevuje váš supersportovní vůz, asi nemusíme dvakrát říkat. Někoho to může i hodně rozčílit, autenticitě této scény ale nevěříme.

Tvorba videí z každodenního života a jejich následné vystavování na internetu se stalo zálibou mnoha lidí. Někteří prostě chtějí dát vědět světu, že existují, jiní se pokouší vydělat si na živobytí prostřednictvím publikace své tvorby na Youtube. V obecné rovině proti tomu nelze nic namítat, ti i oni jsou ale někdy schopni zajít za hranice rozumného chování jen proto, aby na sebe strhli pozornost. Nemůžeme s jistotou vědět, že před sebou máme právě takový případ, vše ale nasvědčuje tomu, že ano.

Za videem níže stojí Tanner Braungardt z Kansasu, jehož díla během sedmi let dosáhla téměř miliardy zhlédnutí. Sedmnáctiletý youtuber si díky své popularitě vydělal dost na to, aby si pořídil Audi R8 V10 a právě s ním se vyzbrojen kamerami vydal předvádět se do města, hlavně túrováním zvučného motoru.

Při tom se měl dostat do křížku s mladým mužem se skateboardem v ruce, který tím místem zrovna procházel. Pánové se pohádali a následně skateboardista svým náčiním praštil do předního okna třpytivě polepeného Audi a začal utíkat. Scénka působila reálně, proto se za agresorem rozběhli přihlížející, my ji ale příliš „nebaštíme”.

Sama o sobě působí zinscenovaně a pokud zinscenovaná skutečně je, není ani originální. Stejně hloupý nápad se provalil zhruba před dvěma lety, kdy to odnesl McLaren MC4-12C. Případ vypadal velmi podobně - supersport nedal přednost mladíkovi se skateboardem pod paží, ten ním uhodil do předního skla a začal utíkat.

Výsledkem bylo velmi populární video, reportérovi místní televizní stanice se ale nezdálo a rozhodl se vše prošetřit. Hned se ukázalo, že uživatel zveřejňující video nehody je manažer půjčovny supersportů jménem Carlo Gonzo, který incident ani nenahlásil na policii. Záběry jiných kolemjdoucích pak ukázaly, že skateboardista celou čekal na příjezd McLarenu nedaleko a v pravou chvíli vyrazil na přechod, kde ho měl čirou náhodou ohrozit oranžový sporťák. Jeho sklo bylo rozbité už dříve, takže domnělý vandal vlastně nic nezničil a ani autor celé habaďůry o nic nepřišel.

Byl to jistě slušný zdroj příjmů a možná i dobrá reklama reklama autopůjčovny - tohle video zhlédlo přes 13 milionů zvědavých diváků. To nové je na tom zatím hůře, ani ono si ale nevede zle. A možná i v jeho případě se časem jasně ukáže, že jde o pouhou fikci...

Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 1 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 01Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 2 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 02Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 3 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 03Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 4 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 04Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 5 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 05Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 6 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 06Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 7 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 07Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 8 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 08
Od skateboardisty to nyní schytalo Audi R8 V10, ...

Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 9 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 09Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 10 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 10Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 11 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 11Mladík se sporťákem předváděl na ulici a pořádně za to schytal. Nebo si to aspoň máme myslet - 12 - Podvodna videa s rozbitym prednim sklem supersportu 12
...dříve to byl McLaren MP4-12C. Ve starším případě šlo prokazatelně o leváru a ten nový zřejmě nebude jiný

Zdroje: Carscoops, Tanner Braungardt@Youtube, Carlo Gonzo@Youtube, 9NEWS@Youtube

Mirek Mazal

Další zajímavé články:

Diskuze 2 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše