Reklama

10 největších pastí na řidiče v Praze: tady radary rýžují nejvíc

 | 48 příspěvků | 22.5.2016 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený Jobi

Ta Modřanská je zradna a p.. | 22.5.2016 17:02reagovat
avatar

Ta Modřanská je zradna a past na řidiče.

Radar zbytečný, protože riziko srážky chodce je téměř nulové.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

všechno je to jen podvod a.. | 22.5.2016 18:47reagovat
avatar

všechno je to jen podvod a zlodějina...tady o žádnou bezpečnost nejde...

Nepřihlášený Daniel

Ve strahovském tunelu není.. | 22.5.2016 18:59reagovat
avatar

Ve strahovském tunelu není vždy (70), dostal jsem pokutu za 67 km/h, protože platila (50) z důvodu kolony na výjezdu z tunelu ...

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Ve strahovském tunelu není.. | 22.5.2016 20:48reagovat
avatar

Tak jasné, staci se podivat na ty velké svítící cedule pred začátkem tunelu, na zacatku tunelu, a uvnitř tunelu. Kdyz na nich sviti 50, znamená to, ze maximalni rychlost je zde 50.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Marconi

Na Střešovické se mění ryc.. | 22.5.2016 22:08reagovat
avatar

Na Střešovické se mění rychlost proměnnou značkou z 40 na 30 km/hod během dne. Ráno a odpoledne, kdy jsou děti ze školy je 30.

Nepřihlášený Fogl

Jójo... Strakonická 24.12... | 22.5.2016 23:34reagovat
avatar

Jójo... Strakonická 24.12.2105 po 15 hodině, od Chodova dolů z kopce směrem ven z Phy. Nikam nespěchám, ale prostě nahoře na 50ce zařadím za 3 a dolů z kopce jedu bez plynu na brždění motorem... Krásná obsílka přes celou republiku do Frýdku-Místku za 1000,-. Naměřili mi na Štědrej den,odpoledne, na prázdné silnici necelých 70 km/h. Pirát silnic!!! :-D A jestli jsem to správně zaregistroval, tak za pár dní,od 1.1.2016 tam platí 80ka... Takže se svými 70 kmh,bych byl rázem nejpomalejším účastníkem provozu. ;-) :-) :-D

Nepřihlášený Praha

Ty tunely jsou zrádný, člo.. | 23.5.2016 11:31reagovat
avatar

Ty tunely jsou zrádný, člověk občas jede po paměti a té změny ze 70 na 50 si třeba ani nevšimne, ty světelný značky nejsou zrovna nic, co by řidiči upoutalo pozornost....kdyby alespoň při snížení rychlosti ty značky blikaly, to bych považoval za prevenci, ne jen přepnout pár diod ve značce na jiný číslo, to je k ničemu

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ondra S

Jde jen o sprosté okrádání.. | 23.5.2016 11:58reagovat
avatar

Jde jen o sprosté okrádání řidičů za bezvýznamné překročení nesmyslných omezení rychlosti a to mi bylo jasné u takových radarových pastí od počátku!!! Jsem od počátku proti takové buzeraci, kdy je někdo popotahován, že poruší nějakou kravinu, která vůbec v důsledku není nebezpečná!

Jedinná rozumná pasivní ochrana je pohyblivá clonka, která by ve vteřině dokázala zakrýt a potom zas odkrýt SPZ a nejlépe spřažená s radarovým detektorem.

Aktivní ochrana je jedině boj a tedy ničení takových radarů naštvanými řidiči všemi dostupnými prostředky. Já sice nikdy vandalismus nepodporuji, ale tady je přesně ta výjímka, která potvrzuje pravidlo. Na radarech vandalismus schvaluji a podporuji, zde je to navíc projevem občanské neposlušnosti a vzpoury proti tomuto skrz-naskrz prohnilému a zkorumpovanému systému, který vybudovali a nastavili prospechářští zmrdi proti prostým občanům, kteří jsou tady postupně stále více odíráni a to je třeba zastavit co nejdříve to bude možné.

Chválím tímto senátora Kuberu, který chce odejmout městským policiím pravomoc měřit rychlost, aby ten okrádací zmrdibussines zabrzdil.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený T3

Reakce na: Ta Modřanská je zradna a p.. | 23.5.2016 14:44reagovat
avatar

Ad Modřanská: kousek bydlím a jezdím tam denně. V tom místě je silný provoz, jsou tam dva pruhy v každém směru (+1 odbočovací v každém směru), neřízená křižovatka, přechod pro chodce, zastávka autobusu, zastávka tramvaje, z vedlejší vyjíždí autobusy a silnici tam kříží cyklotrasa.

Radar není úsekový (byť jsou tam i úsekové, ale ty měří pouze hustotu provozu). Fotí těsně před křižovatkou. Rychlost je snížena na 50 asi 50m před křižovatkou a hned za křižovatkou je zvýšena opět na 70.

Vybrat si z celé Prahy ke kritice zrovna tohle místo je trochu mimo.

Nepřihlášený Fanda

Reakce na: Jde jen o sprosté okrádání.. | 23.5.2016 20:30reagovat
avatar

Já jen doufám,že nemáte řidičák.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Upozornění pro autora : Úv.. | 24.5.2016 08:56reagovat
avatar

Upozornění pro autora : Úvodní fotka a 3. fotka ve článku nejsou z Prahy , ale z Plzně. Konkrétně se jedná o ulici Plaská mezi zastávkami Bolevecká náves a Okounová

Nepřihlášený Tondus

Vedle vítěze - radaru v ul.. | 24.5.2016 10:34reagovat
avatar

Vedle vítěze - radaru v ul. Zálesí bydlím. Všichni tu na to nadávají. Radar je zde kvůli přechodu po kterém přejde jen pár lidí za den. Výsledkem je snaha řidičů se radaru vyhýbat přes okolní ulice a parkoviště, kde vznikají nové krizové situace.

malá poznámka - radar při cestě od Thomayerovy nemocnice měří až na konci křižovatky. dle zákona křižovatka ruší rychlostní omezení. Lze tam jet 50kmh a při fotce pouze poslat vyjádření. Vyzkoušeno - funguje to.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený MB

A na obrázku je fotka Plas.. | 24.5.2016 18:23reagovat
avatar

A na obrázku je fotka Plaská ulice v Plzní :-D

Nepřihlášený Zdeny

Reakce na: Jde jen o sprosté okrádání.. | 24.5.2016 19:09reagovat
avatar

Ty malamute, ty si snad ani nevidíš na špičku nosu. Tebe než potkat na silnici, radši budu sedět zalezlej doma, protože z tebe kouká průser už jen po přečtení tvýho vyblitku.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený PremekC

Redaktoři z Autofora a vy,.. | 25.5.2016 20:37reagovat
avatar

Redaktoři z Autofora a vy, co tu naříkáte nad "buzerací": zkusili jste se vžít do role chodce, co přechází na přechodu v Lipské u letiště? Nebo na přechodu u Železničního mostu na Strakonické v Praze, kde jde o život!?! Já jsem rád, že se měří v tunelech a na Jižní spojce, protože si pamatuji, jak to tam vypadalo, když se neměřilo! Vy jste odborníci leda tak v šlapání na plyn. Já nejsem žádný brzdič dopravy a rád jezdím rychle a dokonce i mne a manželku už také změřili, ale přesto jsem rád, že se měří. A jestli tam jsou všude cedule jak kráva, tady se měří, tak za blbost se platí, ale hlavně za bezohlednost. A pokud jezdíte po Evropě, tím myslím té civilizovanější, tak je tam radarů daleko víc a pokuty mastnější. Jeďte si zařádit na Balkán a tady mějte ohledy na ty, co zrovna nesedí v autě. Howgh.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený PremekC

Reakce na: Ty tunely jsou zrádný, člo.. | 25.5.2016 20:40reagovat
avatar

tak si kup brejle a nejezdi po paměti! Když si nevšimneš ani svítící značky, tak čeho si všímáš?

Nepřihlášený Tomáš

Tvl....tak už se domluvme!.. | 26.5.2016 21:00reagovat
avatar

Tvl....tak už se domluvme! Nebudeme přece dotovat městskou kasu našimi pokutami !!! Neeee, už dost - začněme všichni dodržovat rychlost a parkovat podle předpisů! Tím je nejvíc nasereme! ;-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Ignor

Reakce na: Redaktoři z Autofora a vy,.. | 27.5.2016 09:22reagovat
avatar

No nevím k čemu je úsekové měření, když v Lipkách u letiště je semafor a chodec může přejít jen na zeleného panáčka.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pepe

V ulici Zálesí jsem dostal.. | 27.5.2016 10:39reagovat
avatar

V ulici Zálesí jsem dostal pokutu taky. Podle mě naopak nebezpečné snížení rychlosti hned za křižovatkou skoro o 50% z původní rychlosti.. předpokládám, že se tam zvýšil výskyt dopravních nehod.

Nepřihlášený pepe

Reakce na: Tvl....tak už se domluvme!.. | 27.5.2016 10:41reagovat
avatar

Parkovat podle předpisů :D No jsem zvědavej, až se zavedou modrý zony všude.. to bude vlastnictví auta v Praze zcela zbytečné. Nedivil bych se, kdyby nám na oplátku udělali modrý zony všude na vesnicích. Konečně by jsme mohli odevzdat klíčky od aut.

Nepřihlášený Sim

Reakce na: Ta Modřanská je zradna a p.. | 27.5.2016 12:49reagovat
avatar

Zkoušeli jste někdy projet tu křižovatku, kde je 50 na Modřanské na kolmo - třeba jako cyklista - vede tam totiž cyklostezka? Ono to totiž jde dost špatně i když auta jedou 50, pokud by tam bylo 70, tak je ta křižovatka skoro neprůjezdná... A myslím, že označení není nijak špatné (narozdíl třeba od Strakonické). Jako řidič nejsem žádný zastánce velkého a hlavně zbytečného omezování rychlosti, ba naopak, ale tady mi to zrovna přijde adekvátní...

Nepřihlášený Marek Bednář

Co to psalo za čuráka ten.. | 28.5.2016 18:52reagovat
avatar

Co to psalo za čuráka ten článek?

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Zany

Reakce na: Vedle vítěze - radaru v ul.. | 28.5.2016 23:02reagovat
avatar

Bydlím taky pár kroků a taky si myslím, že v Zálesí je radar úplně zbytečný - po přechodu přejde pár lidí za den, navíc je krásně přehledný, například ve srovnání s přechody v sousední Novodvorské směrem k Plaze, které jsou uprostřed keřů a 50 tam nikomu nevadí

Nepřihlášený Zdenek

Zajimave cteni. Ulice Zal.. | 28.5.2016 23:26reagovat
avatar

Zajimave cteni.

Ulice Zalesi ma jeste jednu vychytavku. Smerem na Modrany je 30 pomerne daleko pred krizovatkou, ale meri se az za krizovatkou ( bohuzel vsak diky velkemu radiusu pred hranici krizovatky) t.j cca 50 cm pred tim nez platnost 30 konci. Navic i pri odbocovani, muzete zaakcelerovat tak, ze tady tech 40 mate, niceho jste se nedopustil a slozenka prijde stejne. Ale kdo by vedl kvuli 600 Kc boj s veyrnymi mlyny.

Jak jste psali - vse pro bezpečnost a plynulost silnicniho provozu, nebo spis pro plnou pokladnu ;-)

Nepřihlášený Jirka

K reakcím na vítěze Zálesí... | 29.5.2016 07:51reagovat
avatar

K reakcím na vítěze Zálesí. Já si naopak myslím, že ta křižovatka je skutečně nebezpečná. Když tu nebylo omezení, tak se tu určitě ani 50 v hodině nejezdilo! Při výjezdu od Penny není do leva dlouho pořádně vidět. Při odbočování k Penny (směr ke Krči) se často levý pruh zastaví a ostatní řidiči tedy vpravo předjíždějí stojící auta přes přechod. Provoz je mnohdy silný, často se musí čekat na možnost odbočit či přejít a tak řidiči a chodci dělají často riskantní manévry, aby zvládli odbočit či přejít. Ulice má dva pruhy v každém směru a řidiči chodcům, čekajícím v "protisměru" prakticky nezastavují. Uprostřed přechodu není bezpečný ostrůvek, ale "jenom" mezera. Při nižší rychlosti je na všechno logicky více času. Je pravda, že pokud to má být kvůli bezpečnosti, což si myslím, že je, mělo by přibít ještě doplňkové značení (značka s výstražnými světly, apod.) Ty lapače na Jižní spojce jsou fakt diskutabilní, ale tohle svoje opodstatnění má.

Nepřihlášený Pepik

Reakce na: Co to psalo za čuráka ten.. | 29.5.2016 16:31reagovat
avatar

A copak to tu psalo tento výkřik?

Nepřihlášený

Reakce na: No nevím k čemu je úsekové.. | 30.5.2016 10:17reagovat
avatar

Asi kvůli tomu aby se tam dodržovala 50, že které je brzdná dráha mnohem menší, než z 80, 90 nebo 130 km/h. Jelikož by tam tak všichni jezdili a na 50 by se nikdo ani nepodíval. Tam by bylo v lepším případě jen hodně nehod v horším několik smrťáků.

Nepřihlášený Ondra S.

Reakce na: Já jen doufám,že nemáte ři.. | 2.6.2016 14:58reagovat
avatar

Řidičák mám a s buzerací za rychlost jsem nesouhlasil už v autoškole a na tom se za ta léta co jezdím nic nezměnilo, protože není důvod!! Zkušenosti z praxe ukazují, že policie kašle na bezpečnost a zajímají ji jenom pokuty, tedy nápadně se podobá gangsterské organizaci, která vybírá výpalné a tak na ty šmejdy pohlížím.

Nepřihlášený Ondra S.

Reakce na: Ty malamute, ty si snad an.. | 2.6.2016 15:32reagovat
avatar

Rozhodně si plně uvědomuji podstatu sprosťárny zvané radarové měření rychlosti, vzhledem k tomu, že se radary davají tam, kde se často překračuje, protože je limit neadekvátně nízký a ne tam, kde je to nebezpečné, tak je všem inteligentnějším lidem jasné o co tu jde a jen debilové jim ještě žerou, že jde o zvýšení bezpečnosti na silnicích.

Vy tupani, co tady obhajujete radarovou buzeraci, nevím, jestli se tady na vás můžu oprávněně zlobit, protože tu sviňárnu podporujete, nebo vás mám litovat protože vám pro vaši slabomyslnost furt nedochází celá podstata této sprosťárny. Nechci být škodolibý, ale až chytí vás, snad vám to dojde a pokud ne, jste beznadějný troubové!

Smysl předpisů je přece zajištění bezpečnosti silničního provozu, ale předpisy a jejich dodržování přece není samoúčelné. Tam kde je nesmyslné omezení, které bezpečnost nezvyšuje je jeho nedodržení pro bezpečnost nepodstatné a tudíž i sankce je bezpředmnětná! Vy tupani ale na takové místo chcete dát radar, aby se dodržovaly předpisy samoúčelně i tam, kde to není nebezpečné a ztrácí logiku.

Já jsem liberální, tedy chci, aby omezení byla pouze tam, kde logiku mají a jinde jsou bezpředmnětná. Když by se mi podařilo tohoto teoretického ideálu dosáhnout, řidiči by pak začali brát více vážně všechna zbývající omezení, protože by věděli, že jsou jen tam, kde to má logiku a ne kde si vzpomene kdejaký vypatlaný zmrd na úřadě.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený msk

Reakce na: Rozhodně si plně uvědomuji.. | 3.6.2016 22:14reagovat
avatar

100% souhlas

Nepřihlášený ACE

Zrovna v tunelu by bylo be.. | 4.6.2016 13:23reagovat
avatar

Zrovna v tunelu by bylo bezva, kdyby se neměřilo a kokoti tam lepili na normálně jedoucí auta a kličkovali z pruhu do pruhu. Takhle je to tam fakt hnusně pohodový.

Nepřihlášený místní

Kolem radaru V Zálesí se p.. | 12.6.2016 09:37reagovat
avatar

Kolem radaru V Zálesí se pohybuji jako řidič i chodec (jsem místní) a s měřením souhlasím. Bývalo to velmi nebezpečné místo. Málem jsem měl na svědomí dvě děvčata - chodkyně, kterým jsem dal na přechodu přednost. V pravém pruhu jsem zastavil a pokynul jim, že mohou přejít, ale od hrozby smrti jim chybělo jen pár cm od toho, který v levém pruhu kolem "profičel" nejméně 70 km/hod. :-(

Nepřihlášený karloss1970

a přitom stačí tak málo a.. | 8.7.2016 23:43reagovat
avatar

a přitom stačí tak málo a všecko je v lahodě. stačí kladivo a smirkovej papír. kladivem párkrát říznete do přední značky ve spodní části, aby se trošku ohnula do nárazníku. prostě tak, aby to vypadalo jako od koule při parkování. a na tom místě šmirglem vydřete z čísel černou barvu. značka je pro případnou kontrolu čitelná, ale počítače v měření si s ní už neporadí a nepřečtou jí. systém na snímání rz používáme na automatické vjezdy a ovládání závor a dveří. vyzkoušeno-funguje to a radary vás nezajímají-rozhodně ne ty v praze

Nepřihlášený Fido

Reakce na: Tak jasné, staci se podiva.. | 17.9.2017 11:10reagovat
avatar

Mnohdy nestačí. Směrem dolů je měření cca od půlky tunelu. Na vjezdu můžete mít ještě 70 a za vámi se změní na 50. Druhé cedule uvnitř tunelu si nemusíte všimnout třeba proto, že reagujete na nějakou prasárnu jiného řidiče.

Přesně takhle změřili mě. Bylo z toho dlouhé dohadování a nakonec uznali, že ke změně došlo cca minutu před změřením. Ovšem ztrátu času za tuhle zbytečnou buzeraci a její řešení mi nikdo nenahradí.

Nepřihlášený Fido

Reakce na: Rozhodně si plně uvědomuji.. | 17.9.2017 11:21reagovat
avatar

Naprosto přesně.

Tímhle totiž dochází k inflaci dopravního značení a nikdo ho nebere vážně ani tam, kde má opodstatnění. Kdyby omezeni byla skutečně jen tam, kde mají pro bezpečnost smysl, vážně by to bral každý.

Nepřihlášený Fido

Reakce na: Rozhodně si plně uvědomuji.. | 17.9.2017 11:39reagovat
avatar

Ještě k tomu dodám, že nejen místo ale i čas omezení je rozhodující. Jistě nikdo nepochybuje o omezení na 30 km/h u školy ve všední den v době vyučování. Ale měřit tutéž třicítku na tomtéž místě uprostřed prázdnin v neděli ve 2 hodiny v noci, to není nic než buzerace.

Nepřihlášený clovak

Pěkné měření bývá na Na St.. | 2.10.2017 15:47reagovat
avatar

Pěkné měření bývá na Na Strži, kde hlídkuje občas a měří na autobusové zastávce uprostředka dvouprodovky směrem dolů - je tam padesátka, ale když jedete dolů jen samospádem, tak na tom měření máte klíďo 70 a peška...Je tam sice přechod, ale ač tam jezdím téměř denně, nikdy jsem neviděl nikoho tam přecházet...Průšvih je, že i když to víš, tak z toho kopce prostě se to rozjede...

Nepřihlášený Ondra S.

Vzhledem k podobným sprosťár.. | 4.10.2017 20:48reagovat
avatar

Vzhledem k podobným sprosťárnám typu stacionární radar již připravuji na motorku zatahovací záclonku na SPZ. Jejím základem je zkrácená cívečka ze zadního plata auta po roletce. Na ví se bude navíjet plátýnko a po zatahání za silony se odmotá zakryje spz a kamera nic nevyfotí. U auta by to bylo mnohem hůře proveditelné, ale motorka bude v pohodě.

Nepřihlášený JURASU

Myslím, že příště bude v p.. | 5.10.2017 14:38reagovat
avatar

Myslím, že příště bude v popředí jiný favorit. Před nedávnem instalovali radary na Rozvadovskou spojku v obou směrech, měřící 80 km/h. Kdo zná, nepochopí. Na silnici není od Butovic až do Plzně žádné úrovňové křížení, žádný přechod, prostě nic. Je to dělený 4-pruh . . . Nejsem žádný závodník, ale hlídat si rychlost v takových místech je skutečná buzerace.

Jinak měření v tunelu u přechodů a v místech úrovňových křížení na širokých 2a více pruhových komunikacích mi smysl dávají (ale záleží místo od místa, pochopitelně). I když je otázka, zda střídání rychlostí 70 a 50km/h každého půl kilometru není matoucí - je to ta inflace dopravního značení a vůbec zákazů a příkazů. Když jsem letos na motorce projížděl Rakouskem mimo dálnice a rychlostní komunikace, chrochtal jsem blahem nenjen z kvality silnic, ale i citlivě regulované rychlosti např. v zastavěných částech mino obce - zdaleka tam nebylo tolik 50-tek, jako u nás a vetšinou se jelo 70. Radary s kamerou jsem snad ani nepotkal a všichni jsme jezdili slušně a plynule.

Nepřihlášený veteranb

Radar na křižovatce ulice.. | 8.2.2018 18:14reagovat
avatar

Radar na křižovatce ulice Zálesí byl jednoznačně instalován na plnění obecní kasy. Je to přehledná křižovatka, do které je ze všech stran dobře vidět. Přechody pro chodce jsou zřetelné, dobře značené a hlavně téměř nevyužívané. Jezdím tam často a nikdy jsem nemusel zastavovat kvůli chodcům. Do doby instalace radaru tam žádné omezení nebylo. Při instalaci tam ihned hodili 30 km/h. Jestliže tento úsek je tak nebezpečný, tak je třeba všechny křižovatky v Praze označit 30 km/h, protože méně nebezpečné křižovatky v Praze nejsou!

Nepřihlášený MartinssonCZE

me se podario nasbirat 16.. | 28.7.2018 12:27reagovat
avatar

me se podario nasbirat 16 bodu za prave jizni spojku ... pri prujezdu z Prahy 5 na Prahu 4 na zacatku mereneho useku me nacetla kamera, projel jsem prvni usek 80km/h jak jsem mel, pak jsem zrychlil na 100km/h a v druhem merenem useku u Sporilova pribrzdil na 80km/h .... no a koncem roku prislo, ze prumerna rychlost mezi prvni kamerou a posledni fotobunkou byla 92km/h .... takze +12km/h a trestne body ... takze POZOR na to

Nepřihlášený Pejsek

V Praze je 5000 dopravních.. | 30.7.2018 06:18reagovat
avatar

V Praze je 5000 dopravních kamer! Je to vůbec možný? Jde tomu zasranymu magistrátu jen o prachy. 2x jsem platil 7500,- Strhli mi to z účtu. Už zase chtěj 6000. Ani pořádně nevím za co. Asi Strakonická v Chuchli a Dobříšska na Smíchově. Ale jinak mi dali pokut asi 50. 600-1500. Ani jednu jsem nezaplatil. A všechny jsou již promlcene. V životě jsem na silnici, za těch cca 5 mega, co jsem najel, nikomu nic neudělal a furt mě někdo otravuje. A to nemám ani jediný trestný bod! Jde jim fakt jen o prachy. Nedávno jsem si dal při večeři jednu 12ku.Uplne jsem na to zapomněl a v 10 večer mě zcela bezdůvodně otravovali fizlove v Podolí. Nadýchal jsem 0,28.Do 0,3 vám nemůžou vzít rp. Dávali mi dejchnout 2x, po 10min.,v naději, že to stoupne. 0,28.Tak nastoupil test na drogy. Protože kdyby byl pozitivní, v souběhu i s nízkou hladinou, rp vám vzít můžou. 2x jsem lizal. Negativní. Po chvíli ten policejní vymrdanec zase vylezl z té jejich popelnice, něčím mi otřel čelo. Řekl, že jsem pod vlivem a vzali mi řidičák. Už je to promlcene ale díky nezákonne mu postupu jednoho vymrdanec že správního úřadu, mám ještě měsíc zákaz. A takhle mi tady žijeme.

Nepřihlášený Pejsek

Navíc to neustálý sledován.. | 30.7.2018 06:31reagovat
avatar

Navíc to neustálý sledování rychlosti odvádí pozornost od řízení. Zejména u analogového rychlomeru.

Nepřihlášený Fluk

Do Prahy často nejezdím, a.. | 15.8.2018 12:02reagovat
avatar

Do Prahy často nejezdím, ale pokaždé mě překvapí jak převážně vozidla z pražskou RZ měřené úseky ignorují, nabývám tak dojmu, že pokuty chodí jen na vozidla s mimo pražskou RZ, neumím si to jinak vysvětlit.

Nepřihlášený emik

Proč "rýžují"? Kromě toho,.. | 10.10.2018 17:11reagovat
avatar

Proč "rýžují"? Kromě toho, že maj řidiči jezdit podle předpisů, takže NEMŮŽOU mít problém, kromě blbečků metr za nárazníkem, jsou místa veřejně známá.

Jak to říkal pán o zákonu o chovu nebezpečných zvířat: "Problém není ve zpřísnění zákona, spíše v jeho ignorování". Tedy že v Čechách je standar na zákony s..... Dodržování zákonů požadujeme "po těch druhých".

Emik

Nepřihlášený Mirek

U vetsiny mereni jde o pen.. | 29.12.2018 00:25reagovat
avatar

U vetsiny mereni jde o penize, nejsou u skol a u nekterych prechodu je to zase stupidita protoze na 200 metrech jsou 4 prechody a to je potreba plynulost provozu, je to k smichu. Jet plynule a stale stat? To asi neni plynuly provoz. Da se rict ze mesta jen chteji sedrit ridice hlavne o prachy a nejde v zadnem pripade o bezpecnost. Jedine ze by udelali podchody,nadchody a to zas nejde prisli by o prachy z pokut.

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Autobazar

zobrazit vše