Bentley podporuje konzumaci alhokolu v autě, ovšem jen na zadních sedadlech

30.8.2016 | Petr Prokopec | 1 příspěvek

Britská automobilka nabízí pro modely Mulsanne a Flying Spur selekci tří chladicích boxů, jenž pojmou třeba šampaňské a dvě sklenky.

Staré známé pravidlo říká, že alkohol za volant nepatří. Zadní sedadla jsou však již něčím jiným, zvláště pokud vlastníte limuzínu a máte na výplatní pásce soukromého šoféra. Právě s touto variantou počítá Bentley, které nově dává svým zákazníkům na výběr selekci tří minibarů, jimiž je možné osadit modely Mulsanne a Flying Spur. Do budoucna se pak dá očekávat stejná nabídka také v případě prvního firemního SUV Bentayga.

Jak jsme tedy řekli, možnosti jsou tři, kdy první počítá s podsvíceným kabinetem ze dřeva, do jehož horní části byly uloženy dva křišťálové dekantéry a ocelová placatka. Vespod pak najdeme prostor na dvě lahve. Druhá varianta se pro změnu soustředí na schránku pro šampaňské, třetí pak na chladicí box, jenž kromě dvou sklenek pojme také dvě litrové láhve.

Britská značka dodává, že všechny varianty byly navrženy tak, aby nikterak neomezily zavazadelník či nekolidovaly s opěrkami. Pokud navíc tu středovou zasunete, máte nadále k dispozici páté sedadlo. Tedy za předpokladu, že se právě pro tuto konfiguraci interiéru rozhodnete. Tím se Bentley liší od konkurence, která preferuje čtyřmístné uspořádání bez alternativy.

My pak jen dodáme, že veškeré sady sklenek - od dekantérů až po „šampusovky“ - byly navrženy a vyrobeny londýnskou firmou David Redman. Cenu každého setu sdělí Bentley zákazníkům na požádání, nicméně je třeba počítat s tím, že alkoholický obsah chladicích boxů je třeba dokoupit separátně. Ten tady ale patrně bude tím nejlevnějším...

Bentley podporuje konzumaci alhokolu v autě, ovšem jen na zadních sedadlech - 1 - Bentley chladici box 2016 01Bentley podporuje konzumaci alhokolu v autě, ovšem jen na zadních sedadlech - 2 - Bentley chladici box 2016 02Bentley podporuje konzumaci alhokolu v autě, ovšem jen na zadních sedadlech - 3 - Bentley chladici box 2016 03
Pokud vás láká epesní popíjení na zadních sedadlech, Bentley vám nabídne selekci hned tří chladicích boxů

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama

Autobazar

zobrazit vše