Reklama

Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká

Napadlo by vás propagovat první skutečný korejský hot hatch pomocí atrapy muže fénující si vlasy? Nebo skrze humanoidního koně ve vaně?
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká

4.11.2017 | Petr Prokopec | 29 příspěvků

Napadlo by vás propagovat první skutečný korejský hot hatch pomocí atrapy muže fénující si vlasy? Nebo skrze humanoidního koně ve vaně?

Jsou reklamy dobré a špatné. Takové, které vás chytnou za srdce, i takové, nad nimiž vám zůstává rozum stát. Pokud přijde řeč na automobilový průmysl, pak jedněmi z nejlepších se kdysi chlubilo Volvo, které s nimi ovšem kvůli jediné hloupé chybě muselo přestat. Králem mezi těmi druhými se aktuálně stává nový propagační spot divize Hyundai N, u kterého stěží budete přemýšlet nad koupí prvního korejského hot hatche. Místo toho budete přemítat nad duševním zdravím tvůrců.

Máte pocit, že jsme se rozhodli štvát čtenáře proti Hyundai? Pak si minutový klip níže pusťte a ještě to zkuste přehodnotit. Tedy pokud se do toho nepustíte ještě dříve, rovnou hned nezničíte počítač, nevypíchnete si oči a nepokusíte se vynalézt způsob, jak vymazat všechny své vzpomínky. To abyste měli jistotu, že něco takového vás již nebude pronásledovat po zbytek života.

Je samozřejmě možné, že jsme jednoduše nepochopili záměr agentury, jež snímek pro Hyundai natočila. Nepřijde vám však atrapa na muže s fénem v ruce směšná ve chvíli, kdy má být spojena s nejostřejším silničním Korejcem, co kdy vznikl? A jakou spojitost má asi i30 N s mužem koupajícím se ve vaně, jehož hlava je přetransformována na koňskou?

Říkejte nám tedy klidně usedlí či konzervativní, ale tuhle propagaci vážně nechápeme, jakkoliv samozřejmě humoru nakloněni jsme. Pokud jste ovšem v této reklamě nalezli zalíbení, popište nám prosím, proč. A pokud si chcete Hyundai i30 N pořádně vychutnat, nabízíme vám ještě jedno video, daleko povedenější...

Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 1 - Hyundai N uchylna reklama 01Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 2 - Hyundai N uchylna reklama 02Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 3 - Hyundai N uchylna reklama 03Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 4 - Hyundai N uchylna reklama 04Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 5 - Hyundai N uchylna reklama 05Hyundai stvořilo jednu z nejbizarnějších reklam dějin, její pointa nám zcela uniká - 6 - Hyundai N uchylna reklama 06
Říkáte si, co mají proboha tyto výjevy společného s Hyundai i30N? Neste sami

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze 29 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama