Reklama

Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní

Postup Bentley výrobní linkou je zvláštním způsobem uklidňující, i když člověk ví, že jeho auto pravděpodobně vzniklo mnohem všednějšími postupy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní

13.8.2017 | Marek Bednář | 1 příspěvek

Postup Bentley výrobní linkou je zvláštním způsobem uklidňující, i když člověk ví, že jeho auto pravděpodobně vzniklo mnohem všednějšími postupy.

Výroba běžného auta je otázkou co největší robotizace a automatizace. Jenže Bentley nevyrábí obyčejná auta a jeho zákazníci většinou ocení kvalitně provedenou řemeslnou práci, když za ni taky pořádně platí. Vozy Bentley se vyrábí ručně - a jak to probíhá, se můžete podívat na videu níže.

Nemá komentář, nedočkáme se přesného popisu, co se kde a kdy děje a proč se to děje teď. Vidíme ale, jak dělníci v továrně sestavují ta z nejluxusnějších britských aut, jak připevňují zadní sklo a pečlivě měří mezery na všech jeho stranách. A jak značí UV fixem, že šroub dveří byl dotažen na správný utahovací moment - normální fix by byl vidět a to přeci nejde.

Video je klidné s vyvrcholením, při kterém několik Mulsanne, nejdražších, nejopulentnějších a nejluxusnějších vozů značky pomalu a velmi potichu odjíždí z výrobní linky. Uvařte si šálek dobrého čaje, příp. ho po britském zvyku doplňte mlékem, a ponořte se do atmosféry místa, kde vznikají skutečně luxusní auta...

Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 1 - bentley mulsanne vyroba video 01Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 2 - bentley mulsanne vyroba video 02Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 3 - bentley mulsanne vyroba video 03Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 4 - bentley mulsanne vyroba video 04Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 5 - bentley mulsanne vyroba video 05Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 6 - bentley mulsanne vyroba video 06Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 7 - bentley mulsanne vyroba video 07Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 8 - bentley mulsanne vyroba video 08Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 9 - bentley mulsanne vyroba video 09Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 10 - bentley mulsanne vyroba video 10Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 11 - bentley mulsanne vyroba video 11Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 12 - bentley mulsanne vyroba video 12Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 13 - bentley mulsanne vyroba video 13Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 14 - bentley mulsanne vyroba video 14Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 15 - bentley mulsanne vyroba video 15Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 16 - bentley mulsanne vyroba video 16Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 17 - bentley mulsanne vyroba video 17Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 18 - bentley mulsanne vyroba video 18Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 19 - bentley mulsanne vyroba video 19Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 20 - bentley mulsanne vyroba video 20Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 21 - bentley mulsanne vyroba video 21Jak probíhá ruční výroba nejdražšího Bentley? Podívejte se, je velmi noblesní - 22 - bentley mulsanne vyroba video 22
Výroba Mulsanne je pečlivá ruční práce

Zdroj: Extreme Machines Magazine@YouTube

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 1 příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše