- -

Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video)

U Paganiho v garáži byste jistě čekali hlavně auta značky Pagani. Jistě v ní má i ta, disponuje ale také sbírkou Porsche. A ne ledajakých, jak ukázal.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video)

6.10.2016 | Marek Bednář | 6 příspěvků

U Paganiho v garáži byste jistě čekali hlavně auta značky Pagani. Jistě v ní má i ta, disponuje ale také sbírkou Porsche. A ne ledajakých, jak ukázal.

V případě řady manažerů automobilek by se o jejich automobilovém fandovství dalo pochybovat, třebaže pár výjimek jsme tu měli. A naopak obvykle není možné pochybovat o tom, čím výlučně jezdí. Horacio Pagan je ale exot každým coulem, a tak na něj nelze vztáhnout ani jedno z výše zmíněného.

Jistě to není jediný šéf malé automobilky, který skutečně miluje auta, ale právě jeho příběh je auty prodchnutý od jeho dětství v Argentině. Dnes kromě toho, že vyrábí jedny z nejlepších supersportů na světě, je to také sběratel aut. A ne jen těch vlastních, jak by kde kdo mohl očekávat.

Na Porsche Festivalu 2016, který se konal na italském okruhu Misano, předvedl Horacio Pagani část ze své sbírky vozů Porsche. Spolu s rodinou vytáhli nejen to nejlepší z jeho garáže, ale rovnou to nejlepší, co kdy Porsche postavilo - Carreru GT, Cayman GT4 a 918 Spyder.

Jistě, nejeden fanoušek Porsche by se na takovém setkání radši zajímal o 356 Super Speedster, první 911 930 Turbo nebo Carreru RS 2,7, ovšem to nic nemění na tom, že Paganiho sbírka de facto konkurenčních aut je úžasná. Pozoruhodné také je, že se nebál je pořádně protáhnout po okruhu, jak se můžete podívat na videu níže.

Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 1 - Horacio Pagani auta video 01Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 2 - Horacio Pagani auta video 02Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 3 - Horacio Pagani auta video 03Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 4 - Horacio Pagani auta video 04Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 5 - Horacio Pagani auta video 05Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 6 - Horacio Pagani auta video 06Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 7 - Horacio Pagani auta video 07Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 8 - Horacio Pagani auta video 08Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 9 - Horacio Pagani auta video 09Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 10 - Horacio Pagani auta video 10Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 11 - Horacio Pagani auta video 11Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 12 - Horacio Pagani auta video 12Jaká auta sbírá majitel Pagani? Vozy jeho značky to kupodivu nejsou (video) - 13 - Horacio Pagani auta video 13
I když je to konkurence, proč si tahle špičková auta neužít?

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 6 příspěvků

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše


Reklama