Home > Rubriky a sekce > Bleskovky > Článek
Kanye West ukázal své nové auto, vkusně upravené asi přijde jen jemu
7.3.2019 | Mirek Mazal
Trochu jako starý německý taxík vypadá i po relativně drobných úpravách supersportovní SUV od Lamborghini. Stačil slonovinový lak a kola jak z dávných Mercedesů.
Lamborghini Urus už z podstaty není nenápadné auto určené nesmělým majitelům. Pokud se ale do konfigurace pustí výstřední umělec se zlatou kreditní kartou za pasem, může být výsledek velice nevšední. Úvod směřuje k Kanyemu Westovi, americkému hudebníkovi, jehož jmění je odhadováno na téměř 6 miliard Kč.
West si před pár dny vyzvedl své Lamborghini s úpravami dle jeho gusta a modifikovaný automobil pochopitelně nemohl a zjevně ani nechtěl skrýt před fotoaparáty dotírajících paparazzi. Vděční fotografové tak mohli zachytit velice osobitou kombinaci zvláštních barev doplněnou o prapodivné disky litých kol.
Americký rapper si vybral lakování karoserie v odstínu slonové kosti a k tomu přidal kola s plnými výplněmi podobnými poklicím. Retro kola s krémovou barvou laku Urusu podle nás nesluší, a to jsme zatím u exteriéru.
Nahlédnutí dovnitř ukáže klasický interiér hranatých tvarů se startovacím tlačítkem jak ze stíhačky. Sériové barvy West oživil modrou a stříbrnou. Další přešlap, béžová karoserie s modrým interiérem asi nikdy nebude konzervativní kombinace. Při pohledu na outfit slavného rappera ale zvolená barevná kombinace vlastně nepřekvapí, svůj k svému...











Tímto jezdí jeden z nejlépe vydělávajících hudebních umělců, za vkusnou jeho úpravu Lamborghini Urus označit nelze
Zdroj: Stanley Teacup@Youtube
Bleskovky
Nové na MotoForum.cz
- Philipp Steinmayr a Adrian Rus zemřeli tragicky na Masecu včera 18:55
- #93 Marc Marquez zůstává králem Sachsenringu včera 15:08
- Vítězem Bulega před Lecuonou a Montellou včera 15:00
- Vítězný double Booth-Amose, naši opět bez bodů včera 13:30
- Polesetter Ortola vyhrál, 7. Salač včera 13:28
Nejnovější články
Také Fernando Alonso má zjevně moderních aut plné zuby, tohle si teď koupil i na ježdění po Monaku
před 49 minutami
Je libo tanec na Titanicu? Mercedes se raduje z růstu prodejů elektromobilů o 21 tisíc aut, i když celkový odbyt poslaly dolů trojnásobně
před hodinou
Tohle je nový „služebák” Jamese Bonda, tedy toho, kdo ho doteď hrál. Jede 350 km/h se stovkou pod 2 s za zlomek ceny pomalejších Porsche
před 3 hodinami
Sen se stal skutečností, nejbrutálnější Bugatti s akcelerací z 0 na 500 km/h za 20 sekund teď může na silnice
před 4 hodinami
Švýcaři předělávají dálnici na okresku, něco takového snad svět ještě neviděl
včera
Živá témata na fóru
- Škoda Auto obecně 07.13. 09:28 - delphin
- Banky, peníze, finance, investice... 07.13. 06:36 - pavproch
- Onboard videa 07.12. 23:05 - Lachende Bestien
- Přituhuje 07.12. 15:53 - řidičBOB
- Zajímavé nabídky / slevy 07.11. 22:56 - Stepan
- Hlavní silnice v zahraničí 07.11. 15:13 - Truck Daškam
- Fiat a vše kolem nich 07.11. 11:37 - M.Z.
- Výběrové RZ - kdo má lepší úlovek? 07.10. 11:19 - pavproch
