Reklama

Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě?

Jsou auta, jejichž svérázná specifikace naznačuje o povaze svého majitele mnohé. Žluté BMW 7 je něco jako SUV na velkých chromovaných kolech.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě?

15.4.2017 | Petr Miler | 7 příspěvků

Jsou auta, jejichž svérázná specifikace naznačuje o povaze svého majitele mnohé. Žluté BMW 7 je něco jako SUV na velkých chromovaných kolech.

Existují věci, které se jednoduše nevidí. Sladká sůl, smutný ráj, suchý déšť, řekl by možná Petr Muk, kdyby byl ještě mezi námi. My ale zůstaneme ve světě aut a ukážeme vám jinou věc, která se také nevidí - nové BMW řady 7 v divoké barvě.

Není to nic jako suchý déšť, něco reálně nemožného, spatřit takový vůz je ale opravdu výjimečné. Ostatně samo BMW nabízí sedmičku podobně jako kdysi Ford svůj Model T - můžete mít jakoukoli barvu, když to bude odstín šedé. V nabídce je toho tedy více, o „barevné barvě” ale nelze hovořit ani v jednom případě. Také proto se na ulicích setkáváme se sedmičkami obvykle šedými, černými či nanejvýš něco jako tmavě hnědými.

Ovšem i do tohoto distingvovaného klubu občas vtrhne nějaký parazit. BMW tomu samo pomáhá, neboť peníze mu nesmrdí a divize Individual vám sedmičku ráda ohákne třeba do růžové s puntíky, tak daleko ale zatím nikdo nezašel. Exemplář v tovární tyrkysové barvě byl ale blízko a dnes tu máme další podobný případ.

Je to řada 7 v žluté barvě Austin. To je odstín, který běžně vídáme třeba na M3 a M4, ale na sedmičce? Tady vypadá poněkud nepatřičně, ovšem nedá se říci, že by to nové generaci s ostřeji řezanými rysy v takové barvě neslušelo. Ačkoli to zprvu vypadalo, že jde o lak, neboť to tak prezentoval sám holandský dealer BMW Ekris, nakonec se ukázalo, že je to fólie a pod ní je sedmička v černém laku. Navíc ne až tak divoká - hybrid 740e iPerformance s dvoulitrovým turbem a elektromotorem není nic jako M760Li xDrive, ale proč ne.

A onen majitel? Tušíte-li rappera, tušíte správně - auto patří člověku, který si říká Mr. Polska a i když jsme o něm nikdy neslyšeli, úplně marný v tom, co děl, asi nebude, když si... „vyrapoval” BMW 7 s cenou blížící se 3 milionům Kč. Jeho tvorba je svérázná, jeho styl oblékání též a teď má i svérázně zbarvenou sedmičku. Tak aspoň je konzistentní...

Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 1 - BMW 7 Austin Yellow 01Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 2 - BMW 7 Austin Yellow 02Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 3 - BMW 7 Austin Yellow 03Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 4 - BMW 7 Austin Yellow 04Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 5 - BMW 7 Austin Yellow 05Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 6 - BMW 7 Austin Yellow 06Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 7 - BMW 7 Austin Yellow 07Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 8 - BMW 7 Austin Yellow 08
BMW řady 7 v zářivě žluté barvě Austin je vážně svérázná věc

Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 9 - BMW 7 Austin Yellow 12
Ačkoli se zprvu zdálo, že barva je tovární, registr nakonec prozradil původní čerň

Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 10 - BMW 7 Austin Yellow 09Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 11 - BMW 7 Austin Yellow 10Kdo si asi tak mohl pořídit BMW řady 7 v zářivě žluté barvě? - 12 - BMW 7 Austin Yellow 11
Mr. Polska je tento člověk, znáte ho?

Zdroj: BMW Ekris@Facebook

Petr Miler

Další zajímavé články:

Diskuze 7 příspěvků

Reklama

Autobazar

zobrazit vše