Reklama

Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video)

Britové jich vyrobili jen 24 a prodali těm nejsolventnějším ze svých klientů. Vidět jeden z nich řádit tímto způsobem je vážně výjimečná věc.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video)

5.8.2017 | Petr Prokopec | Přidat příspěvek

Britové jich vyrobili jen 24 a prodali těm nejsolventnějším ze svých klientů. Vidět jeden z nich řádit tímto způsobem je vážně výjimečná věc.

O Astonu Martin Vulcan nelze mluvit jinak než v superlativech. Britské kupé totiž kromě působivého designu dostalo i atmosférický sedmilitrový dvanáctiválec, který zadní kola zásobuje více než 800 koňmi. Mnohý by sice mohl reptat nad absencí manuálu, nicméně v tomto případě o ztrátě kontaktu člověka se strojem nelze hovořit. Ostatně, nemluvíme tu o běžném supersportu, ale o okruhové specialitě, která původně ani neměla dostat registrační značky.

Pokud ovšem toužíte po tom, abyste Vulcan mohli vyvézt i na běžné komunikace, Aston Martin vám to spolu s firmou RML umožní. Víceméně ale vlastně neexistuje důvod, proč byste tak měli činit - tedy za předpokladu, že vám jde jen o čiré řidičské potěšení, nikoliv o obdiv davů na promenádách, kde může Vulcan předvést jen opravdu malý zlomek svých schopností, navíc v přímém směru. Jak je tomu na okruhu? To ukazuje nové video.

Obsah snímku nemá smysl příliš tajit, ostatně mnohé prozradí už hlavní fotka. O děj tu navíc ani nejde, kamera prostě ukazuje vůz z mnoha úhlů a zejména v pohybu, což umocňuje brutální řev dvanáctiválcového agregátu. O něčem takovém lze přitom snít pomalu v jakémkoliv jiném voze (pokud nemáte Ferrari FXX K), bez ohledu na to, zda má pod kapotou rovněž atmosférické nebo poněkud udušenější pohonné ústrojí.

Nejzajímavější je pak závěr videa, který vám ukáže dříve neviděné - tedy ne nikdy neviděné, ale spíše neviděné jen v souvislosti se strojem, kterého vznikly jen něco málo přes dvě desítky a jenž je pomalu vyvažován zlatem. Majiteli lze tedy nejen závidět, ale rovněž pochlebovat - s polovolantem to evidentně umí a neváhá se za ním pobavit i jinak než dechberoucími časy na jedno kolo...

Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 1 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 01Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 2 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 02Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 3 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 03Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 4 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 04
S Astonem Martin Vulcan si můžete užít i jinak...

Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 5 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 05Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 6 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 06Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 7 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 07Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 8 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 08Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 9 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 09Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 10 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 10Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 11 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 11Majitel vzácného Astonu pro nejbohatší vyrazil na okruh, převedl dosud neviděné (video) - 12 - Aston Martin Vulcan Drift videoscreen 12
...než jen při bleskurychlé jízdě na okruhu

Petr Prokopec

Další zajímavé články:

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše