Muž dostal pokutu 3 300 Kč za to, že si nechával zahřát auto u sebe na dvorku

 | 25 příspěvků | 11.1.2017 Marek Bednář
Reagovat

Nepřihlášený frantisek

Naskoci do toho 14lety fra.. | 11.1.2017 23:22reagovat
avatar

Naskoci do toho 14lety fracek a zabije se v tom. Pak mate problém. Párkrát za zimu to ale delam taky..

Nepřihlášený Marty

Hrozný problém to auto zam.. | 12.1.2017 09:37reagovat
avatar

Hrozný problém to auto zamknout, dnes když má každé druhé auto bezklíčové startování přijdu, natočím motor, zamku, odejdu.

Nepřihlášený

Bednáři, on nedostal pokut.. | 12.1.2017 11:37reagovat
avatar

Bednáři, on nedostal pokutu za to, že si na svym dvorku, kterej je evidentně přístupnej pro všechny, zahříval motor, ale za to, že nechal auto otevřený, nastartovaný a bez dozoru. Tak bacha, aby se to nestalo i tobe a nedostals flastr 2 000 Kč,-.

To je zase paskvil hodnej autofora...

Nepřihlášený Karel

Včera u benzinky nechali d.. | 12.1.2017 11:52reagovat
avatar

Včera u benzinky nechali dva "nafťáci" běžet motor po celou dobu tankování a placení. Takovým patří nakopat do konečníku.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Včera u benzinky nechali d.. | 13.1.2017 13:16reagovat
avatar

Mňa by zaujímalo, z akého titulu vošiel ten policajt na súkromný pozemok, aj ked neoplotený.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Luděk

Reakce na: Mňa by zaujímalo, z akého.. | 12.3.2018 15:52reagovat
avatar

Jistě v krátké době tu bude článek o tom jak majitel auta a pozemku zažaloval poliše....... tam je to normální

Nepřihlášený veteranb

Nemám sice bezklíčové star.. | 13.3.2018 21:37reagovat
avatar

Nemám sice bezklíčové startování (ani bych ho nechtěl), ale mám dva klíče, jako snad každé auto. Není problém jedním nastartovat a druhým zamknout. V žádném případě bych nenechal běžící motor s nezamčenými dveřmi bez dozoru.

Nepřihlášený Karel

Reakce na: Včera u benzinky nechali d.. | 18.3.2018 20:22reagovat
avatar

Jo to jste napsal dobře a ty co kouří v blízkosti ČS minimálně zbičovat. Všiml jste si, že i obsluha často kouří v blízkosti výdejních stojanů?

Nepřihlášený

Obávám se, že za takové je.. | 11.4.2018 10:15reagovat
avatar

Obávám se, že za takové jednání hrozí pokuta i u nás a ani nemusí běžet motor. Naštěstí nežijeme v policejním státě, takže leccos projde do takové míry, že mnozí ani netuší, že je to zakázané. Hádám že i v tom USA to bylo nějaké vyřizování osobních sporů v mezích zákona a pravomocí, i když tam nepřichází v úvahu, že by policista nad něčím mávnul rukou. Ono tam prý funguje velmi dobře občanská všímavost (narozdíl od naší totální lhostejnosti), není teda dobré parkovat kde se nesmí a páchat podobné zločiny. Příběhy, které vyprávěli lidé, co žili nějakou dobu v USA jsou v tomto fascinující (co všechno jsou na sebe schopní sousedi navzájem bonzovat).

Už je to delší dobu co udělala televize (černé ovce) test, kdy redaktor si zahrál na bonzáka a jako nabonzoval, že někdo nechal odemčené auto s klíčky v zapalování (nevím jestli nastartované spíš ne, důležité bylo, že řádně nezajistil vozidlo před neoprávněným použitím). Dopadlo to tak, že většina pěšáků ani netušila, že se to nesmí a ti ostatní neměli touhu vypisovat pokutové lístky, radši u auta počkali, než se vrátí jeho řidič. Navzdory obecnému mínění tedy policie občas neřídí heslem "trestat a buzerovat" což je jedině dobře, má přece "pomáhat a chránit".

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Pavel Fischer

Haberschlacht, zima 2014... | 28.4.2018 12:49reagovat
avatar

Haberschlacht, zima 2014. Ráno v 5:10 jde řidič nastartovat dodávku. 5x bouchnutí dveřmi. Poté vyleze oškrabat okna. S ním vylízají 4 spolujezdci. Každý bouchne dveřmi. Říkám tomu davový syndrom blbců. Kam jde alfa samec, tam jej následují beta. Řidič se vrací do domu, prý tam má nedopitou kávu. Idioti jej následují, 3x klapnou dveře od baráku. Za pět minut všichni vylízají. 6x bouchnutí dveřmi (1xbarák 5xfáro). Řidič vylézá po chvíli ven. Bouchnutí dveřmi. Idioti jej následují, 4x bouchnutí dveřmi. Oblíkám se a slušně je vyzvu, ať si ráno nastartují und dann bitte, absofort abfahren, klar? To se opakuje druhý den. Třetí den se dovídám, že su nějaký německý čobol, pi(cz)us a tak přivolám policii. Spravilo to 20 EUR a byl klid. Možná teď chlapci někde pláčou, že si v Německu zahřívali auto a dostali pokutu.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený

Reakce na: Obávám se, že za takové je.. | 8.5.2018 09:53reagovat
avatar

Nežijeme? Tady je už dávno policejní stát.

Nepřihlášený Datel

tak proboha nastartuju jed.. | 11.5.2018 22:06reagovat
avatar

tak proboha nastartuju jedním klíčem a druhým zamknu, a je, ne?

Nepřihlášený Jirka

Zajimavé -)) když vozidlo.. | 11.5.2018 22:07reagovat
avatar

Zajimavé -)) když vozidlo nechal na svém dvorku,předpokládám,že za vraty,jak se tam policajt dostal,když měl lísteček zastrčený za stěračem?? nevnikl náhodou neoprávněně policajt na cizí pozemek???

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Mňa by zaujímalo, z akého.. | 14.5.2018 08:54reagovat
avatar

Když je pozemek neoplocený tak podle čeho by měl člověk vědět, že je to pozemek soukromý a kde jsou jeho hranice?

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Mňa by zaujímalo, z akého.. | 14.5.2018 08:58reagovat
avatar

Magorů, kteří čekají na parkovištích před nákupními centry na své manželky s nastartovaným motorem i hodinu, jsou v Česku tisíce...!!! O ekologii jde v první řadě... že takovému magorovi někdo ukradne auto, není vůbec důležité...!!!

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Fana

Reakce na: Magorů, kteří čekají na pa.. | 10.6.2018 11:04reagovat
avatar

Konečně smysluplný názor. To že nechá nastartovaný auto odemčený a někdo ho ukradne, je pablb. Spíše jde o to proč musejí sousedi čuchat tak dlouho z tý plechovky jedy.

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Takyřidič

Pokud někdo ukradne auto s.. | 10.6.2018 11:53reagovat
avatar

Pokud někdo ukradne auto s klíčem v zámku, tak je to pořád krádež a když tím autem někoho přejede, je to pořád vina toho zloděje :-)

Nepřihlášený Takyřidič

Reakce na: Magorů, kteří čekají na pa.. | 10.6.2018 11:56reagovat
avatar

A proč by nemohla na parkovišti před obchoďákem čekat manželka v nastartovaném autě? Od manžela je hezké, že dojde nakoupit a svou ženu do té vřavy netahá, na parkovišti kde pojíždějí stovky aut snad pár nastartovaných aut nevadí a sedět v autě kde neběží klima je v dnešních dnech poněkud masochistická zábava :-)

Zobrazit reakce..

Nepřihlášený Milan

Reakce na: A proč by nemohla na parko.. | 11.6.2018 07:22reagovat
avatar

...co dělat s takovýmto materiálem...??? Před rokem 1989 to spravedlivě zavírali do blázinců... dnes to bohužel nechají volně se pohybovat mezi normálníma lidma...!!! Dám Vám malou radu... že jste to Vy, tak zdarma... když jedete do města na nákupy, zkuste vybrat z konta o 50,- Kč víc a manželku na tu dobu, co bloudíte mezi regálama a pátráte po slevněných potravinách, do cukrárny na zmrzlinu posadit...!!!

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Konečně smysluplný názor... | 11.6.2018 07:24reagovat
avatar

přeju co nejméně takových pablbů ve Vašem okolí... nejlíp žádné...!!! Ale to je po roce 1989 v této komické krajině nemožné...!!!

Nepřihlášený Milan

Reakce na: Haberschlacht, zima 2014... | 11.6.2018 07:30reagovat
avatar

temu říkají ti magoři, kteří bouchají dveřmi a nechávají nastartované auto půlhodiny zahřívat u baráku, policejní stát...!!! :-))))))) Ale na takové magory, nic jiného neplatí... já bych přidal i pár ran obuškem... a to by byl pořádek... jako tady před 1989-tým...!!!

Nepřihlášený R223

Běžně jsem to v USA dělal,.. | 22.6.2018 15:11reagovat
avatar

Běžně jsem to v USA dělal, akorát naopak, s klimatizací. Nikdy nebyl problém. Ale je pravda, že v Michiganu je o mnoho více dobroserů, než na jihu.

Nepřihlášený

Dobrý den, tak že u nás n.. | 26.6.2018 18:37reagovat
avatar

Dobrý den,

tak že u nás něco takového nehrozí je velký omyl. A za sebe mohu říci že bych upřednostnil policejní stát, před státem kde vládne policejní a úřednická buzerace. Byl jsem v Ostravě pokutován za to, že jsem nechal v létě před domem na parkovišti auto pouze s pootevřenými okny. TZn. zamknuté a bez klíčů.

Nepřihlášený Maty

Nejkomičtější je, když se.. | 28.6.2018 09:19reagovat
avatar

Nejkomičtější je, když se majitel diesela snaží ráno v mraze zahřát motor. Aby si koupil auto, který má topnou spirálu v klimatizačním systému, to ne.....

Přidat příspěvek
(pro zasílání reakcí, adresa nebude zveřejněna)
Max. 2000 znaku
b_468_60.gif

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše