Reklama

Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit

Stále vyráběné Lamborghini Aventador není tím autem, které by lidé nechávali léta na pospas osudu, tohle se ale právě takového konce dočkalo, i když je na prodej. Důvody jsou spletité.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit

20.10.2018 | Mirek Mazal

Stále vyráběné Lamborghini Aventador není tím autem, které by lidé nechávali léta na pospas osudu, tohle se ale právě takového konce dočkalo, i když je na prodej. Důvody jsou spletité.

Už déle než 5 let stojí tmavě šedé Lamborghini Aventador opuštěné na parkovišti v Macau. Zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky drží ve vládní garáži zkonfiskovaný supersport původního majitele, který nebyl schopný platit dluhy a raději se vytratil ze země. Autonomní území v ústí perlové řeky na východě Asie je hlavním městem hazardu, kam se sjíždí hráči z celého světa.

Ekonomika nejhustěji osídlené oblasti planety těží hlavně z cestovního ruchu a gamblerech z celého světa. S velkou pravděpodobností bude mít hraní her o vysoké finanční obnosy co do činění i se zaprášeným Aventadorem, který padl do rukou vlády jako jistina za neuhrazené pohledávky. Majitel neměl sílu postavit se k problému s penězi čelem, proto nechal auto na pospas osudu.

Vzhledem k právním předpisům administrativního území se italský automobil stal majetkem správy Macau a úředníci by zanedbaný sporťák nabídli k prodeji. Jenže nejde tu jen o to, že by z prodeje byla uhrazena část závazků, podle místních zákonů na sebe nový nový majitel s koupí vezme i další nesplácené dluhy od předchozího majitele. A tak není divu, že je o zájemce nouze, za takových podmínek auto nejspíše nekoupí nikdy nikdo - pokud se tedy zbylé závazky zázrakem nepodaří „odmáznout” jinak.

S autem to tedy vůbec nevypadá růžově, na tomto místě navíc neprobíhají žádné veřejné aukce, jak jsme zvyklí z jiných zemí. Hledání kupce bude tedy obtížná disciplína, mezitím auto chátrá. Zatím se jen ztrácí pod nánosem prachu a podle autora fotek má dvě ušlé pneumatiky. Smutný osud kdysi hrdého italského supersportu.


Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 1 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 01Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 2 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 02Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 3 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 03Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 4 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 04Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 5 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 05Na tohle opuštěné Lamborghini už přes 5 let sedá prach. Všichni se bojí ho koupit - 6 - Lamborghini Aventador zabavene v Macau 06
Lamborghini Aventador stojí na stejném místě uskladněné už déle než 5 let. A vypadá to jen na další pokračování ve stejném stylu

Zdroj: Auto Junk

Mirek Mazal

Reklama
Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

zobrazit vše

Reklama