Reklama

Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa)

Co jsou lidé ochotni udělat pro slávu na internetu? Asi cokoli a v jakémkoli věku. Tomuto dědovi se to podařilo, musel ale udělat vážně velký nesmysl.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa)

4.11.2016 | Marek Bednář | 5 příspěvků

Co jsou lidé ochotni udělat pro slávu na internetu? Asi cokoli a v jakémkoli věku. Tomuto dědovi se to podařilo, musel ale udělat vážně velký nesmysl.

Jsou lidé, kteří toho pro patnáct minut slávy na internetu udělají cokoliv. Třeba utratí 216 tisíc korun za 12 tisíc litrů Coca-Coly, naplní jimi díru v zemi a do ní skočí autem. Nevymýšlíme si, takovýhle nesmysl někdo opravdu udělal. Podle popisu videa na YouTube, které se tomuhle kousku věnuje, to byl „naštvaný děda”, realističtěji bychom to ale viděli na skupinu kreativních a trochu trhlých lidí zaštítěných jedním neméně trhlým penzistou.

Kanál „Go Huge” byl očividně zřízen jen za účelem dokumentace této kuriozity, jsou na něm čtyři videa a všechna se věnují bazénu sladké hnědé tekutiny. Rusky hovořící farmář na nich představí díru, kterou si vykopal na louce, vyprázdní do ní šest tisíc lahví coly... a skočí do ní svým starým Audi. Má značky, takže to asi nebude jen tahač slámy na farmě.

Skok nedopadne tak velkým cákancem, jak by leckdo čekal, protože velkou část energie auta pohltí vzdálenější konec díry - děda přestřelil a narazil do něj. V každém případě se na to dívá zajímavě, i když člověk musí neustále vrtět hlavou, proč by někdo něco takového dělal. Nicméně, video má od zveřejnění 27. října už skoro 1 milion zhlédnutí, takže možná proto...

Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 1 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 01Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 2 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 02Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 3 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 03Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 4 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 04Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 5 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 05Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 6 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 06Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 7 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 07Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 8 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 08Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 9 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 09Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 10 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 10Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 11 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 11Naštvaný důchodce skočil v Audi do bazénu s 12 tisíci litry Coly (videa) - 12 - Deda skocil autem do bazenu s Colou video 12
Napadlo by vás investovat čas a peníze do něčeho takového?


Takhle vypadalo plnění díry v zemi colou


Vytahování auta z díry bylo náročnější, než tvůrci možná čekali

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 5 příspěvků

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama