Reklama

Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video)

Toto je další důkaz, jak moc bychom měli být obezřetní, pokud zůstaneme stát na konci kolony. Proč kamioňák nebrzdil, nevíme, všichni ale přežili.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video)

22.9.2016 | Marek Bednář | 4 příspěvky

Toto je další důkaz, jak moc bychom měli být obezřetní, pokud zůstaneme stát na konci kolony. Proč kamioňák nebrzdil, nevíme, všichni ale přežili.

Stát na dálnici je vždycky nepříjemné a potenciálně rizikové, pokud stojíte u konce skupiny aut, protože do vás někdo může zezadu narazit ve vysoké rychlosti. Když je to osobní auto nebo třeba SUV, je to ještě docela dobré, i když i to může mít vážné následky. Pokud ale třeba za volantem usne řidič autobusu, problém je ještě mnohem větší.

Tentokrát jsme svědky podobné nehody, a to z dálnice v americkém státě Illinois. Proč kamion naboural do stojících aut, nevíme - buď byl nepozorný, usnul nebo měl zdravotní problém, i to už jsme viděli. Co ale víme - a není lehké tomu po zhlédnutí videa uvěřit - je, že všichni přežili. Osm zraněných bylo převezeno do nemocnice a dva z nich hasiči dostávali z vraku auta ven 10, resp. 30 minut. Nikdo ale prý nemá život ohrožující zranění.

Zdá se to vážně jako zázrak poté, co vidíme, jak kamion poslal dvě auta do vzduchu. Destrukce je tu opravdu velká, aut zasažených kamionem je snad šest a některá další mohla do hromady šrotu nabourat ještě zezadu. Nehoda se stala v pondělí a ještě během úterka policie nezveřejnila žádné detaily k příčinám. Pokud se to v dohledné době změní, článek doplníme.

Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 1 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 01Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 2 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 02Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 3 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 03Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 4 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 04Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 5 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 05Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 6 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 06Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 7 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 07Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 8 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 08Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 9 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 09Plně rozjetý kamion vjel do stojící kolony na dálnici, auta létala jak hračky (video) - 10 - Kamion naboura do stojicich aut Illinois video 10
Není to hezký pohled, ale aspoň víme, že všichni přežili, kupodivu

Zdroj: Carscoops

Marek Bednář

Další zajímavé články:

Diskuze 4 příspěvky

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše