Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto

Už jsme si mysleli, že v případě tohoto pořadu bude jediným pojítkem se světem aut sám Clarkson, ale jak vidno, mýlili jsme se. Producenti chytře využili zdroje jeho slávy.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto

15.4.2018 | Petr Miler | Přidat příspěvek

Už jsme si mysleli, že v případě tohoto pořadu bude jediným pojítkem se světem aut sám Clarkson, ale jak vidno, mýlili jsme se. Producenti chytře využili zdroje jeho slávy.

Jeremy Clarkson zůstává i ve svých 58 letech největší persónou automobilového světa, ať už se vám to líbí nebo ne. I automobilovými médii se tak před pár měsíci rychle šířila zpráva, že se ještě letos objeví v dalším televizním pořadu, kterým nebude ani Top Gear, ani The Grand Tour, které jej proslavily nejvíce. Mnozí tomu doteď pořádně nevěří, teď tu ale máme definitivní důkaz, že se to skutečně stane.

Britská televize ITV totiž zveřejnila první upoutávku, která se nové show týká. A určitě nežertuje. Britský moderátor se v ní v divokých driftech prohání v opuštěném skladu za volantem nového Astonu Martin Vantage a říká: „Neexistuje nic, co by se tomu podobalo. Je to vzrušující, povzbuzující. S každou vteřinou se vám to dostává víc pod kůži. Víte, že uděláte jeden špatný pohyb a je po všem. Ale provedete jeden ďábelský závěrečný manévr a může to změnit váš život.”

Člověk si chvíli myslí, že mluví o slastech a strastech ostré jízdy autem, ale realita je jiná - v závěru nadriftuje přímo (spíše nepřímo, bude to trik...) do studia soutěžní hry Chcete být milionářem a definitivně potvrdí svou účast v ní. „Nemám rád vstupy na scénu,” říká při tom Clarkson a vše končí podtitulem celé upoutávky: „Stejné sedadlo, jiný řidič,” narážející na změnu moderátora pořadu.

Vcelku bizarní výhybka pro slavného motoristického žurnalistu, Clarkson se ale už dříve, kdysi dávno v 90. letech podílel i na pořadech, které s auty neměly prakticky nic společného. Tady se alespoň o nějaká pojítka snaží a brzy uvidíme, jak dobře mu to jde. NA ITV vše začne už v květnu, a to pěkně zostra - na oslavu 20. výročí začátku vysílání „Milionáře” ve Velké Británii budou moci diváci zkraje zhlédnout hned sedm živě vysílaných dílů pořadu během sedmi dnů. To bude pro Clarksona jistě slušný prubířský kámen...

Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 1 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 01Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 2 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 02Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 3 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 03Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 4 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 04Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 5 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 05Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 6 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 06Podívejte se na první záběry z nové show Jeremyho Clarksona. Hned v ní týrá jedno auto - 7 - Jeremy Clarkson novy porad WWTBAM 2018 07
Jeremy Clarkson dokázal hned v první upoutávce na „jeho” nový pořad zaujmout, tedy alespoň v automobilovém světě

Petr Miler

Diskuze Přidat příspěvek

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše

Reklama