Policie zatkla muže, který zkoušel opravit proraženou pneu auta obvazy z lékárničky

Kreativita bývá hodná obdivu, v tomto případě se ale lze jen podivovat. Vše nejspíše vysvětluje, že dotyčný byl pod vlivem drog.
  1. Autoforum.cz
  2. Rubriky a sekce
  3. Bleskovky

Policie zatkla muže, který zkoušel opravit proraženou pneu auta obvazy z lékárničky

22.8.2019 | Petr Miler

Kreativita bývá hodná obdivu, v tomto případě se ale lze jen podivovat. Vše nejspíše vysvětluje, že dotyčný byl pod vlivem drog.

Včera okolo 6. hodiny ranní byla policie v Mission Viejo v Kalifornii upozorněna na podezřelého muže, který odstavil svůj Mercedes třídy M u kraje silnice s levým zadním kolem obklopeným něčím, co vypadalo jako zdravotnický materiál. Policisté se tedy vydali na místo situaci prověřit a není přehnané říci, že se nestačili divit.

U Mercedesu našli 26letého muže, kterak se pokoušel opravit hodně poškozenou pneumatiku obvazy z lékárničky. Něco takového by bylo naivní i v případě drobného defektu, jak ale můžete sami vidět na snímcích níže, pneumatika je tady proražená takovým způsobem, že je neopravitelná a bude nutno ji vyměnit.

Přesto dotyčný zkoušel použít lékárničku a musíme se ptát, co by dělal, kdyby policie dorazila o 15 minut později. Pokoušel by se nafouknout pneumatiku pusou? S ohledem na postup zvolený při improvizované opravě něco takového nelze vyloučit.

Vše nejspíše vysvětluje fakt, že dotyčný byl pod silným vlivem drog, i když to možná policie takto jen milosrdně prezentuje, aby se lidé nepodivovali nad jeho mentálním deficitem. Muž byl na každý pád zatčen. Policie důvod nespecifikuje, bude jím ale pravděpodobně předpoklad, že hvězda tohoto příběhu ve stejném stavu vůz řídila, což je s ohledem na okolnosti nanejvýš pravděpodobné.


Policie zatkla muže, který zkoušel opravit proraženou pneu auta obvazy z lékárničky - 1 - Muz se pokusil opravit prorazenou pneu obvazy z lekarnicky 01Policie zatkla muže, který zkoušel opravit proraženou pneu auta obvazy z lékárničky - 2 - Muz se pokusil opravit prorazenou pneu obvazy z lekarnicky 02Policie zatkla muže, který zkoušel opravit proraženou pneu auta obvazy z lékárničky - 3 - Muz se pokusil opravit prorazenou pneu obvazy z lekarnicky 03
Pokusit se opravit proraženou pneumatiku auta s pomocí lékárničky, to jsme ještě neviděli

Zdroj: - Mission Viejo Police Services@Facebook

Petr Miler

Reklama

Živá témata na fóru

zobrazit vše

Autobazar

zobrazit vše